| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
21/40
|
Úvod do sociologie (kombinovaná forma) (YBSB001K) |
zkouška |
zimní |
13.01.2024 - Sobota |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
59/60
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (YBSC177) |
zkouška |
zimní |
13.01.2024 - Sobota |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
59/60
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (kombinovaná forma) (YBSC177K) |
zkouška |
zimní |
13.01.2024 - Sobota |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
S |
52/150
|
Obhajoba bakalářské práce (YBOS001) |
zkouška |
oba |
Po 15.01.2024 - 16.02.2024 |
|
|
|
24-SBS |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
28/120
|
Úvod do psychologie (YBSB003) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
28/120
|
Úvod do psychologie (kombinovaná forma) (YBSB003K) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
11/15
|
Antropologie příbuzenství (YBSB046) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT231 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/11
|
Balkán v antropologické perspektivě (YBSC211) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
12:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT242 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
16/16
|
Úvod do sociokulturní antropologie (YBSB002) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Hedvika Novotná, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
16/16
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Hedvika Novotná, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
22/30
|
Sociologie životního prostředí (YBSB012) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
23/80
|
Subkultury mládeže (YBSB018) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
23/80
|
Subkultury mládeže (kombinovaná forma) (YBSB018K) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
23/80
|
Nativní Severní Amerika I. (YBSC052) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
42/45
|
Sociologie nerůstu (YBSC179) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
8/8
|
Seminář k Úvodu do antropologie (YBSC146) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT218 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
55/80
|
Introduction to Anthropology of Arts (YBSC210) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOA |
Dr. phil. Melanie Janet Sindelar, M.Sc. |
13.01.2024 23:59 |
13.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
18/30
|
Úvod do antropologie náboženství (YBSB045) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
16:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT121 |
24-KOA |
PhDr. Jaroslav Klepal, Ph.D. |
13.01.2024 23:59 |
14.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
16/16
|
Migrace a postmigrační procesy (YBSB016) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT131 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
107/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
09:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
60/60
|
Úvod do sociologie (YBSB001) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
60/60
|
Úvod do sociologie (kombinovaná forma) (YBSB001K) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. Magdaléna Šťovíčková Jantulová |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
13/40
|
Člověk a náboženství II. (YBSC209) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Ondřej Skripnik, Ph.D. |
16.01.2024 23:59 |
16.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
115/120
|
Úvod do společenských věd I. (YBSA001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
R |
38/40
|
Vývojová psychologie (YBSB032) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
16:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-SM |
PhDr. Miroslava Nováková Schöffelová, Ph.D. |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
11.12.2023 00:00 |
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu. |
detail |
|
|
20/50
|
Sociální psychologie (YBSB036) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
16:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KPVZ |
Mgr. Bc. Barbora Šipošová, Ph.D. |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
20/50
|
Sociální psychologie (kombinovaná forma) (YBSB036K) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
16:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KPVZ |
Mgr. Bc. Barbora Šipošová, Ph.D. |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
33/40
|
Sociální nerovnosti (YBSB008) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
16.01.2024 23:59 |
17.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/30
|
Současný Blízký východ. Vybrané problémy očima sociologie (YBSC178) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT131 |
24-KS |
Mgr. Karel Černý, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
17.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
8/30
|
Primatologie - člověk a jeho nejbližší příbuzní (YBSC193) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT112 |
24-KPVZ |
Klára Valentová |
17.01.2024 12:00 |
17.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
12/12
|
Úvod do sociokulturní antropologie (YBSB002) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT212 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
ZK Úvod do antropologie |
detail |
|
|
12/12
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT212 |
24-KSKA |
PhDr. Dana Bittnerová, CSc. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
ZK Úvod do antropologie |
detail |
|
|
36/120
|
Úvod do psychologie (YBSB003) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
36/120
|
Úvod do psychologie (kombinovaná forma) (YBSB003K) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KPVZ |
Mgr. Lukáš Hejtmánek, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
5/20
|
Antropologie města pro 21. století (YBSB044) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-SM |
Mgr. Michal Lehečka, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
113/120
|
Úvod do společenskovědních metod (YBSA004) |
zkouška |
zimní |
20.01.2024 - Sobota |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YTAULA |
24-KSKA |
Mgr. Hedvika Novotná, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
5/30
|
Subkultury mládeže (YBSB018) |
zkouška |
zimní |
20.01.2024 - Sobota |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
6/8
|
Úvod do sociokulturní antropologie (YBSB002) |
zkouška |
zimní |
20.01.2024 - Sobota |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
6/8
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
20.01.2024 - Sobota |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
7/8
|
Úvod do sociokulturní antropologie (kombinovaná forma) (YBSB002K) |
zkouška |
zimní |
20.01.2024 - Sobota |
13:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT220 |
24-KSKA |
Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 12:00 |
02.01.2024 19:00 |
detail |
|
|
28/40
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (YBSC177) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
21.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
28/40
|
Kvantitativní metody empirického výzkumu (kombinovaná forma) (YBSC177K) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Ondřej Špaček, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
21.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
20/20
|
Sociologie životního prostředí (YBSB012) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT241 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
20.01.2024 12:00 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
12/30
|
Úvod do medicínské antropologie. Kultura, zdraví a nemoc (YBSC194) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT121 |
24-KOA |
PhDr. Jaroslav Klepal, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
20.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
13/30
|
Současný Blízký východ. Vybrané problémy očima sociologie (YBSC178) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT131 |
24-KS |
Mgr. Karel Černý, Ph.D. |
21.01.2024 23:59 |
21.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
44/45
|
Sociologie nerůstu (YBSC179) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KS |
Mgr. et Mgr. Arnošt Novák, Ph.D. |
20.01.2024 23:59 |
21.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
16/20
|
Antropologie příbuzenství (YBSB046) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT231 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
20.01.2024 23:59 |
21.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
6/6
|
Antropologie a prostor (YBSB031) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
20.01.2024 23:59 |
21.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
10/11
|
Balkán v antropologické perspektivě (YBSC211) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
13:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT231 |
24-KSKA |
doc. Mgr. Lenka Jakoubková Budilová, Ph.D. |
20.01.2024 23:59 |
21.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
6/6
|
Antropologie a prostor (YBSB031) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
20.01.2024 23:59 |
21.01.2024 12:00 |
|