| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
0/3
|
Zdravotnická psychologie (FOP033) |
zkouška |
letní |
04.09.2023 - Pondělí |
08:00 |
|
|
15-220 |
doc. PhDr. Jana Marie Havigerová, Ph.D. |
04.09.2023 08:00 |
04.09.2023 08:00 |
|
detail |
|
S |
20/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Po 11.09.2023 - 11.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
09.09.2023 08:00 |
09.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
20/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Po 11.09.2023 - 11.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
09.09.2023 08:00 |
09.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
20/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Út 12.09.2023 - 12.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
10.09.2023 08:00 |
10.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:00 hod., jedna komise bude zkoušet již od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
20/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Út 12.09.2023 - 12.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
10.09.2023 08:00 |
10.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:00 hod., jedna komise bude zkoušet již od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
18/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
St 13.09.2023 - 13.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
11.09.2023 08:00 |
11.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
18/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
St 13.09.2023 - 13.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
11.09.2023 08:00 |
11.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
18/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Čt 14.09.2023 - 14.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
12.09.2023 08:00 |
12.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:00 hod., jedna komise bude zkoušet již od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
18/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Čt 14.09.2023 - 14.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
12.09.2023 08:00 |
12.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:00 hod., jedna komise bude zkoušet již od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
16/0
|
Hygiene and Preventive Medicine and Social Medicine (FG10076) |
zkouška |
oba |
Pá 15.09.2023 - 15.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
13.09.2023 08:00 |
13.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
16/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Pá 15.09.2023 - 15.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
13.09.2023 08:00 |
13.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
16/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Pá 15.09.2023 - 15.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
13.09.2023 08:00 |
13.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
21/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Po 18.09.2023 - 18.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
16.09.2023 08:00 |
16.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
21/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Po 18.09.2023 - 18.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
16.09.2023 08:00 |
16.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
16/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Út 19.09.2023 - 19.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
17.09.2023 08:00 |
17.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
16/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Út 19.09.2023 - 19.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
17.09.2023 08:00 |
17.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
15/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
St 20.09.2023 - 20.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
18.09.2023 08:00 |
18.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
15/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
St 20.09.2023 - 20.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
18.09.2023 08:00 |
18.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
6/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Čt 21.09.2023 - 21.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
19.09.2023 08:00 |
19.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
6/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Čt 21.09.2023 - 21.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
19.09.2023 08:00 |
19.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
10/0
|
Preventive Medicine (FG10097) |
zkouška |
oba |
Pá 22.09.2023 - 22.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
20.09.2023 08:00 |
20.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
10/0
|
Hygiena a preventivní lékařství a sociální lékařství (FV10075) |
zkouška |
oba |
Pá 22.09.2023 - 22.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
20.09.2023 08:00 |
20.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
10/0
|
Preventivní lékařství (FV10095) |
zkouška |
oba |
Pá 22.09.2023 - 22.09.2023 |
08:00 |
Lékařská fakulta v Hradci Králové |
H |
15-220 |
|
20.09.2023 08:00 |
20.09.2023 08:00 |
|
Začátek přípravy pro studenty je od 07:30 hod. |
detail |
|
S |
1/1
|
Obhajoba disertační práce (F1P009) |
zkouška |
oba |
Út 03.10.2023 - 03.10.2023 |
09:00 |
|
|
15-800 |
|
01.10.2023 00:01 |
01.10.2023 00:01 |
|
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 - Zámostí |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 - Zámostí |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 - Zámostí |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/10
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Natural Movement 15:30 - 16:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
6/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Natural Movement 15:30 - 16:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
6/10
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Natural Movement 15:30 - 16:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 16:30 - 17:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 16:30 - 17:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 16:30 - 17:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 17:00 - 18:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
10/9
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 17:00 - 18:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 17:00 - 18:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
10/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 17:00 - 18:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 17:00 - 18:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
10/9
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 17:00 - 18:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 17:30 - 18:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 17:30 - 18:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova V (FV018) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 17:30 - 18:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/11
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 18:00 - 19:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
11/9
|
Tělesná výchova I (FV014) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 18:00 - 19:00 - tělocvična FVZ |