| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - padákové sporty (PTSP002) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - technické sporty - potápění (PTSP004) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
S |
10/50
|
Specializace SZZK - technické sporty - biatlon (PTSP005) |
zkouška |
letní |
Po 29.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
51-300200 |
|
20.12.2023 23:59 |
20.12.2023 23:59 |
20.11.2023 10:00 |
Mgr. TVS - Sportovní specializace |
detail |
|
|
6/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
25.01.2024 00:00 |
27.01.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
|
0/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
25.01.2024 00:00 |
27.01.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
|
3/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
25.01.2024 00:00 |
27.01.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
|
7/10
|
Základy plavání (PPLS122) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
09:45 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
29.01.2024 12:00 |
29.01.2024 12:00 |
24.01.2024 09:00 |
Písemný test Základy plavání |
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
26.01.2024 00:00 |
28.01.2024 00:00 |
05.01.2024 10:30 |
písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
|
7/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
7/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
7/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
10/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
10/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
10/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
31.01.2024 20:00 |
31.01.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
Z |
9/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
31.01.2024 00:00 |
31.01.2024 00:00 |
09.01.2024 12:00 |
Písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
Z |
9/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119K) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
31.01.2024 00:00 |
31.01.2024 00:00 |
09.01.2024 12:00 |
Písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
|
10/10
|
Kurz teorie a základů didaktiky lyžování (PSPP422) |
zkouška |
zimní |
03.02.2024 - Sobota |
10:00 |
Mulda |
MULDA |
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
30.01.2024 00:00 |
01.02.2024 00:00 |
|
praktická část, doprava vlastní |
detail |
|
|
10/10
|
Kurz teorie a základů didaktiky lyžování (PSPP422) |
zkouška |
zimní |
04.02.2024 - Neděle |
10:00 |
Mulda |
MULDA |
51-300800 |
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D. |
31.01.2024 00:00 |
02.02.2024 00:00 |
|
praktická část, doprava vlastní |
detail |
|
|
8/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
3/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
3/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
3/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
1/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
01.02.2024 00:00 |
03.02.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
|
8/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
09:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
0/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
10:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
01.02.2024 00:00 |
03.02.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
|
0/12
|
Plavání I (PPLS117) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
U1 |
51-300800 |
Mgr. Veronika Kramperová, Ph.D. |
01.02.2024 00:00 |
03.02.2024 00:00 |
|
Teoretický test z Plavání I |
detail |
|
Z |
10/10
|
Teorie a základy didaktiky plavání (PPLS119) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
10:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
02.02.2024 00:00 |
04.02.2024 00:00 |
05.01.2024 10:30 |
písemný test + ústní zkouška, doporučujeme společenský oděv |
detail |
|
Z |
0/4
|
Sportovní specializace 3 – plavecké sporty (PPLS129) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
13:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UC1-1 |
51-300800 |
Mgr. Aleš Zenáhlík |
02.02.2024 00:00 |
04.02.2024 00:00 |
05.02.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/10
|
Základy plavání (PPLS122) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
07.02.2024 - Středa |
09:15 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
PhDr. Kristýna Hubená, Ph.D. |
03.02.2024 00:00 |
05.02.2024 00:00 |
02.02.2024 11:00 |
Písemný test Základy plavání |
detail |
|
|
8/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
07:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
8/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavání I (PPLS117K) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |
detail |
|
|
9/10
|
Plavecké základy (PPLS126) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
FTVS UK, José Martího 269/31, Praha 6 |
UD1-1 |
51-300800 |
Mgr. Jitka Pokorná |
07.02.2024 20:00 |
07.02.2024 21:00 |
22.01.2024 12:00 |
Teoretický písemný test |