Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 1/3 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zkouška | letní | 10.11.2023 - Pátek | 08:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Magdalena Koťová, Ph.D. | 07.11.2023 00:01 | 08.11.2023 23:59 | 01.11.2023 20:00 | ||
Zubní lékařství I -opravný termín | |||||||||||||||
detail | 23/25 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 18.12.2023 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 15.12.2023 00:01 | 16.12.2023 23:59 | 16.10.2023 20:00 | ||
Zubní lékařství I -zápočet | |||||||||||||||
detail | 5/10 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 02.01.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 30.12.2023 00:01 | 31.12.2023 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | 1/10 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 02.01.2024 - Úterý | 10:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 30.12.2023 00:01 | 31.12.2023 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | 8/10 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.01.2024 - Pondělí | 09:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 05.01.2024 00:01 | 06.01.2024 23:59 | 25.12.2023 20:00 | ||
zápočet -ZL | |||||||||||||||
detail | 8/10 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 06.01.2024 00:01 | 07.01.2024 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | 1/10 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 09.01.2024 - Úterý | 10:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 06.01.2024 00:01 | 07.01.2024 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | 7/10 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 16.01.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 13.01.2024 00:01 | 14.01.2024 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | 0/10 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 16.01.2024 - Úterý | 10:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 13.01.2024 00:01 | 14.01.2024 23:59 | 22.12.2023 20:00 | ||
detail | Z R | 3/19 |
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) | zkouška | zimní | 16.01.2024 - Úterý | 12:30 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Ing. Jindra Ševčíková | 15.01.2024 00:01 | 15.01.2024 23:59 | 11.01.2024 20:00 | |
detail | 14/21 |
Parodontologie II. (CDH009P3) | zápočet/kolokvium | zimní | 19.01.2024 - Pátek | 08:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 18.01.2024 13:59 | 18.01.2024 13:59 | 11.01.2024 20:00 | ||
detail | 14/21 |
Parodontologie (CDH016P3) | zkouška | letní | 19.01.2024 - Pátek | 08:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 18.01.2024 13:59 | 18.01.2024 13:59 | 11.01.2024 20:00 | ||
detail | 3/5 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 19.01.2024 - Pátek | 08:30 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 16.01.2024 00:01 | 17.01.2024 23:59 | 15.01.2024 20:00 | ||
detail | S | 4/6 |
Dentální hygienistka - bakalářská práce (CDHBAK3) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | S | 4/6 |
Preventivní stomatologie (CDH015P3) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | S | 4/6 |
Parodontologie (CDH016P3) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | S | 4/6 |
Dentální hygiena - bakalářská práce (CDH018P3) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | S | 4/6 |
Preventivní stomatologie (CSZZ3DH01) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | S | 4/6 |
Parodontologie (CSZZ3DH2) | zkouška | letní | Po 22.01.2024 - 22.01.2024 | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. | 18.01.2024 00:01 | 19.01.2024 10:59 | 09.01.2024 20:00 | |
detail | 10/12 |
Parodontologie I. (CDH011P2) | zápočet/kolokvium | zimní | 22.01.2024 - Pondělí | 10:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 19.01.2024 00:01 | 20.01.2024 23:59 | 11.01.2024 20:00 | ||
detail | 10/12 |
Parodontologie I. (CDH011P2) | zkouška | letní | 22.01.2024 - Pondělí | 10:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 19.01.2024 00:01 | 20.01.2024 23:59 | 11.01.2024 20:00 | ||
detail | Z A | 8/15 |
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) | zkouška | zimní | 22.01.2024 - Pondělí | 14:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Ing. Jindra Ševčíková | 21.01.2024 00:01 | 21.01.2024 23:59 | 16.01.2024 20:00 | |
detail | Z A | 3/10 |
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) | zkouška | zimní | 29.01.2024 - Pondělí | 10:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Ing. Jindra Ševčíková | 28.01.2024 00:01 | 28.01.2024 23:59 | 21.01.2024 20:00 | |
detail | 2/3 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | zimní | 30.01.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 27.01.2024 00:01 | 28.01.2024 23:59 | 23.01.2024 20:00 | ||
detail | 1/1 |
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) | zkouška | zimní | 19.02.2024 - Pondělí | 08:30 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Ing. Jindra Ševčíková | 16.02.2024 00:01 | 17.02.2024 23:59 | 18.02.2024 20:00 | ||
detail | 3/21 |
Parodontologie II. (CDH009P3) | zkouška | letní | 13.05.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 211 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 10.05.2024 00:01 | 11.05.2024 23:59 | 09.05.2024 20:00 | ||
detail | 19/21 |
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) | zápočet/kolokvium | letní | 20.05.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 17.05.2024 00:01 | 18.05.2024 23:59 | 04.03.2024 20:00 | ||
detail | 8/12 |
Parodontologie I. (CDH011P2) | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. | 24.05.2024 00:01 | 25.05.2024 23:59 | 16.05.2024 20:00 | ||
detail | 9/10 |
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) | zkouška | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 24.05.2024 00:01 | 25.05.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
detail | 10/10 |
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 25.05.2024 00:01 | 26.05.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
detail | 2/21 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zápočet/kolokvium | letní | 28.05.2024 - Úterý | 08:00 | SZŠ - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Olga Jiroutová | 25.05.2024 00:01 | 26.05.2024 23:59 | 07.05.2024 20:00 | ||
detail | 13/15 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | MDDr. Diana Kovářová | 26.05.2024 00:01 | 27.05.2024 23:59 | 01.05.2024 20:00 | ||
detail | 0/6 |
Zubní lékařství II. (CDH014P2) | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 12:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Pavel Hájek | 26.05.2024 00:01 | 27.05.2024 23:59 | 07.03.2024 20:00 | ||
detail | 15/15 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | Mgr. Petra Křížová, DiS. | 31.05.2024 00:01 | 01.06.2024 23:59 | 09.05.2024 20:00 | ||
detail | 0/10 |
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 31.05.2024 00:01 | 01.06.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
pouze opravný termín | |||||||||||||||
detail | 4/5 |
Odborná praxe v semestru II. (CDH008P2) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 13:30 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Bc. Anna Faltynová | 02.06.2024 00:00 | 02.06.2024 23:59 | 29.04.2024 20:00 | ||
detail | 0/10 |
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 01.06.2024 00:01 | 02.06.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
pouze opravný termín | |||||||||||||||
detail | 7/7 |
Zubní lékařství II. (CDH014P2) | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Pavel Hájek | 02.06.2024 00:01 | 03.06.2024 23:59 | 07.03.2024 20:00 | ||
detail | 5/15 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zápočet/kolokvium | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | Mgr. Petra Křížová, DiS. | 07.06.2024 00:01 | 08.06.2024 23:59 | 09.05.2024 20:00 | ||
detail | 12/13 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 07.06.2024 00:01 | 08.06.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
detail | 4/7 |
Zubní lékařství II. (CDH014P2) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 10:00 | FNKV - Pavilon X | posluchárna | 12-STOM | MUDr. Pavel Hájek | 07.06.2024 00:01 | 08.06.2024 23:59 | 07.03.2024 20:00 | ||
detail | 11/12 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zkouška | letní | 11.06.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | doc. MUDr. Eva Gojišová | 08.06.2024 00:01 | 09.06.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
detail | 0/12 |
Zubní lékařství I. (CDH013P1) | zkouška | letní | 14.06.2024 - Pátek | 08:00 | FNKV - Pavilon N | STOMAT_PAV_N246 | 12-STOM | MUDr. Tomáš Hlaďo | 11.06.2024 00:01 | 12.06.2024 23:59 | 20.02.2024 20:00 | ||
detail | 3/3 |
Odborná praxe v semestru II. (CDH008P2) | zkouška | letní | 17.06.2024 - Pondělí | 15:00 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Bc. Anna Faltynová | 16.06.2024 00:01 | 16.06.2024 23:59 | 29.04.2024 20:00 | ||
detail | 5/5 |
Odborná praxe v semestru II. (CDH008P2) | zkouška | letní | 24.06.2024 - Pondělí | 13:30 | SZŠ - Pavilon X | STOMAT_PAV_X207 | 12-STOM | Bc. Anna Faltynová | 23.06.2024 00:01 | 23.06.2024 23:59 | 29.04.2024 20:00 | ||
detail | 8/15 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zkouška | letní | 26.06.2024 - Středa | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | MDDr. Diana Kovářová | 23.06.2024 00:01 | 24.06.2024 23:59 | 01.05.2024 20:00 | ||
detail | 12/15 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zkouška | letní | 27.08.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | Mgr. Petra Křížová, DiS. | 24.08.2024 00:01 | 25.08.2024 23:59 | 09.05.2024 20:00 | ||
detail | 7/15 |
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) | zkouška | letní | 10.09.2024 - Úterý | 08:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | Mgr. Petra Křížová, DiS. | 07.09.2024 00:01 | 08.09.2024 23:59 | 09.05.2024 20:00 | ||
detail | 0/15 |
Orální hygiena I. (CDH014P1) | zkouška | letní | 18.09.2024 - Středa | 13:00 | FNKV - Pavilon X | 207 | 12-STOM | MDDr. Diana Kovářová | 15.09.2024 00:01 | 16.09.2024 23:59 | 01.05.2024 20:00 |
Výsledky 1-49 z 49 1