Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 0/20 |
Matematika B3 (MS710P16) | zkouška | zimní | 13.12.2023 - Středa | 18:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 11.12.2023 23:59 | 11.12.2023 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 0/20 |
Matematika A1 (MS710P52) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.12.2023 - Středa | 18:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 11.12.2023 23:59 | 11.12.2023 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 13/15 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 14.12.2023 - Čtvrtek | 14:30 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 12.12.2023 23:59 | 12.12.2023 23:59 | |||
Pouze pro studenty ze skupin J. Rubešové. |
|||||||||||||||
detail | 23/28 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.12.2023 - Pátek | 12:30 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 13.12.2023 23:59 | 13.12.2023 23:59 | 10.11.2023 00:00 | ||
Pouze studenti ze skupin J. Rubešové |
|||||||||||||||
detail | 18/23 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.12.2023 - Pátek | 14:30 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 13.12.2023 23:59 | 13.12.2023 23:59 | |||
Pouze pro studenty ze skupin J. Rubešové. |
|||||||||||||||
detail | 2/10 |
Matematika C1 (MS710P56) | zkouška | zimní | 15.12.2023 - Pátek | 15:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 13.12.2023 23:59 | 13.12.2023 23:59 | |||
účast na zkoušce je možná jen se získaným zápočtem |
|||||||||||||||
detail | 20/30 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.12.2023 - Pátek | 15:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 13.12.2023 23:59 | 13.12.2023 23:59 | |||
týká se pouze studentů ze cvičení dr. Kotvalta |
|||||||||||||||
detail | 9/12 |
Matematika C1 (MS710P56) | zkouška | zimní | 18.12.2023 - Pondělí | 16:30 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 16.12.2023 23:59 | 15.12.2023 23:59 | |||
účast na zkoušce je možná jen se získaným zápočtem |
|||||||||||||||
detail | 19/20 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 18.12.2023 - Pondělí | 16:30 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 16.12.2023 23:59 | 14.12.2023 23:59 | |||
týká se pouze studentů ze cvičení dr. Kotvalta |
|||||||||||||||
detail | 22/30 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 19.12.2023 - Úterý | 08:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 17.12.2023 23:59 | 17.12.2023 23:59 | |||
týká se pouze studentů ze cvičení dr. Kotvalta |
|||||||||||||||
detail | 4/18 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 20.12.2023 - Středa | 10:45 | Albertov 6, Praha 2 | G1 | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 18.12.2023 23:59 | 18.12.2023 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky |
|||||||||||||||
detail | 10/20 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 20.12.2023 - Středa | 17:30 | Hlavova 8, Praha 2 | CH4 | 31-710 | RNDr. Martin Šrámek, Ph.D. | 19.12.2023 20:00 | 20.12.2023 00:00 | |||
Zápočtový test bude umožněno psát výhradně studentům paralelky v úterý od 17:20 (cvičící Martin Šrámek). |
|||||||||||||||
detail | 2/20 |
Matematika B3 (MS710P16) | zkouška | zimní | 20.12.2023 - Středa | 18:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 18.12.2023 23:59 | 18.12.2023 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 2/20 |
Matematika A1 (MS710P52) | zápočet/kolokvium | zimní | 20.12.2023 - Středa | 18:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 18.12.2023 23:59 | 18.12.2023 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 6/18 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 21.12.2023 - Čtvrtek | 13:50 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 19.12.2023 23:59 | 19.12.2023 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky |
|||||||||||||||
detail | 11/12 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 21.12.2023 - Čtvrtek | 14:30 | Albertov 6, Praha 2 | PR | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 19.12.2023 23:59 | 19.12.2023 23:59 | |||
POZOR! ZMĚNA POSLUCHÁRNY. Pouze pro studenty ze skupin J. Rubešové. |
|||||||||||||||
detail | 10/12 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 21.12.2023 - Čtvrtek | 14:30 | Albertov 6, Praha 2 | PR | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 19.12.2023 23:59 | 19.12.2023 23:59 | 10.11.2023 00:00 | ||
POZOR! ZMĚNA POSLUCHÁRNY. Pouze studenti ze skupin J. Rubešové |
|||||||||||||||
detail | 2/25 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 02.01.2024 - Úterý | 09:50 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 31.12.2023 23:59 | 31.12.2023 23:59 | |||
Pouze studenti ze skupin J. Rubešové. Další termíny ve zkouškovém období budou vypsány později. |
|||||||||||||||
detail | 4/23 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 02.01.2024 - Úterý | 17:20 | Albertov 6, Praha 2 | G3 | 31-710 | RNDr. Martin Šrámek, Ph.D. | 31.12.2023 23:59 | 27.12.2023 23:59 | |||
detail | 13/16 |
Výpočetní technika (MS710P07A) | zápočet/kolokvium | zimní | 03.01.2024 - Středa | 10:00 | Albertov 6, Praha 2 | PUA | 31-710 | Mgr. Tomáš Ondovčin, Ph.D. | 01.01.2024 23:59 | 01.01.2024 23:59 | |||
detail | 12/25 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 04.01.2024 - Čtvrtek | 10:40 | Albertov 6, Praha 2 | D | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 02.01.2024 23:59 | 02.01.2024 23:59 | |||
Pouze studenti ze skupin J. Rubešové. Další termíny ve zkouškovém období budou vypsány později. |
|||||||||||||||
detail | 7/20 |
Matematika B3 (MS710P16) | zkouška | zimní | 04.01.2024 - Čtvrtek | 12:20 | Hlavova 8, Praha 2 | CH8 | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 02.01.2024 23:59 | 02.01.2024 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 7/20 |
Matematika A1 (MS710P52) | zápočet/kolokvium | zimní | 04.01.2024 - Čtvrtek | 12:20 | Hlavova 8, Praha 2 | CH8 | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 02.01.2024 23:59 | 02.01.2024 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 10/25 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 04.01.2024 - Čtvrtek | 12:20 | Albertov 6, Praha 2 | D | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 02.01.2024 23:59 | 02.01.2024 23:59 | |||
Pouze studenti ze skupin J. Rubešové. Další termíny ve zkouškovém období budou vypsány později. |
|||||||||||||||
detail | 9/12 |
Výpočetní technika (MS710P07A) | zápočet/kolokvium | zimní | 04.01.2024 - Čtvrtek | 13:00 | Viničná 7, Praha 2 | B5 | 31-710 | Mgr. Tomáš Ondovčin, Ph.D. | 02.01.2024 23:59 | 02.01.2024 23:59 | |||
detail | 12/20 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 05.01.2024 - Pátek | 12:45 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Alena Šmejkalová, CSc. | 03.01.2024 23:59 | 03.01.2024 23:59 | 20.12.2023 12:45 | ||
detail | 6/22 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 05.01.2024 - Pátek | 13:20 | Albertov 6, Praha 2 | PP | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 03.01.2024 23:59 | 03.01.2024 23:59 | |||
POZOR, ZMĚNA POSLUCHÁRNY! Pouze pro studenty ze skupin J. Rubešové. Další termíny ve zkouškovém období budou vypsány později. |
|||||||||||||||
detail | 7/15 |
Matematika C1 (MS710P56) | zkouška | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 10:00 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
účast na zkoušce je možná jen se získaným zápočtem |
|||||||||||||||
detail | 7/15 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 10:00 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Václav Kotvalt, CSc. | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
týká se pouze studentů ze cvičení dr. Kotvalta |
|||||||||||||||
detail | 5/20 |
Výpočetní technika (MS710P07A) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 10:40 | Albertov 6, Praha 2 | PUA | 31-710 | Ing. Stanislav Saic, CSc. | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
detail | 12/19 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 12/19 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 12/19 |
Vybrané partie z matematiky pro geoinformatiky II (MS710P72) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 5/20 |
Matematika B3 (MS710P16) | zkouška | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 15:00 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 5/20 |
Matematika A1 (MS710P52) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 15:00 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Hana Hladíková, Ph.D. | 06.01.2024 23:59 | 06.01.2024 23:59 | 05.12.2023 00:00 | ||
pouze pro paralelky H.Hladikove |
|||||||||||||||
detail | 11/15 |
Statistika (MD360P03Z) | zkouška | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | PUA | 31-710 | RNDr. Monika Pecková, Ph.D. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Před zkouškou je nezbytné získat zápočet. |
|||||||||||||||
detail | 8/24 |
Matematika A1 (MS710P52) | zkouška | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | D | 31-710 | Ing. Jindřich Dolanský, Ph.D. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
detail | 8/15 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G1 | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 8/15 |
Vybrané partie z matematiky pro geoinformatiky II (MS710P72) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G1 | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 4/10 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:30 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Alena Šmejkalová, CSc. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | 20.12.2023 12:45 | ||
detail | Z | 13/15 |
Matematika B1 (MS710P54) | zkouška | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 09:30 | Albertov 6, Praha 2 | M | 31-710 | RNDr. Alena Šmejkalová, CSc. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | 20.12.2023 12:45 | |
detail | 8/20 |
Repetitorium středoškolské matematiky (MS710P57) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 11:30 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze studenti ze skupin J. Rubešové |
|||||||||||||||
detail | 4/12 |
Výpočetní technika (MS710P07A) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 13:00 | Viničná 7, Praha 2 | B5 | 31-710 | Mgr. Tomáš Ondovčin, Ph.D. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
detail | 5/15 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 13:00 | Albertov 6, Praha 2 | G1 | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 5/15 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 13:00 | Albertov 6, Praha 2 | G1 | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 7/20 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 13:30 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Jana Rubešová, Ph.D. | 07.01.2024 23:59 | 07.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty ze skupin J. Rubešové. |
|||||||||||||||
detail | 11/24 |
Matematika A1 (MS710P52) | zkouška | zimní | 10.01.2024 - Středa | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | D | 31-710 | Ing. Jindřich Dolanský, Ph.D. | 08.01.2024 23:59 | 08.01.2024 23:59 | |||
detail | 0/15 |
Matematika B1 (MS710P54) | zápočet/kolokvium | zimní | 10.01.2024 - Středa | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 08.01.2024 23:59 | 08.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 0/15 |
Matematika C1 (MS710P56) | zápočet/kolokvium | zimní | 10.01.2024 - Středa | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 08.01.2024 23:59 | 08.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |
|||||||||||||||
detail | 0/15 |
Vybrané partie z matematiky pro geoinformatiky II (MS710P72) | zápočet/kolokvium | zimní | 10.01.2024 - Středa | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VP | 31-710 | RNDr. Filip Konopka | 08.01.2024 23:59 | 08.01.2024 23:59 | |||
Pouze pro studenty z mé paralelky. Po napsání písemného testu následuje ústní konzultace. |