| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
S |
92/150
|
Společenské vědy v interdisciplinární perspektivě (YBSS001) |
zkouška |
oba |
St 01.11.2023 - 08.12.2023 |
|
|
|
24-SBS |
|
20.10.2023 23:59 |
20.10.2023 23:59 |
02.10.2023 11:00 |
detail |
|
S |
80/150
|
Společenské vědy v interdisciplinární perspektivě (YBSS001) |
zkouška |
oba |
Út 02.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
24-SBS |
|
15.12.2023 23:59 |
15.12.2023 23:59 |
13.11.2023 13:55 |
detail |
|
|
15/40
|
Sociální nerovnosti (YBSB008) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT221 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
01.01.2024 23:59 |
02.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
24/70
|
Evoluční psychologie (YBSB035) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-QM |
Mgr. Klára Bártová, Ph.D. |
31.12.2023 23:59 |
01.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
R |
21/40
|
Vývojová psychologie (YBSB032) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
11:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-SM |
PhDr. Miroslava Nováková Schöffelová, Ph.D. |
31.12.2023 23:59 |
01.01.2024 12:00 |
11.12.2023 00:00 |
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu. |
detail |
|
|
4/100
|
Úvod do sociologie (YBSB001) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
02.01.2024 23:59 |
02.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/100
|
Úvod do sociologie (kombinovaná forma) (YBSB001K) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
02.01.2024 23:59 |
02.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
46/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
14:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
31.12.2023 23:59 |
01.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
31/50
|
Sociální psychologie (YBSB036) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
16:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-SM |
doc. PhDr. Iva Poláčková Šolcová, Ph.D. |
31.12.2023 23:59 |
01.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
31/50
|
Sociální psychologie (kombinovaná forma) (YBSB036K) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
16:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-SM |
doc. PhDr. Iva Poláčková Šolcová, Ph.D. |
31.12.2023 23:59 |
01.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
119/120
|
Úvod do společenskovědních metod (YBSA004) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KSKA |
Mgr. Hedvika Novotná, Ph.D. |
01.01.2024 23:59 |
02.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
25/50
|
Sociální psychologie (YBSB036) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
17:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-TVP |
Mgr. et Mgr. Jan Jaroš, Ph.D. |
02.01.2024 23:59 |
03.01.2024 12:00 |
25.12.2023 12:00 |
detail |
|
|
25/50
|
Sociální psychologie (kombinovaná forma) (YBSB036K) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
17:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-TVP |
Mgr. et Mgr. Jan Jaroš, Ph.D. |
02.01.2024 23:59 |
03.01.2024 12:00 |
25.12.2023 12:00 |
detail |
|
|
9/120
|
Úvod do psychologie (YBSB003) |
zkouška |
zimní |
07.01.2024 - Neděle |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
04.01.2024 23:59 |
05.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/120
|
Úvod do psychologie (kombinovaná forma) (YBSB003K) |
zkouška |
zimní |
07.01.2024 - Neděle |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
04.01.2024 23:59 |
05.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
26/60
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (YBSC177) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
26/60
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (kombinovaná forma) (YBSC177K) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/20
|
Sociologie životního prostředí (YBSB012) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT241 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
22/30
|
Úvod do medicínské antropologie. Kultura, zdraví a nemoc (YBSC194) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT121 |
24-KOA |
PhDr. Jaroslav Klepal, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
28/40
|
Antropologie města pro 21. století (YBSB044) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-SM |
Mgr. Michal Lehečka, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
22/120
|
Úvod do psychologie (YBSB003) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
22/120
|
Úvod do psychologie (kombinovaná forma) (YBSB003K) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
17/80
|
Subkultury mládeže (YBSB018) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
17/80
|
Subkultury mládeže (kombinovaná forma) (YBSB018K) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
17/80
|
Nativní Severní Amerika I. (YBSC052) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
14/15
|
Antropologie příbuzenství (YBSB046) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT242 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
3/30
|
Úvod do antropologie náboženství (YBSB045) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT121 |
24-KOA |
PhDr. Jaroslav Klepal, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
5/6
|
Antropologie a prostor (YBSB031) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT113 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
32/45
|
Sociologie nerůstu (YBSC179) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
6/6
|
Antropologie a prostor (YBSB031) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT113 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
3/9
|
Balkán v antropologické perspektivě (YBSC211) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT242 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
20/80
|
Kulturní ekologie – environmentální antropologie I. (YBSC181) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
14:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KSKA |
Mgr. Bohuslav Kuřík, Ph.D. |
06.01.2024 23:59 |
07.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
82/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
55/60
|
Úvod do sociologie (YBSB001) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
55/60
|
Úvod do sociologie (kombinovaná forma) (YBSB001K) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
45/70
|
Evoluční psychologie (YBSB035) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-QM |
Mgr. Klára Bártová, Ph.D. |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
116/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
17/20
|
Sociologie institucí (YBSB006) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT201 |
24-KS |
doc. Ing. Karel Müller, CSc. |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
21.12.2023 12:00 |
- |
detail |
|
|
0/20
|
Sociologie institucí (kombinovaná forma) (YBSB006K) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT201 |
24-KS |
doc. Ing. Karel Müller, CSc. |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
21.12.2023 12:00 |
detail |
|
|
34/40
|
Sociální nerovnosti (YBSB008) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
6/30
|
Srovnávací psychologie (YBSC059) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
doc. Mgr. Jitka Lindová, Ph.D. |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
4/12
|
Migrace a postmigrační procesy (YBSB016) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT201 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
7/16
|
Úvod do sociokulturní antropologie (YBSB002) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT231 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
7/16
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT231 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
120/120
|
Úvod do společenskovědních metod (YBSA004) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KSKA |
Mgr. Hedvika Novotná, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
7/12
|
Úvod do sociokulturní antropologie (YBSB002) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT212 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
09.01.2024 23:59 |
10.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
ZK Úvod do antropologie |
detail |
|
|
7/12
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT212 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
09.01.2024 23:59 |
10.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
ZK Úvod do antropologie |
detail |
|
|
23/80
|
Kulturní ekologie – environmentální antropologie I. (YBSC181) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KSKA |
Mgr. Bohuslav Kuřík, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
10.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
51/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
13.01.2024 - Sobota |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 12:00 |
|
Termín je přednostně určen pro studenty DISTANČNÍHO studia. |
detail |
|
|
21/40
|
Úvod do sociologie (YBSB001) |
zkouška |
zimní |
13.01.2024 - Sobota |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 12:00 |
|