| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
0/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
15.01.2024 23:59 |
15.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
3/20
|
Socio-ekonomická geografie Balkánu (JTB222) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
15:30 |
Areál Jinonice |
B218 |
23-KRVS |
PhDr. Ondřej Žíla, Ph.D. |
15.01.2024 23:59 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
16:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
15.01.2024 23:59 |
15.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
4/5
|
Russian Language III (JTB160) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
09:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B-218 (22) |
23-KRVS |
Olesya Shvedova |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
6/10
|
Mezinárodní negociace (JTB207) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Areál Jinonice |
C322 |
23-KRVS |
Ing. Jana Bulenová |
15.01.2024 23:59 |
17.01.2024 00:00 |
02.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
4/10
|
Moderní dějiny pobaltských zemí (JTB243) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C322 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
16.01.2024 23:59 |
17.01.2024 00:00 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
4/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
16.01.2024 23:59 |
16.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
13/30
|
Area Studies: Theory and Methodology (JTM047) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
11:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C420 |
23-KAS |
PhDr. Mgr. Kryštof Přemysl Kozák, Ph.D. |
16.01.2024 23:59 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
2/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
13:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
16.01.2024 23:59 |
16.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
41/48
|
Moderní dějiny středo- a jihovýchodní Evropy (JTB018) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B229, B230 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
17.01.2024 23:59 |
17.01.2024 00:00 |
11.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
1/5
|
Soudobé dějiny východní Evropy (JMB508) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
Moodle + online |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/5
|
Soudobé dějiny východní Evropy (JTB047) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
Moodle + online |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/10
|
Koncepce a interpretace ruských dějin (JTM013) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Areál Jinonice |
B328 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
13/14
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
18.01.2024 07:59 |
18.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
16/19
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
18.01.2024 07:59 |
18.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
13/14
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
18.01.2024 07:59 |
18.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
16/19
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
18.01.2024 07:59 |
18.01.2024 12:00 |
22.12.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
8/10
|
Soudobá Ukrajina: historie, politika, kontroverze 1900-2022 (JTB331) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B317 |
23-KRVS |
Mgr. David Svoboda, Ph.D. |
17.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
8/20
|
Economy and Politics in the 20th Century Eastern Europe (JTM267) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B318 |
23-KRVS |
Mgr. Karel Svoboda, Ph.D. |
18.01.2024 23:59 |
19.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
8/20
|
Russia after 1991 (JTM279) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
09:30 |
Areál Jinonice |
B318 |
23-KRVS |
Mgr. Karel Svoboda, Ph.D. |
18.01.2024 23:59 |
19.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
10:00 |
|
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
18.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
3/4
|
Post-Soviet Central Asia (JTM275) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
13:00 |
|
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
18.01.2024 23:59 |
18.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
S |
23/999
|
Rozprava na téma mimo okruh diplomové práce (dle příslušné specializace) (JSZ635) |
zkouška |
oba |
Po 22.01.2024 - 02.02.2024 |
|
|
|
23-IMS |
|
03.01.2024 23:59 |
03.01.2024 23:59 |
01.12.2023 00:00 |
NP_TS (BES, ES, NRS, SAS, ZES), NMTS |
detail |
|
|
7/12
|
Greek Language I (JTB154) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
09:30 |
Areál Jinonice |
B318 |
23-KRVS |
Efthymia Maniati |
21.01.2024 23:59 |
22.01.2024 00:00 |
14.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/10
|
Moderní dějiny Maďarska (JTB261) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
14:00 |
Areál Jinonice |
B217 |
23-KRVS |
PhDr. Eva Irmanová, CSc. |
18.01.2024 23:59 |
22.01.2024 00:00 |
04.01.2024 10:00 |
detail |
|
|
14/60
|
Historie a kultura (JMM277) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
22.01.2024 11:59 |
22.01.2024 12:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |
detail |
|
|
14/60
|
Historie a kultura (JTM005) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
22.01.2024 11:59 |
22.01.2024 12:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |
detail |
|
|
1/5
|
Czech Language I (JTB105) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Voršilská 1/144 |
JVOR322 |
23-KRVS |
Mgr. Radomila Kotková, Ph.D. |
22.01.2024 23:59 |
22.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/10
|
Postsovětský prostor po roce 1991 (JTB230) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
12:00 |
|
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2FmNzRlOWEtNzhlMC00ZTRkLWFkZGEtMzBlNjM1ODU2ZjRi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e09276 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
23.01.2024 08:59 |
23.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
3/10
|
Nationalism and Historiography in Central Eurasia (JTM057) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
12:00 |
|
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2FmNzRlOWEtNzhlMC00ZTRkLWFkZGEtMzBlNjM1ODU2ZjRi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e09276 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
23.01.2024 08:59 |
23.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Etnické a národnostní problémy střední a jihovýchodní Evropy (JTM016) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
12:30 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
22.01.2024 11:59 |
22.01.2024 12:00 |
11.12.2023 10:00 |
B103A |
detail |
|
|
8/30
|
Introduction to History, Politics and Society of East-Central and South Eastern Europe (JTM051) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
15:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
Online |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
23.01.2024 12:59 |
23.01.2024 08:00 |
20.12.2023 16:00 |
Online test in Moodle |
detail |
|
|
3/10
|
Ethnic Issues and Territories in Eastern, East Central and Southeastern Europe (JTM321) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
15:00 |
Areál Jinonice |
Moodle - https://dl2.cuni.cz/course/view.php?id=5295 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Jiří Vykoukal, CSc. |
21.01.2024 13:59 |
21.01.2024 14:00 |
14.12.2023 10:00 |
Moodle - https://dl2.cuni.cz/course/view.php?id=5295 |
detail |
|
|
1/20
|
Socio-ekonomická geografie Balkánu (JTB222) |
zkouška |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
15:30 |
Areál Jinonice |
B218 |
23-KRVS |
PhDr. Ondřej Žíla, Ph.D. |
22.01.2024 23:59 |
23.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Current Eurasia (JTM629) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
10:00 |
|
C319 |
23-KRVS |
Mgr. Anna Jordanová |
22.01.2024 23:59 |
23.01.2024 00:00 |
|
Four students per 2 hours; 20-25 minutes for each. |
detail |
|
|
6/10
|
Moderní dějiny pobaltských zemí (JTB243) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
11:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C322 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
23.01.2024 23:59 |
23.01.2024 00:00 |
14.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
14/30
|
Area Studies: Theory and Methodology (JTM047) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
11:00 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
C420 |
23-KAS |
PhDr. Mgr. Kryštof Přemysl Kozák, Ph.D. |
23.01.2024 23:59 |
24.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
43/48
|
Moderní dějiny středo- a jihovýchodní Evropy (JTB018) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Jinonice - U Kříže 8, Praha 5 |
B229, B230 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Luboš Švec, CSc. |
24.01.2024 23:59 |
24.01.2024 00:00 |
11.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
2/5
|
Soudobé dějiny východní Evropy (JMB508) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
Moodle + online |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
25.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/5
|
Soudobé dějiny východní Evropy (JTB047) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
Moodle + online |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
25.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/10
|
Koncepce a interpretace ruských dějin (JTM013) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Areál Jinonice |
B328 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
25.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
17/15
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
25.01.2024 07:59 |
25.01.2024 12:00 |
21.11.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
19/19
|
Moderní dějiny Ruska (JMB408) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
25.01.2024 07:59 |
25.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
77/80
|
Přehled moderních světových dějin I (JTB012) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B103A |
23-KRVS |
PhDr. Marek Pečenka |
26.01.2024 00:00 |
25.01.2024 00:00 |
02.01.2024 09:00 |
detail |
|
|
17/15
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B230 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
25.01.2024 07:59 |
25.01.2024 12:00 |
21.11.2022 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
19/19
|
Moderní dějiny Ruska (JTB017) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Areál Jinonice |
B229 |
23-KRVS |
Mgr. Daniela Kolenovská, Ph.D. |
25.01.2024 07:59 |
25.01.2024 12:00 |
22.12.2023 18:00 |
zapsat se lze pouze po úspěšném složení midtermu |
detail |
|
|
6/10
|
Soudobá Ukrajina: historie, politika, kontroverze 1900-2022 (JTB331) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Areál Jinonice |
B317 |
23-KRVS |
Mgr. David Svoboda, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
22.01.2024 00:00 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/18
|
Economic Transformation in East Central and Southeastern Europe (JTM015) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Areál Jinonice |
B217 |
23-KRVS |
Mgr. Petr Jeřábek |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 00:00 |
01.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
4/12
|
Greek Language I (JTB154) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
09:30 |
Areál Jinonice |
B218 |
23-KRVS |
Efthymia Maniati |
28.01.2024 23:59 |
29.01.2024 00:00 |
21.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/10
|
Postsovětský prostor po roce 1991 (JTB230) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
12:00 |
|
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2FmNzRlOWEtNzhlMC00ZTRkLWFkZGEtMzBlNjM1ODU2ZjRi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e09276 |
23-KRVS |
doc. PhDr. Slavomír Horák, Ph.D. |
30.01.2024 08:59 |
30.01.2024 00:00 |
|