Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 10/10 |
Fluviální procesy (MZ330P863) | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 09:00 | pracovna | 31-330 | doc. RNDr. Zdeněk Kliment, CSc. | 26.05.2024 23:59 | 26.05.2024 23:59 | ||||
detail | 2/20 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P123) | zápočet/kolokvium | letní | 28.05.2024 - Úterý | 13:30 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-330 | Mgr. et Mgr. Denisa Navrátilová | 27.05.2024 23:59 | 28.05.2024 12:00 | |||
detail | 2/20 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P60F) | zápočet/kolokvium | letní | 28.05.2024 - Úterý | 13:30 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-330 | Mgr. et Mgr. Denisa Navrátilová | 27.05.2024 23:59 | 28.05.2024 12:00 | |||
detail | Z | 24/44 |
Fyzická geografie (MZ330P107) | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 26.05.2024 23:59 | 26.05.2024 23:59 | ||
detail | Z | 24/44 |
Fyzická geografie (MZ330P120) | zkouška | letní | 28.05.2024 - Úterý | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 26.05.2024 23:59 | 26.05.2024 23:59 | ||
detail | Z | 7/10 |
Pedologie (MZ330P95) | zkouška | letní | 29.05.2024 - Středa | 09:00 | Přírodovědecká fakulta UK Praha, katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Barbora Strouhalová, Ph.D. | 27.05.2024 23:59 | 27.05.2024 23:59 | |||
Sraz v 9 hodin před budovou (budova se zamyká) |
|||||||||||||||
detail | 2/6 |
Ekologie pro geografy (MZ330P18) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G3 | 31-330 | RNDr. Jan Tumajer, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||
detail | 3/10 |
Hydropedologie (MZ330P113) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 13:00 | 31-330 | RNDr. Lukáš Vlček, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||||
Sraz bude před učebnou Z4. |
|||||||||||||||
detail | 0/2 |
Biogeografie (MZ330P19) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 13:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Luděk Šefrna, CSc. | 29.05.2024 23:59 | 29.05.2024 23:59 | ||||
detail | Z | 1/5 |
Periglaciální a glaciální geomorfologie (MZ330P26) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 14:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Marek Křížek, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||
detail | Z | 1/5 |
Metody geomorfologického výzkumu (MZ330P65) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 14:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Marek Křížek, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||
detail | 8/8 |
Environmentální geografie ČR (MZ330P16) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 15:00 | 31-330 | doc. Mgr. Václav Treml, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||||
Zkouška proběhne u mne v kanceláři (Sekretariát KFGG) |
|||||||||||||||
detail | 8/8 |
Životní prostředí České republiky (MZ330P71) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 15:00 | 31-330 | doc. Mgr. Václav Treml, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | |||||
Zkouška proběhne u mne v kanceláři (Sekretariát KFGG) |
|||||||||||||||
detail | 2/4 |
Synoptická a mezosynoptická meteorologie (MZ330P110) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 16:00 | UFA AV ČR, Boční II/1401, Praha, místnost 109 | 31-330 | RNDr. Marek Kašpar, Ph.D. | 28.05.2024 23:59 | 28.05.2024 23:59 | ||||
detail | 5/8 |
Forest Geography (MZ330P122) | zkouška | letní | 31.05.2024 - Pátek | 11:00 | 31-330 | doc. Mgr. Václav Treml, Ph.D. | 29.05.2024 23:59 | 29.05.2024 23:59 | |||||
Exam will be in my office (Dpt. of Physical Geography, Albertov 6, 3rd floor) |
|||||||||||||||
detail | 22/25 |
Hydrogeografie (MZ330P108) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 01.06.2024 23:59 | 01.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | ||
detail | Z | 25/25 |
Hydrologie (MZ330P61F) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 01.06.2024 23:59 | 01.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | |
detail | Z | 25/25 |
Hydrologie (MZ330P61Z) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 01.06.2024 23:59 | 01.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | |
detail | 21/25 |
Oceánografie (MZ330P67) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 08:30 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 01.06.2024 23:59 | 01.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | ||
detail | 2/20 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P123) | zápočet/kolokvium | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-330 | Mgr. et Mgr. Denisa Navrátilová | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | |||
detail | 2/20 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P60F) | zápočet/kolokvium | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-330 | Mgr. et Mgr. Denisa Navrátilová | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | |||
detail | Z | 3/10 |
Natural Hazards and Risks (MZ330P129) | zkouška | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 14:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | prof. RNDr. Vít Vilímek, CSc. | 01.06.2024 23:59 | 01.06.2024 23:59 | 22.04.2024 08:00 | ||
detail | Z | 45/45 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P123) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||
detail | Z | 45/45 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P60F) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||
detail | Z | 45/45 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P60Z) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||
detail | 0/10 |
Fluviální procesy (MZ330P863) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | pracovna | 31-330 | doc. RNDr. Zdeněk Kliment, CSc. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||||
detail | 12/30 |
Quaternary Palaeoenvironments (MZ330P125) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | Mgr. Martin Margold, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | |||
detail | 12/30 |
Ice Sheets and Glaciers in the Warming World (MZ330P128) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 10:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | Mgr. Martin Margold, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | |||
detail | Z | 15/44 |
Fyzická geografie (MZ330P107) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 11:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||
detail | Z | 15/44 |
Fyzická geografie (MZ330P120) | zkouška | letní | 04.06.2024 - Úterý | 11:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 02.06.2024 23:59 | 02.06.2024 23:59 | ||
detail | 3/8 |
Ochrana přírody a krajiny (MZ330P126) | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | PR | 31-330 | RNDr. Dušan Romportl, Ph.D. | 03.06.2024 23:59 | 03.06.2024 23:59 | |||
detail | Z | 2/10 |
Pedologie (MZ330P95) | zkouška | letní | 05.06.2024 - Středa | 09:00 | Přírodovědecká fakulta UK Praha, katedra fyzické geografie a geoekologie, pracovna Legerova 5 | 31-330 | RNDr. Barbora Strouhalová, Ph.D. | 03.06.2024 23:59 | 03.06.2024 23:59 | |||
Sraz v 9 hodin před budovou |
|||||||||||||||
detail | 1/5 |
Periglaciální a glaciální geomorfologie (MZ330P26) | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 14:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Marek Křížek, Ph.D. | 04.06.2024 23:59 | 04.06.2024 23:59 | ||||
detail | 1/5 |
Metody geomorfologického výzkumu (MZ330P65) | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 14:00 | PřF UK, Katedra fyzické geografie a geoekologie | 31-330 | RNDr. Marek Křížek, Ph.D. | 04.06.2024 23:59 | 04.06.2024 23:59 | ||||
detail | Z | 0/10 |
Aplikovaná hydrologie (MZ330P75) | zkouška | letní | 07.06.2024 - Pátek | 09:30 | Albertov 6, Praha 2 | Z2 | 31-330 | doc. RNDr. Michal Jeníček, Ph.D. | 06.06.2024 23:59 | 06.06.2024 23:59 | ||
Písemná část zkoušky proběhne formou online testu zadaný v počítačové učebně (přihlášení do fakultního účtu). Po opravě bude následovat ústní část. Pro test se hodí mít kalkulačku. |
|||||||||||||||
detail | 15/20 |
Hydrogeografie (MZ330P108) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | ||
detail | 2/10 |
Forest Geography (MZ330P122) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | 31-330 | doc. Mgr. Václav Treml, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | |||||
exam will be in my office (Dpt. of Physical Geography, Albertov 6, 3rd floor) |
|||||||||||||||
detail | Z | 8/25 |
Hydrologie (MZ330P61F) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | |
detail | Z | 8/25 |
Hydrologie (MZ330P61Z) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | |
detail | 15/20 |
Oceánografie (MZ330P67) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | LR | 31-330 | RNDr. Miroslav Šobr, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | 03.05.2024 09:30 | ||
detail | 1/6 |
Ochrana přírody a krajiny (MZ330P126) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 13:00 | Albertov 6, Praha 2 | PR | 31-330 | RNDr. Dušan Romportl, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | |||
detail | Z | 16/44 |
Fyzická geografie (MZ330P107) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | ||
detail | Z | 16/44 |
Fyzická geografie (MZ330P120) | zkouška | letní | 10.06.2024 - Pondělí | 14:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Miloslav Müller, Ph.D. | 08.06.2024 23:59 | 08.06.2024 23:59 | ||
detail | Z | 0/10 |
Pedologie (MZ330P95) | zkouška | letní | 12.06.2024 - Středa | 09:00 | Přírodovědecká fakulta UK Praha, katedra fyzické geografie a geoekologie, pracovna Legerova 5 | 31-330 | RNDr. Barbora Strouhalová, Ph.D. | 10.06.2024 23:59 | 10.06.2024 23:59 | |||
sraz v 9 hodin před budovou |
|||||||||||||||
detail | Z | 0/10 |
Aplikovaná hydrologie (MZ330P75) | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 09:30 | Albertov 6, Praha 2 | Z3 | 31-330 | doc. RNDr. Michal Jeníček, Ph.D. | 12.06.2024 23:59 | 12.06.2024 23:59 | ||
Písemná část zkoušky proběhne formou online testu zadaný v počítačové učebně (přihlášení do fakultního účtu). Po opravě bude následovat ústní část. Pro test se hodí mít kalkulačku. |
|||||||||||||||
detail | 6/6 |
Klimatická změna a modelování klimatu (MZ330P29) | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 10:00 | Přírodovědecká fakulta UK | 31-330 | prof. RNDr. Radan Huth, DrSc. | 11.06.2024 23:59 | 11.06.2024 23:59 | ||||
detail | 3/4 |
Synoptická a mezosynoptická meteorologie (MZ330P110) | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 16:00 | UFA AV ČR, Boční II/1401, Praha, místnost 109 | 31-330 | RNDr. Marek Kašpar, Ph.D. | 11.06.2024 23:59 | 11.06.2024 23:59 | ||||
detail | Z | 12/45 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P123) | zkouška | letní | 14.06.2024 - Pátek | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Jana Popová, Ph.D. | 12.06.2024 23:59 | 12.06.2024 23:59 | 24.04.2024 00:00 | |
detail | 1/6 |
Obnovitelné zdroje energie (MZ330P135) | zkouška | letní | 14.06.2024 - Pátek | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | G2 | 31-330 | Mgr. David Hanslian, Ph.D. | 12.06.2024 23:59 | 12.06.2024 23:59 | |||
detail | Z | 12/45 |
Meteorologie a klimatologie (MZ330P60F) | zkouška | letní | 14.06.2024 - Pátek | 09:00 | Albertov 6, Praha 2 | VG | 31-330 | RNDr. Jana Popová, Ph.D. | 12.06.2024 23:59 | 12.06.2024 23:59 | 24.04.2024 00:00 |