| | | | | | |
| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
4/4
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
15:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS3 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
17.12.2023 22:00 |
18.12.2023 22:00 |
|
detail |
|
|
6/6
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
13:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
18.12.2023 22:00 |
19.12.2023 22:00 |
|
detail |
|
R |
14/14
|
Ergoterapie (B03266) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
15:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS3 |
11-00640 |
Mgr. Šárka Strubinská |
18.12.2023 22:00 |
19.12.2023 22:00 |
11.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
4/4
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
18:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Klára Shejbalová |
01.01.2024 22:00 |
01.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
6/6
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
02.01.2024 22:00 |
03.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
R |
5/5
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
08:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
02.01.2024 22:00 |
04.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
R |
3/3
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
13:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD2 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
02.01.2024 22:00 |
04.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
6/6
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
13:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
03.01.2024 22:00 |
04.01.2024 22:00 |
21.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
4/4
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
18:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Klára Shejbalová |
05.01.2024 22:00 |
05.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
23/23
|
Ergodiagnostika a pracovní rehabilitace (B03171) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
11:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAP1 |
11-00640 |
Mgr. Kateřina Vondrová |
08.01.2024 22:00 |
09.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
8/8
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
08.01.2024 22:00 |
09.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
9/9
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
09.01.2024 22:00 |
10.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
4/5
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
13:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
10.01.2024 22:00 |
11.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
4/4
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
16:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Klára Shejbalová |
09.01.2024 22:00 |
09.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
11:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
15.01.2024 22:00 |
16.01.2024 22:00 |
21.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
5/9
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
16.01.2024 22:00 |
17.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
18:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Klára Shejbalová |
15.01.2024 22:00 |
15.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
R |
4/5
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
12:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD2 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
17.01.2024 22:00 |
18.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
1/4
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
14:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Klára Shejbalová |
16.01.2024 22:00 |
16.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
S |
6/6
|
Obhajoba bakalářské práce (B01225) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
MUDr. Bc. Petra Sládková, Ph.D. |
15.01.2024 22:00 |
19.01.2024 22:00 |
10.12.2023 22:00 |
detail |
|
S |
6/6
|
Teoretické základy ergoterapie (B03323) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
MUDr. Bc. Petra Sládková, Ph.D. |
15.01.2024 22:00 |
19.01.2024 22:00 |
10.12.2023 22:00 |
detail |
|
S |
2/2
|
Ergoterapie v klinických oborech (B02660) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS2 |
11-00640 |
doc. MUDr. Yvona Angerová, MBA, Ph.D. |
15.01.2024 17:00 |
15.01.2024 17:00 |
02.01.2024 17:00 |
detail |
|
|
2/8
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
20.01.2024 22:00 |
21.01.2024 22:00 |
21.12.2023 00:00 |
detail |
|
S |
2/2
|
Obhajoba diplomové práce (B02662) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
12:10 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
doc. MUDr. Yvona Angerová, MBA, Ph.D. |
15.01.2024 17:00 |
15.01.2024 17:00 |
02.01.2024 17:00 |
detail |
|
S |
2/2
|
Legislativa a management ve zdravotnictví a sociální oblasti (B02661) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
13:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
doc. MUDr. Yvona Angerová, MBA, Ph.D. |
15.01.2024 17:00 |
15.01.2024 17:00 |
02.01.2024 17:00 |
detail |
|
S |
3/3
|
Praktická zkouška z ergoterapie (B01410) |
zkouška |
oba |
Út 23.01.2024 - 23.01.2024 |
08:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD2 |
11-00640 |
doc. MUDr. Yvona Angerová, MBA, Ph.D. |
15.01.2024 22:00 |
19.01.2024 22:00 |
10.12.2023 22:00 |
detail |
|
|
12/20
|
Vyšetřovací a terapeutické postupy ve fyzioterapii 2 (B03274) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
21.01.2024 22:00 |
22.01.2024 22:00 |
03.01.2024 15:00 |
detail |
|
R |
4/4
|
Ergoterapie - biomechanické přístupy (B03172) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
13:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD2 |
11-00640 |
Bc. Olga Nováková, M.Sc. |
19.01.2024 12:00 |
19.01.2024 12:00 |
02.01.2024 18:00 |
detail |
|
|
3/8
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
22.01.2024 22:00 |
23.01.2024 22:00 |
21.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
1/5
|
Ergoterapeutická praxe 1 (B03036) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Zita Matoušová |
22.01.2024 22:00 |
23.01.2024 22:00 |
18.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
1/9
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
23.01.2024 22:00 |
24.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
R |
3/4
|
Ergoterapie - biomechanické přístupy (B03172) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD2 |
11-00640 |
Bc. Olga Nováková, M.Sc. |
23.01.2024 12:00 |
23.01.2024 12:00 |
02.01.2024 18:00 |
detail |
|
|
14/22
|
Ergoterapie - psychosociální přístupy (B03174) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
08:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS2 |
11-00640 |
Mgr. Bc. Jana Pluhaříková-Pomajzlová |
24.01.2024 22:00 |
25.01.2024 22:00 |
20.12.2023 13:00 |
detail |
|
R |
5/5
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
08:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
23.01.2024 22:00 |
25.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
3/3
|
Ergoterapeutická praxe 1 (B03036) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
12:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Zita Matoušová |
23.01.2024 22:00 |
24.01.2024 22:00 |
18.01.2024 14:00 |
detail |
|
R |
2/2
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
12:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
23.01.2024 22:00 |
25.01.2024 22:00 |
19.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
3/6
|
Vyšetřovací metody v ergoterapii a fyzioterapii (B03494) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
12:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Silvie Táborská |
24.01.2024 22:00 |
25.01.2024 22:00 |
21.12.2023 00:00 |
detail |
|
R |
2/2
|
Ergoterapeutická zimní praxe (B03316) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
13:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
23.01.2024 22:00 |
25.01.2024 22:00 |
19.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
0/21
|
Ergoterapie - psychosociální přístupy (B03174) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS2 |
11-00640 |
Mgr. Bc. Jana Pluhaříková-Pomajzlová |
27.01.2024 22:00 |
28.01.2024 22:00 |
20.12.2023 13:00 |
detail |
|
|
21/31
|
Vyšetřovací a terapeutické postupy ve fyzioterapii 2 (B03274) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAP1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
28.01.2024 22:00 |
29.01.2024 22:00 |
03.01.2024 15:00 |
detail |
|
R |
6/6
|
Ergoterapie - biomechanické přístupy (B03172) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
12:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS2 |
11-00640 |
Bc. Olga Nováková, M.Sc. |
26.01.2024 12:00 |
26.01.2024 12:00 |
02.01.2024 18:00 |
detail |
|
R |
27/50
|
Veřejné zdravotnictví a management pro obory ergoterapie a fyzioterapie (B01046) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAP1 |
11-00640 |
Mgr. Zita Matoušová |
30.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
R |
27/50
|
Veřejné zdravotnictví, management a legislativa (B03280) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAP1 |
11-00640 |
Mgr. Zita Matoušová |
30.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
R |
1/5
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
29.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
0/9
|
Fyzikální terapie (B03270) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAD1 |
11-00640 |
Mgr. Jakub Jeníček, Ph.D. |
30.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
|
detail |
|
|
12/25
|
Využití moderních technologií v rehabilitaci (B03042) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
13:30 |
|
|
11-00640 |
PhDr. Kristýna Hoidekrová, Ph.D. |
30.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
22.01.2024 00:00 |
detail |
|
R |
0/4
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
13:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
28.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
R |
5/5
|
Úvod do ergoterapie (B03096) |
zkouška |
zimní |
02.02.2024 - Pátek |
08:30 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS1 |
11-00640 |
Mgr. Eliška Rotbartová |
30.01.2024 22:00 |
01.02.2024 22:00 |
10.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
2/3
|
Ergoterapeutická praxe 1 (B03036) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
02.02.2024 - Pátek |
12:30 |
|
|
11-00640 |
Mgr. Zita Matoušová |
30.01.2024 22:00 |
31.01.2024 22:00 |
18.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
7/21
|
Ergoterapie - psychosociální přístupy (B03174) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
02.02.2024 - Pátek |
13:00 |
Albertov 7, Praha 2 |
REHAS2 |
11-00640 |
Mgr. Bc. Jana Pluhaříková-Pomajzlová |
31.01.2024 22:00 |
01.02.2024 22:00 |
20.12.2023 13:00 |
Výsledky 1-50 z 220 1 2 3 4 5 další
|