| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
Z |
15/17
|
Radiologie a nuklearní medicína (EP0104440) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
07:15 |
|
|
14-440 |
|
12.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
8/8
|
Porodnictví a gynekologie (E0208038) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
07:30 |
|
seminární místnost č.3 - III.NP GPK |
14-480 |
MUDr. Jiří Turek |
13.12.2023 06:00 |
14.12.2023 06:00 |
24.11.2023 19:00 |
PŘEDTERMÍN ZK - Zubní lékařství 2023/2024 |
detail |
|
S |
5/6
|
Pediatrie SZ (E0112029) |
zkouška |
zimní |
Út 19.12.2023 - 19.12.2023 |
07:45 |
|
|
14-360 |
|
15.12.2023 10:00 |
15.12.2023 10:00 |
21.11.2023 20:00 |
skupina č. 11 - řádný termín |
detail |
|
|
9/8
|
Infekční lékařství (EP0104330) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
08:00 |
|
|
14-330 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.češi - předtermín |
detail |
|
|
0/10
|
Pharmacology II. (EAP0103100) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
08:30 |
|
Practical room - Dept.of Pharmacology and Toxicology |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
15.12.2023 08:00 |
15.12.2023 09:00 |
11.11.2023 11:00 |
It is necessary to have a credit in the SIS no later than the day before the test! |
detail |
|
|
12/18
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
08:30 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
15.12.2023 08:00 |
15.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
Z R |
7/7
|
Patologie II. (E0205500) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
08:30 |
FN Bory |
ŠIK |
14-500 |
MUDr. Petr Mukenšnabl, Ph.D. |
18.12.2023 13:00 |
18.12.2023 13:00 |
01.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
5/5
|
Ophthalmology (EA0907450) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
09:00 |
|
|
14-450 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
4/4
|
Infectious Diseases (EAP0104330) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
10:00 |
|
|
14-330 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.angl. předtermín |
detail |
|
|
0/10
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
10:00 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
15.12.2023 08:00 |
15.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
S |
7/12
|
Sociální a pracovní lékařství, veřejné zdravotnictví, hygiena a preventivní medicína - SZ (E0112019) |
zkouška |
zimní |
Út 19.12.2023 - 19.12.2023 |
10:00 |
Unimec 1 - 4. patro |
UHY4.27-PRAKT |
14-140 |
prof. MUDr. Dana Müllerová, Ph.D. |
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
13.11.2023 15:00 |
detail |
|
|
8/8
|
Mikrobiologie (E0205084) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
10:00 |
Unimec 1 - 2. patro |
UMI2.49-PRAKT |
14-510 |
RNDr. Karel Fajfrlík, Ph.D. |
12.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
17/18
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
10:30 |
Unimec |
UBI-J |
14-30 |
RNDr. Alena Kučerová |
18.12.2023 23:59 |
18.12.2023 23:59 |
08.12.2023 20:00 |
pro skupinu 17 |
detail |
|
|
4/5
|
Oftalmologie (E0207036) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
10:30 |
|
|
14-450 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
0/50
|
Metabolizmus vitaminu D (EVP10002) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
12:00 |
|
Laboratoř ústavu farmakologie |
14-100 |
PharmDr. Bc. Eva Dědečková |
19.12.2023 11:00 |
19.12.2023 11:00 |
08.11.2023 10:00 |
Odběr krve v době 12:00-14:00 hod. |
detail |
|
|
19/20
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
12:50 |
Unimec |
UBI-J |
14-30 |
RNDr. Alena Kučerová |
18.12.2023 23:59 |
18.12.2023 23:59 |
08.12.2023 20:00 |
pro skupinu 1 |
detail |
|
|
21/22
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
13:15 |
Unimec |
UBI-S |
14-30 |
RNDr. Zbyněk Houdek, Ph.D. |
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
14.12.2023 20:00 |
Závěrečný zápočtový test z cvičení z lékařské biologie pro 2. sk. |
detail |
|
|
2/5
|
Oftalmologie (E0207036) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
13:15 |
|
|
14-450 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
3/3
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
13:45 |
|
|
14-450 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
13.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
4/4
|
Oftalmologie (E0207036) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
13:45 |
|
|
14-450 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
S |
1/1
|
Etiopatogenetické aspekty a rizikové faktory rozvoje idiopatických střevních zánětů (EDSZ160) |
zkouška |
oba |
Út 19.12.2023 - 19.12.2023 |
14:00 |
|
|
14-260 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
13.12.2023 20:00 |
detail |
|
Z |
36/50
|
Basics of Clinical Medicine II. - Nursing (EAP0102400) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
14:30 |
|
|
14-250 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
04.12.2023 20:00 |
Vzdálený on-line test v Moodle/ remote online test in Moodle |
detail |
|
Z |
60/60
|
Základy klinické medicíny II. - ošetřovatelství (EP0102400) |
zkouška |
zimní |
19.12.2023 - Úterý |
15:30 |
|
|
14-250 |
|
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
04.12.2023 20:00 |
Vzdálený on-line test v Moodle/ remote online test in Moodle |
detail |
|
|
21/30
|
Pathological Physiology II. (EAP0103090) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
30.10.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
|
21/30
|
Patologická fyziologie II. (EP0103090) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
07:00 |
Unimec |
UPF-S |
14-90 |
|
15.12.2023 07:00 |
15.12.2023 08:00 |
30.10.2023 20:00 |
Před zkouškou je nutné získat zápočet. |
detail |
|
Z |
27/30
|
Radiology and Nuclear Medicine (EAP0104440) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
07:15 |
|
|
14-440 |
|
13.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
Z |
27/30
|
Radiologie a nuklearní medicína (EP0104440) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
07:15 |
|
|
14-440 |
|
13.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
12/12
|
Porodnictví a gynekologie (E0208038) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
07:30 |
|
seminární místnost č.3 - III.NP GPK |
14-480 |
MUDr. Lucie Betincová |
18.12.2023 06:00 |
19.12.2023 06:00 |
24.11.2023 19:00 |
PŘEDTERMÍN ZK - Zubní lékařství 2023/2024 |
detail |
|
|
11/8
|
Infekční lékařství (EP0104330) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:00 |
|
|
14-330 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.češi - předtermín |
detail |
|
|
7/8
|
ORL (E0209460) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:00 |
|
|
14-460 |
|
19.12.2023 22:00 |
19.12.2023 23:00 |
14.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
1/10
|
Pharmacology II. (EAP0103100) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:30 |
|
Practical room - Dept.of Pharmacology and Toxicology |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 09:00 |
11.11.2023 11:00 |
It is necessary to have a credit in the SIS no later than the day before the test! |
detail |
|
|
7/18
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:30 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
|
4/6
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:30 |
|
|
14-450 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
Z R |
7/7
|
Patologie II. (E0205500) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:30 |
FN Bory |
ŠIK |
14-500 |
MUDr. Petr Mukenšnabl, Ph.D. |
19.12.2023 13:00 |
19.12.2023 13:00 |
01.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
2/10
|
Veřejné zdravotnictví, hygiena a preventivní medicína (E0209019) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
08:30 |
Unimec 1 - 4. patro |
UHY4.27-PRAKT |
14-140 |
|
13.12.2023 08:30 |
19.12.2023 08:30 |
23.11.2023 08:00 |
detail |
|
|
5/10
|
ORL (E0209460) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
09:00 |
|
|
14-460 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
14.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
2/6
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
09:30 |
|
|
14-450 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
3/4
|
Infectious Diseases (EAP0104330) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:00 |
|
|
14-330 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 10:00 |
27.11.2023 15:00 |
4.roč.všeob.angl. předtermín |
detail |
|
S |
9/13
|
Public and Occupational Medicine, Public Health, Social and Preventive Medicine - SE (EA0112019) |
zkouška |
zimní |
St 20.12.2023 - 20.12.2023 |
10:00 |
Unimec 1 - 4. patro |
UHY4.27-PRAKT |
14-140 |
prof. MUDr. Dana Müllerová, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
20.11.2023 10:00 |
The exam takes place in the Department of Public Health,fourth floor. |
detail |
|
|
3/10
|
Farmakologie II. (EP0103100) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:00 |
|
Praktikárna Ústavu farmakologie - alej Svobody 76 |
14-100 |
prof. PharmDr. Radek Kučera, Ph.D. |
18.12.2023 08:00 |
18.12.2023 09:00 |
07.11.2023 20:00 |
Na zkoušku je nutný mít zápočet v SIS nejpozději den před termínem zkoušky! |
detail |
|
|
7/8
|
Otorinolaryngologie (EP0105460) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:00 |
|
|
14-460 |
|
19.12.2023 22:00 |
19.12.2023 23:00 |
13.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
6/6
|
Mikrobiologie (E0205084) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:00 |
Unimec 1 - 2. patro |
UMI2.49-PRAKT |
14-510 |
RNDr. Karel Fajfrlík, Ph.D. |
12.12.2023 08:00 |
18.12.2023 08:00 |
|
detail |
|
|
0/2
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:15 |
|
|
14-450 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
19/21
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:30 |
Unimec |
UBI-J |
14-30 |
RNDr. Alena Kučerová |
19.12.2023 23:59 |
19.12.2023 23:59 |
08.12.2023 20:00 |
pro skupinu 4 |
detail |
|
|
18/21
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
10:45 |
Unimec |
UBI-S |
14-30 |
RNDr. Zbyněk Houdek, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
14.12.2023 20:00 |
Závěrečný zápočtový test z cvičení z lékařské biologie pro 3. sk. |
detail |
|
Z |
60/60
|
Základy klinické medicíny II. - ošetřovatelství (EP0102400) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
12:00 |
|
|
14-250 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
04.12.2023 20:00 |
Vzdálený on-line test v Moodle/ remote online test in Moodle |
detail |
|
|
3/6
|
Oftalmologie (EP0105450) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
12:30 |
|
|
14-450 |
|
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
12.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
3/4
|
Psychiatrie (E0205390) |
zkouška |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
12:30 |
|
|
14-390 |
MUDr. Jan Lošák |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
11.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
19/20
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
12:50 |
Unimec |
UBI-J |
14-30 |
RNDr. Alena Kučerová |
19.12.2023 23:59 |
19.12.2023 23:59 |
08.12.2023 20:00 |
pro skupinu 5 |
detail |
|
|
17/20
|
Lékařská biologie a genetika (EP0101030) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
20.12.2023 - Středa |
13:15 |
Unimec |
UBI-S |
14-30 |
RNDr. Zbyněk Houdek, Ph.D. |
19.12.2023 08:00 |
19.12.2023 08:00 |
14.12.2023 20:00 |
Závěrečný zápočtový test z cvičení z lékařské biologie pro 6. sk. |