| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
0/4
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
13:15 |
|
|
14-450 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
5/5
|
Psychiatrie (E0205390) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
13:30 |
|
|
14-390 |
MUDr. Jan Lošák |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
11.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
5/5
|
Forenzní zubní lékařství (E0209017) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
14:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-120 |
MUDr. et MUDr. Miroslav Dvořák |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
05.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
5/5
|
Forenzní zubní lékařství (E0209017) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
15:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-120 |
MUDr. et MUDr. Miroslav Dvořák |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
05.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
18/25
|
Pathological Physiology II. (EAP0103090) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
30.10.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
|
9/10
|
Anesthesiology - Resuscitation and Emergency Care (EAP0105430) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
20.12.2023 07:00 |
20.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
9/10
|
Anaesthesiology - Resuscitation and Emergency Care (EA0110432) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
20.12.2023 07:00 |
20.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
18/25
|
Patologická fyziologie II. (EP0103090) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
30.10.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
|
9/10
|
Anesteziologie, resuscitace a neodkladná péče (EP0105430) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
20.12.2023 07:00 |
20.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
13/18
|
Veřejné zdravotnictví, hygiena a preventivní medicína (E0209019) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
Unimec 1 - 4. patro |
UHY4.27-PRAKT |
14-140 |
|
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
23.11.2023 08:00 |
detail |
|
|
9/10
|
Anesteziologie (E0209034) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
20.12.2023 07:00 |
20.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
0/30
|
Metabolizmus vitaminu D (EVP10002) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:30 |
|
Laboratoř ústavu farmakologie |
14-100 |
PharmDr. Bc. Eva Dědečková |
21.12.2023 07:00 |
21.12.2023 07:00 |
08.11.2023 10:00 |
Odběr krve v době 7:30-9:00 hod. |
detail |
|
|
12/12
|
Porodnictví a gynekologie (E0208038) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
07:30 |
|
seminární místnost č.3 - III.NP GPK |
14-480 |
MUDr. Lucie Betincová |
18.12.2023 06:00 |
19.12.2023 06:00 |
24.11.2023 19:00 |
PŘEDTERMÍN ZK - Zubní lékařství 2023/2024 |
detail |
|
S |
7/10
|
Pediatrie SZ (E0112029) |
zkouška |
zimní |
Čt 21.12.2023 - 21.12.2023 |
07:45 |
|
|
14-360 |
|
19.12.2023 10:00 |
19.12.2023 10:00 |
21.11.2023 20:00 |
skupina č. 9 - řádný termín |
detail |
|
Z |
24/30
|
Histology and Embryology II. (EAP0102040) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-40 |
|
20.12.2023 08:00 |
21.12.2023 07:00 |
|
PC test 8:00-testovna 5.29;schémata 9:30 Azurová/PC test at 8:00-room 5.29; schemes at 9:30 Azure |
detail |
|
Z |
18/29
|
Clinical Biochemistry (EA0110126) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
UniMec – UniMec – Biofyzika – 4. p |
14-540 |
MUDr. Pavel Brož, Ph.D. |
21.12.2023 08:00 |
21.12.2023 08:00 |
|
UniMec – Biofyzika – 4. p |
detail |
|
Z |
24/30
|
Histology and Embryology II (EA0903015) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-40 |
|
20.12.2023 08:00 |
21.12.2023 07:00 |
|
PC test 8:00-testovna 5.29;schémata 9:30 Azurová/PC test at 8:00-room 5.29; schemes at 9:30 Azure |
detail |
|
Z R |
5/10
|
Pathology and Oral Pathology II (EA0905500) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
14-500 |
prof. MUDr. Alena Skálová, CSc. |
14.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
08.12.2023 20:00 |
detail |
|
Z |
24/30
|
Histologie a embryologie II. (EP0102040) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-40 |
|
20.12.2023 08:00 |
21.12.2023 07:00 |
|
PC test 8:00-testovna 5.29;schémata 9:30 Azurová/PC test at 8:00-room 5.29; schemes at 9:30 Azure |
detail |
|
|
11/8
|
Infekční lékařství (EP0104330) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
14-330 |
|
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.češi - předtermín |
detail |
|
|
12/12
|
Urologie (EP0104420) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
Urologie Bory, pav. 22, 4. patro, archiv |
14-420 |
|
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
30.11.2023 20:00 |
Předtermín - zimní semestr |
detail |
|
|
10/10
|
Klinická onkologie (EP0105401) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
14-401 |
prof. MUDr. Jindřich Fínek, Ph.D. |
21.12.2023 06:00 |
21.12.2023 06:00 |
13.12.2023 18:00 |
detail |
|
|
2/5
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
14-450 |
|
14.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
13.12.2023 10:00 |
detail |
|
Z |
18/29
|
Klinická biochemie (EP0105540) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
UniMec – UniMec – Biofyzika – 4. p |
14-540 |
MUDr. Pavel Brož, Ph.D. |
21.12.2023 08:00 |
21.12.2023 08:00 |
|
UniMec – Biofyzika – 4. p |
detail |
|
Z |
24/30
|
Histologie a embryologie II. (E0203004) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-40 |
|
20.12.2023 08:00 |
21.12.2023 07:00 |
|
PC test 8:00-testovna 5.29;schémata 9:30 Azurová/PC test at 8:00-room 5.29; schemes at 9:30 Azure |
detail |
|
|
2/6
|
ORL (E0209460) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
14-460 |
|
20.12.2023 22:00 |
20.12.2023 23:00 |
14.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
0/5
|
Pharmacology II. (EAP0103100) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:30 |
|
Practical room - Dept.of Pharmacology and Toxicology |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 09:00 |
11.11.2023 11:00 |
It is necessary to have a credit in the SIS no later than the day before the test! |
detail |
|
|
15/15
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:30 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
Z R |
7/7
|
Patologie II. (E0205500) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:30 |
FN Bory |
ŠIK |
14-500 |
MUDr. Petr Mukenšnabl, Ph.D. |
20.12.2023 13:00 |
20.12.2023 13:00 |
01.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
6/10
|
ORL (E0209460) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
08:30 |
|
|
14-460 |
|
20.12.2023 22:00 |
20.12.2023 23:00 |
14.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
0/4
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
14-450 |
|
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
13.12.2023 10:00 |
detail |
|
|
2/4
|
Infectious Diseases (EAP0104330) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
14-330 |
|
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.angl. předtermín |
detail |
|
|
8/15
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
10:00 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
|
0/5
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
14-450 |
|
14.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
13.12.2023 10:00 |
detail |
|
|
7/8
|
Otorinolaryngologie (EP0105460) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
14-460 |
|
20.12.2023 22:00 |
20.12.2023 23:00 |
13.12.2023 20:00 |
detail |
|
S |
9/12
|
Sociální a pracovní lékařství, veřejné zdravotnictví, hygiena a preventivní medicína - SZ (E0112019) |
zkouška |
zimní |
Čt 21.12.2023 - 21.12.2023 |
10:00 |
Unimec 1 - 4. patro |
UHY4.27-PRAKT |
14-140 |
prof. MUDr. Dana Müllerová, Ph.D. |
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
13.11.2023 15:00 |
detail |
|
|
1/1
|
Mikrobiologie (E0205084) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
10:00 |
Unimec 1 - 2. patro |
UMI2.49-PRAKT |
14-510 |
RNDr. Karel Fajfrlík, Ph.D. |
14.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
5/5
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
12:30 |
|
|
14-450 |
|
14.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
13.12.2023 10:00 |
detail |
|
|
9/9
|
Klinická onkologie (EP0105401) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
13:00 |
|
|
14-401 |
prof. MUDr. Jindřich Fínek, Ph.D. |
21.12.2023 06:00 |
21.12.2023 06:00 |
13.12.2023 18:00 |
detail |
|
|
5/6
|
Forenzní zubní lékařství (E0209017) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
14:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-120 |
MUDr. et MUDr. Miroslav Dvořák |
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
05.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
0/5
|
Forenzní zubní lékařství (E0209017) |
zkouška |
zimní |
21.12.2023 - Čtvrtek |
15:00 |
Unimec 1 - posluchárny |
P-AZUROVÁ |
14-120 |
MUDr. et MUDr. Miroslav Dvořák |
20.12.2023 08:00 |
20.12.2023 08:00 |
06.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
13/15
|
Pathological Physiology II. (EAP0103090) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
09.11.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
|
7/10
|
Dermatovenereology (EAP0104370) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
FN Bory |
KOZNI-SEMINARKA |
14-370 |
|
21.12.2023 08:00 |
21.12.2023 08:00 |
05.12.2023 20:00 |
send your case report |
detail |
|
|
9/10
|
Anesthesiology - Resuscitation and Emergency Care (EAP0105430) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
21.12.2023 07:00 |
21.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
9/10
|
Anaesthesiology - Resuscitation and Emergency Care (EA0110432) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
21.12.2023 07:00 |
21.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
13/15
|
Patologická fyziologie II. (EP0103090) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
09.11.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
|
9/10
|
Anesteziologie, resuscitace a neodkladná péče (EP0105430) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
21.12.2023 07:00 |
21.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
9/10
|
Anesteziologie (E0209034) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:00 |
|
|
14-430 |
|
21.12.2023 07:00 |
21.12.2023 08:00 |
11.12.2023 21:00 |
7:00 PC Test, new build, after test exam FN Lochotín, entrance C, 3th floor |
detail |
|
|
7/7
|
Porodnictví a gynekologie (E0208038) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
07:30 |
|
seminární místnost č.3 - III.NP GPK |
14-480 |
MUDr. Lucie Betincová |
18.12.2023 06:00 |
19.12.2023 06:00 |
24.11.2023 19:00 |
PŘEDTERMÍN ZK - Zubní lékařství 2023/2024 |
detail |
|
S |
4/6
|
Pediatrie SZ (E0112029) |
zkouška |
zimní |
Pá 22.12.2023 - 22.12.2023 |
07:45 |
|
|
14-360 |
|
19.12.2023 12:00 |
19.12.2023 12:00 |
21.11.2023 20:00 |
skupina č. 9 - řádný termín |