| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
S |
29/999
|
Obhajoba disertační práce (JOBTS1) |
zkouška |
oba |
Ne 01.10.2023 - 30.09.2024 |
|
|
|
23-N |
|
01.10.2023 00:00 |
01.10.2023 00:00 |
01.10.2023 00:00 |
Termín pro doktorské obhajoby | PhD disertation defence term |
detail |
|
|
9/30
|
Area Studies: Theory and Methodology (JTM047) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
C321 |
23-KAS |
PhDr. Mgr. Kryštof Přemysl Kozák, Ph.D. |
21.12.2023 23:59 |
22.12.2023 00:00 |
|
detail |
|
|
8/18
|
Economic Transformation in East Central and Southeastern Europe (JTM015) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
Areál Jinonice |
B217 |
23-KRVS |
Mgr. Petr Jeřábek |
03.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
01.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
0/7
|
Nationalism and Historiography in Central Eurasia (JTM057) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
C319 Jinonice |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
04.01.2024 08:59 |
04.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
2/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
03.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
1/10
|
Postsovětský prostor po roce 1991 (JTB230) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
12:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 (my office) |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
04.01.2024 08:59 |
04.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
03.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
1/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
03.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
11/20
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
04.01.2024 07:59 |
04.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
20/20
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
04.01.2024 07:59 |
04.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
11/20
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
04.01.2024 07:59 |
04.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
20/20
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
04.01.2024 07:59 |
04.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
5/15
|
Mezinárodní vztahy 1939-1990 (JTB039) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
17:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
on line JTB-039 |
23-KRVS |
PhDr. Bohuslav Litera, CSc. |
05.01.2024 00:59 |
05.01.2024 00:00 |
28.12.2023 00:00 |
detail |
|
S |
14/999
|
Státní doktorská zkouška (JMD010) |
zkouška |
oba |
Po 08.01.2024 - 09.02.2024 |
|
|
|
23-N |
|
08.12.2023 23:59 |
08.12.2023 23:59 |
01.10.2023 00:00 |
Zimní PhD SDZk | Winter term PhD state examinations |
detail |
|
|
0/25
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
07.01.2024 23:59 |
08.01.2024 00:00 |
|
pouze midterm |
detail |
|
|
6/6
|
Receptive Language Skills I (JTB107) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Milan Hrdlička, CSc. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 00:00 |
20.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
7/8
|
Productive Language Skills I (JTB109) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
Mgr. Šárka Boušková Vašíčková, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
2/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
13/20
|
Socio-ekonomická geografie Balkánu (JTB222) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
15:30 |
Areál Jinonice |
B218 |
23-KRVS |
PhDr. Ondřej Žíla, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
16:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
1/3
|
Czech Language III (JTB114) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
09:30 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
Mgr. Karolína Nováková |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
20.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
2/10
|
Mezinárodní negociace (JTB207) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Areál Jinonice |
C322 |
23-KRVS |
Ing. Jana Bulenová |
08.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
02.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
2/30
|
Area Studies: Theory and Methodology (JTM047) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
11:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C420 |
23-KAS |
PhDr. Mgr. Kryštof Přemysl Kozák, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
1/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
16:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
13/48
|
Moderní dějiny středo- a jihovýchodní Evropy (JMB409) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B229, B230 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
11.12.2023 00:00 |
místnosti B229,B230 |
detail |
|
|
13/48
|
Moderní dějiny středo- a jihovýchodní Evropy (JTB018) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B229, B230 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
11.12.2023 00:00 |
místnosti B229,B230 |
detail |
|
|
8/8
|
Czech Language I (JTB105) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
Mgr. Radomila Kotková, Ph.D. |
11.01.2024 00:00 |
10.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
2/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
2/3
|
Academic Czech in Humanities and Social Sciences I (JTB116) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
Mgr. Radomila Kotková, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Koncepce a interpretace ruských dějin (JTM013) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Areál Jinonice |
B328 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
11.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
1/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 00:00 |
28.11.2023 00:00 |
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
15/18
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
11.01.2024 07:59 |
11.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
11/15
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
11.01.2024 07:59 |
12.01.2024 01:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
15/18
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
11.01.2024 07:59 |
11.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
11/15
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
11.01.2024 07:59 |
12.01.2024 01:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
5/10
|
Soudobá Ukrajina: historie, politika, kontroverze 1900-2022 (JTB331) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B317 |
23-KRVS |
Mgr. David Svoboda, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
12.01.2024 00:00 |
03.01.2023 00:00 |
detail |
|
|
17/20
|
Economy and Politics in the 20th Century Eastern Europe (JTM267) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B318 |
23-KRVS |
Mgr. Karel Svoboda, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
12.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
17/20
|
Russia after 1991 (JTM279) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B318 |
23-KRVS |
Mgr. Karel Svoboda, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
12.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
13/15
|
Mezinárodní vztahy 1939-1990 (JTB039) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
17:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
on line JTB-039 |
23-KRVS |
PhDr. Bohuslav Litera, CSc. |
12.01.2024 00:59 |
12.01.2024 00:00 |
28.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
9/18
|
Economic Transformation in East Central and Southeastern Europe (JTM015) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Areál Jinonice |
B217 |
23-KRVS |
Mgr. Petr Jeřábek |
14.01.2024 23:59 |
14.01.2024 00:00 |
01.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
4/5
|
Russian Language I (JTB158) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B-218 (22) |
23-KRVS |
Olesya Shvedova |
15.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
18.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
20/60
|
Historie a kultura (JMM277) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
15.01.2024 12:59 |
15.01.2024 11:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |
detail |
|
|
20/60
|
Historie a kultura (JTM005) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
15.01.2024 12:59 |
15.01.2024 11:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |
detail |
|
|
1/10
|
Postsovětský prostor po roce 1991 (JTB230) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:00 |
|
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2FmNzRlOWEtNzhlMC00ZTRkLWFkZGEtMzBlNjM1ODU2ZjRi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e09276 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
16.01.2024 08:59 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Nationalism and Historiography in Central Eurasia (JTM057) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:00 |
|
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2FmNzRlOWEtNzhlMC00ZTRkLWFkZGEtMzBlNjM1ODU2ZjRi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e09276 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
16.01.2024 08:59 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
4/10
|
Etnické a národnostní problémy střední a jihovýchodní Evropy (JTM016) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
15.01.2024 11:59 |
15.01.2024 12:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |