|
|
|
||
|
Čtení a analýza litevských textů AVS100032
Vyučující: Mgr. Geda Sabaitiene Cílem kurzu je čtení litevských textů, zdokonalení dovedností jejich analýzy a interpretace. Student by měl mít základní znalosti litevštiny a schopnost ji používat na komunikační úrovni. Texty patří k různým literárním druhům a žánrům, zadává je přednášející nebo je navrhují účastníci kurzu. Kurz může být také doplněním aktuálně realizovaného literárního semináře a může být věnován rozborům konkrétních literárních děl daného období. Způsob ukončení - kolokvium. Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
|
||
|
Cílem kurzu je čtení litevských textů, zdokonalení dovedností jejich analýzy a interpretace. Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
|
||
|
Základní studijní literatura: Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
|
||
|
1. Úvodní přednáška, základní termíny a teoretické pojmy. Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
|
||
|
Student by měl mít základní znalosti litevštiny a schopnost ji používat na komunikační úrovni. Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
|
||
|
Způsob ukončení - kolokvium. Poslední úprava: Kitzlerová Jana, Mgr., Ph.D. (24.04.2019)
|
