| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
192/200
|
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) |
zkouška |
zimní |
18.12.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
24-KF |
Mgr. Josef Kružík, Ph.D. |
15.12.2023 23:59 |
16.12.2023 12:00 |
|
detail |
|
|
20/55
|
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
14:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT221 |
24-KSKA |
Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. |
01.01.2024 23:59 |
04.01.2024 08:00 |
01.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
16/80
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
02.01.2024 23:59 |
03.01.2024 12:00 |
20.12.2023 00:00 |
Písemné testy |
detail |
|
|
12/55
|
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
11:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT242 |
24-KSKA |
Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
99/200
|
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
24-KF |
Mgr. Josef Kružík, Ph.D. |
05.01.2024 23:59 |
06.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
S |
0/5
|
Etologie člověka a evoluční biologie (YM4A1A14) |
zkouška |
oba |
Po 15.01.2024 - 16.02.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (OA) – Etologie člověka a evoluční biologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) |
zkouška |
oba |
Po 15.01.2024 - 16.02.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (OA) – Etologie |
detail |
|
|
8/9
|
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT212 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
22/80
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
12.01.2024 23:59 |
13.01.2024 12:00 |
20.12.2023 00:00 |
Písemné testy |
detail |
|
S |
6/20
|
Antropologické teorie (YMHSZZALL0) |
zkouška |
oba |
Út 16.01.2024 - 16.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (Antropologická studia) - Antropologické teorie |
detail |
|
|
55/80
|
Introduction to Anthropology of Arts (YMSKA54) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOA |
Dr. phil. Melanie Janet Sindelar, M.Sc. |
13.01.2024 23:59 |
13.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
12/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
14.01.2024 23:59 |
15.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
10/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
8/9
|
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
20.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
8/40
|
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KPVZ |
Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. |
22.01.2024 09:00 |
22.01.2024 09:00 |
|
detail |
|
|
37/80
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
20.01.2024 12:00 |
20.12.2023 00:00 |
Písemné testy |
detail |
|
|
73/200
|
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
24-KF |
Mgr. Josef Kružík, Ph.D. |
19.01.2024 23:59 |
20.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
14/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
21.01.2024 23:59 |
22.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
22.01.2024 23:59 |
23.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
S |
3/10
|
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 30.01.2024 |
|
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (Antropologická studia) – Sociokulturní antropologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (Antropologická studia) – Historická antropologie |
detail |
|
S |
4/5
|
Historická antropologie (YMSZZHA0) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (Antropologická studia) – Historická antropologie |
detail |
|
S |
6/15
|
Sociokulturní antropologie (YMSZZSKA0) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (Antropologická studia) – Sociokulturní antropologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie (YM4A1A001) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (OA) – Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie |
detail |
|
S |
0/5
|
Teorie a metody sociokulturní a lingvistické antropologie (YM4A1A13) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (OA) – Teorie a metody sociokulturní a lingvistické antropologie |
detail |
|
S |
1/5
|
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 29.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (OA) – Historická antropologie |
detail |
|
S |
1/5
|
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) |
zkouška |
oba |
Po 29.01.2024 - 30.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (OA) – Sociokulturní antropologie |
detail |
|
|
4/30
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT121 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
27.01.2024 23:59 |
27.01.2024 23:59 |
23.01.2024 00:00 |
detail |
|
S |
1/5
|
Filozofická antropologie (YMHSZZFA0) |
zkouška |
oba |
Út 30.01.2024 - 30.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (Antropologická studia) – Filozofická antropologie |
detail |
|
S |
1/5
|
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) |
zkouška |
oba |
Út 30.01.2024 - 30.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (Antropologická studia) – Filosofická antropologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Filosofická antropologie (YM4A1A07) |
zkouška |
oba |
Út 30.01.2024 - 30.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
SZZk (OA) – Filosofická antropologie |
detail |
|
S |
1/5
|
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) |
zkouška |
oba |
Út 30.01.2024 - 30.01.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
05.01.2024 23:59 |
05.01.2024 23:59 |
|
Obhajoby (OA) – Filosofická antropologie |
detail |
|
|
22/80
|
Introduction to Anthropology of Arts (YMSKA54) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
13:00 |
|
|
24-KSKA |
Dr. phil. Melanie Janet Sindelar, M.Sc. |
27.01.2024 23:59 |
27.01.2024 23:59 |
|
Online (all instructions will be found on Moodle) |
detail |
|
|
13/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
28.01.2024 23:59 |
29.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
7/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
29.01.2024 23:59 |
30.01.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
7/30
|
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT241 |
24-KSKA |
Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. |
29.01.2024 23:59 |
30.01.2024 12:00 |
25.01.2024 12:00 |
detail |
|
|
15/40
|
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) |
zkouška |
zimní |
02.02.2024 - Pátek |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KPVZ |
Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. |
02.02.2024 10:00 |
02.02.2024 10:00 |
11.12.2023 00:00 |
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu. |
detail |
|
|
58/200
|
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) |
zkouška |
zimní |
03.02.2024 - Sobota |
17:00 |
|
|
24-KF |
Mgr. Josef Kružík, Ph.D. |
31.01.2024 23:59 |
01.02.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
5/9
|
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) |
zkouška |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
10:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT211 |
24-KSKA |
Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. |
02.02.2024 23:59 |
03.02.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
21/80
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
02.02.2024 23:59 |
03.02.2024 12:00 |
20.12.2023 00:00 |
Písemné testy |
detail |
|
|
8/80
|
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) |
zkouška |
zimní |
12.02.2024 - Pondělí |
15:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT003 |
24-KOHSD |
PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. |
09.02.2024 23:59 |
10.02.2024 12:00 |
01.02.2024 00:00 |
Písemné testy |
detail |
|
|
38/200
|
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) |
zkouška |
zimní |
12.02.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
24-KF |
Mgr. Josef Kružík, Ph.D. |
09.02.2024 23:59 |
10.02.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
12/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
14.02.2024 - Středa |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
11.02.2024 23:59 |
12.02.2024 12:00 |
|
detail |
|
|
9/15
|
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) |
zkouška |
zimní |
15.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT114 |
24-KHV |
doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. |
12.02.2024 23:59 |
13.02.2024 12:00 |
|
detail |
|
O |
10/40
|
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
10:30 |
Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň |
YT002 |
24-KPVZ |
Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. |
16.02.2024 10:00 |
16.02.2024 10:00 |
11.12.2023 00:00 |
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu. |
detail |
|
S |
0/5
|
Filozofická antropologie (YMHSZZFA0) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 21.06.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
03.05.2024 23:59 |
03.05.2024 23:59 |
28.02.2024 00:00 |
SZZk (Antropologická studia) – Filozofická antropologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 21.06.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
03.05.2024 23:59 |
03.05.2024 23:59 |
28.02.2024 00:00 |
Obhajoby (Antropologická studia) – Filosofická antropologie |
detail |
|
S |
0/5
|
Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie (YM4A1A001) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 21.06.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
03.05.2024 23:59 |
03.05.2024 23:59 |
28.02.2024 00:00 |
SZZk (OA) – Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie |
detail |
|
S |
0/5
|
Filosofická antropologie (YM4A1A07) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 21.06.2024 |
|
|
|
24-KOA |
|
03.05.2024 23:59 |
03.05.2024 23:59 |
28.02.2024 00:00 |
SZZk (OA) – Filosofická antropologie |