| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
0/10
|
Kurz teorie a základů didaktiky lyžování (PSPP422) |
zkouška |
zimní |
18.12.2023 - Pondělí |
13:00 |
Mulda |
MULDA |
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
14.12.2023 00:00 |
16.12.2023 00:00 |
|
praktická část zkoušky_sjezdové lyže |
detail |
|
|
2/10
|
Kurz teorie a základů didaktiky lyžování (PSPP422) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
13:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
15.12.2023 00:00 |
17.12.2023 00:00 |
|
teorie |
detail |
|
|
10/25
|
Veslování 1 (PSPP420N) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
17:00 |
|
|
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
15.12.2023 00:00 |
17.12.2023 00:00 |
|
detail |
|
|
41/60
|
Technické sporty (PTUS374) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
10:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
P4 |
51-300800 |
Ing. Mgr. Miloš Fiala, Ph.D. |
04.01.2024 00:00 |
04.01.2024 00:00 |
15.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
19/20
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Újezd 450, Praha 1 |
PLA |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
04.01.2024 00:00 |
06.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
5/20
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Újezd 450, Praha 1 |
PLA |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
06.01.2024 00:00 |
08.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
07.01.2024 00:00 |
09.01.2024 00:00 |
05.01.2024 10:30 |
písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
Z |
3/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
10:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
11.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
09.01.2024 12:00 |
Písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
S |
29/100
|
Bakalářská práce - obhajoba (PPLB002) |
zkouška |
letní |
Po 15.01.2024 - 26.01.2024 |
|
|
|
51-100100 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Obhajoby BP (pokud nejsou součástí SZk) |
detail |
|
S |
24/100
|
Diplomová práce - obhajoba (PPLD002) |
zkouška |
letní |
Po 15.01.2024 - 26.01.2024 |
|
|
|
51-100100 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Obhajoby DP (pokud nejsou součástí SZk) |
detail |
|
|
18/20
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Újezd 450, Praha 1 |
PLA |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
12.01.2024 00:00 |
14.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
6/6
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
13.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
05.01.2024 10:30 |
písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
|
4/9
|
Sportovní specializace 3 – plavecké sporty (PPLS129) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
51-300800 |
Mgr. Daniel Jurák, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
4/9
|
Sportovní specializace 3 – plavecké sporty (PPLS129K) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
51-300800 |
Mgr. Daniel Jurák, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
09.01.2024 12:00 |
Písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
|
7/50
|
Technické sporty (PTUS374) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
13:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
P4 |
51-300800 |
Ing. Mgr. Miloš Fiala, Ph.D. |
15.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
6/10
|
Kurz teorie a základů didaktiky lyžování (PSPP422) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Mulda |
MULDA |
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
20.01.2024 00:00 |
20.01.2024 00:00 |
|
praktická část, doprava vlastní |
detail |
|
|
0/9
|
Sportovní specializace 3 – plavecké sporty (PPLS129) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:00 |
|
|
51-300800 |
Mgr. Daniel Jurák, Ph.D. |
22.01.2024 15:00 |
22.01.2024 15:00 |
|
detail |
|
|
0/9
|
Sportovní specializace 3 – plavecké sporty (PPLS129K) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:00 |
|
|
51-300800 |
Mgr. Daniel Jurák, Ph.D. |
22.01.2024 15:00 |
22.01.2024 15:00 |
|
detail |
|
|
15/25
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
19.01.2024 00:00 |
21.01.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
19.01.2024 00:00 |
21.01.2024 00:00 |
05.01.2024 10:30 |
písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
|
1/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
1/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
4/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
4/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/20
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:00 |
Újezd 450, Praha 1 |
PLA |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
20.01.2024 00:00 |
22.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
1/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
5/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
5/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
0/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
0/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
3/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
3/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
28/25
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
21.01.2024 00:00 |
23.01.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
24.01.2024 00:00 |
24.01.2024 00:00 |
09.01.2024 12:00 |
Písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - plavecké sporty (PPSP001) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - plavecké sporty (PPSP001) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - cyklistika (PSPS002) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - cyklistika (PSPS002) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - alpské lyžování (PSPS003) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - alpské lyžování (PSPS003) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - veslování (PSPS004) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - veslování (PSPS004) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - běh na lyžích (PSPZ004) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - běh na lyžích (PSPZ004) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - kanoistika (PSPZ007) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
5/100
|
Specializace SZZK - kanoistika (PSPZ007) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
NMgr. Učitelství TV pro střední školy - Trenérství se SPECIALIZACÍ (NOVÁ AKREDITACE) |