| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
4/15
|
Oborová didaktika RJ II (OPBR4R051A) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
24.01.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 12:30 na písemnou část zkoušky |
detail |
|
|
4/15
|
Oborová didaktika RJ 1 (OPNR4R012A) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
24.01.2024 23:59 |
24.01.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 12:30 na písemnou část zkoušky |
detail |
|
|
4/25
|
Úvod do studia ruského jazyka a literatury (OPBR4R011A) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
15:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C202/C2 |
41-KRL |
PaedDr. Antonín Hlaváček |
24.01.2024 23:59 |
24.01.2024 23:59 |
02.01.2024 00:00 |
písemná zkouška |
detail |
|
Z |
7/8
|
Gramatika RJ II (OPBR4R031A) |
zkouška |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
09:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
Mgr. Liudmila Hušková, CSc. |
24.01.2024 23:59 |
24.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Cizí jazyk pro učitele – ruský jazyk (OKBZ1R016B) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
16:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PaedDr. Antonín Hlaváček |
25.01.2024 23:59 |
25.01.2024 23:59 |
12.01.2024 00:00 |
detail |
|
Z |
6/6
|
Gramatika RJ II (OPBR4R031A) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
10:05 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
Mgr. Liudmila Hušková, CSc. |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/30
|
Russian Literature I (OEBRR1705T) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
15.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
4/30
|
Ruská literatura I (OPBR4R032A) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
15.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
4/30
|
Ruská literatura pro děti a mládež (OPNR4R031A) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
15.12.2023 00:00 |
detail |
|
|
7/8
|
Phonetics of the Russian Language (OEBRR1701T) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
7/8
|
Fonetika a fonologie RJ (OPBR4R012A) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/7
|
Современный русский язык (OPNR4R011A) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C105/C14 |
41-KRL |
PD Dr. phil. Markus Giger, mimořádný profesor Univerzity Karlovy |
31.01.2024 23:59 |
31.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
2/6
|
Gramatika RJ II (OPBR4R031A) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
09:45 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
Mgr. Liudmila Hušková, CSc. |
04.02.2024 23:59 |
04.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
6/10
|
Phonetics of the Russian Language (OEBRR1701T) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
6/10
|
Fonetika a fonologie RJ (OPBR4R012A) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/7
|
Современный русский язык (OPNR4R011A) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
13:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C105/C14 |
41-KRL |
PD Dr. phil. Markus Giger, mimořádný profesor Univerzity Karlovy |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Ruská literatura II (OPBR4R052A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
07.02.2024 - Středa |
13:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PaedDr. Antonín Hlaváček |
06.02.2024 23:59 |
06.02.2024 23:59 |
31.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/3
|
Úvod do studia ruského jazyka a literatury (OPBR4R011A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
07.02.2024 - Středa |
15:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PaedDr. Antonín Hlaváček |
06.02.2024 23:59 |
06.02.2024 23:59 |
31.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/8
|
Phonetics of the Russian Language (OEBRR1701T) |
zkouška |
zimní |
13.02.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
12.02.2024 23:59 |
12.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/8
|
Fonetika a fonologie RJ (OPBR4R012A) |
zkouška |
zimní |
13.02.2024 - Úterý |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
12.02.2024 23:59 |
12.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/4
|
Oborová didaktika RJ II (OPBR4R051A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 12:00 na písemnou část zkoušky |
detail |
|
|
3/4
|
Oborová didaktika RJ 1 (OPNR4R012A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 12:00 na písemnou část zkoušky |
detail |
|
|
15/25
|
Oborová didaktika RJ I (OPBR4R041A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
07.05.2024 - Úterý |
10:45 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
06.05.2024 23:59 |
06.05.2024 23:59 |
|
zápočtový test - řádný termín |
detail |
|
|
2/10
|
Klauzurní práce z ruské literatury pro bakalářské studium (OPBR2R126A) |
zkouška |
oba |
16.05.2024 - Čtvrtek |
10:40 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
15.05.2024 23:59 |
15.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/10
|
Klauzurní práce z ruské lingvistiky pro bakalářské studium (OPBR2R127A) |
zkouška |
oba |
16.05.2024 - Čtvrtek |
10:40 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
15.05.2024 23:59 |
15.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
4/999
|
Obhajoba bakalářské práce (OSZD104RJ) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL OBHAJOBY |
detail |
|
S |
4/999
|
Obhajoba diplomové práce (OSZD105RJ) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL OBHAJOBY |
detail |
|
|
5/30
|
Cizí jazyk – ruština II (OKMN0R188B) |
zkouška |
letní |
24.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
23.05.2024 23:59 |
23.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/30
|
Jazyková cvičení a reálie RJ IV (OPBR4R044A) |
zkouška |
letní |
24.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
23.05.2024 23:59 |
23.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/30
|
Pravopisná cvičení z RJ (OPBR4R101C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
24.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
23.05.2024 23:59 |
23.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/30
|
Стилистика русского языка (OPNR4R021A) |
zkouška |
letní |
24.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
23.05.2024 23:59 |
23.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
S |
2/999
|
Ruský jazyk a literatura (OSZB023) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - DIPLOMNÍ |
detail |
|
S |
8/999
|
Ruský jazyk a literatura (OSZB129) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL -major |
detail |
|
S |
8/999
|
Ruský jazyk a literatura s didaktikou (OSZNM128) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL -major |
detail |
|
S |
2/999
|
Ruský jazyk a literatura s didaktikou (OSZNM18) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - DIPLOMNÍ |
detail |
|
|
12/12
|
Lexikologie RJ (OPBR4R022A) |
zkouška |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
09:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
26.05.2024 23:59 |
26.05.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 9:30 na písemnou část zkoušky, pro konání zkoušky musí mít student zápočet |
detail |
|
|
3/5
|
Oborová didaktika RJ I (OPBR4R041A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
09:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
26.05.2024 23:59 |
26.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
12/12
|
Oborová didaktika RJ 2 (OPNR4R022A) |
zkouška |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
09:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C107/C15 |
41-KRL |
PhDr. Lenka Rozboudová, Ph.D. |
26.05.2024 23:59 |
26.05.2024 23:59 |
|
všichni se dostaví na 9:30 na písemnou část zkoušky, pro konání zkoušky musí mít student zápočet |
detail |
|
|
0/10
|
Gramatika RJ I (OPBR4R021A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
29.05.2024 - Středa |
10:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PaedDr. Zuzana Liptáková, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
17.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/3
|
Gramatika RJ I (OPBR4R021A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
10:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C115/C23 |
41-KRL |
PaedDr. Zuzana Liptáková, Ph.D. |
30.05.2024 23:59 |
30.05.2024 23:59 |
21.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/30
|
Cizí jazyk – ruština II (OKMN0R188B) |
zkouška |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
30.05.2024 23:59 |
30.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/30
|
Jazyková cvičení a reálie RJ IV (OPBR4R044A) |
zkouška |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
30.05.2024 23:59 |
30.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/30
|
Pravopisná cvičení z RJ (OPBR4R101C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
30.05.2024 23:59 |
30.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/30
|
Стилистика русского языка (OPNR4R021A) |
zkouška |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
11:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KRL |
Mgr. Elena Vasilyeva, CSc. |
30.05.2024 23:59 |
30.05.2024 23:59 |
10.05.2024 00:00 |
detail |
|
S |
1/999
|
Ruský jazyk a literatura (OSZB023) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - NEdiplomní |
detail |
|
S |
4/999
|
Ruský jazyk a literatura (OSZB129) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - minor |
detail |
|
S |
4/999
|
Ruský jazyk a literatura s didaktikou (OSZNM128) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - minor |
detail |
|
S |
1/999
|
Ruský jazyk a literatura s didaktikou (OSZNM18) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KRL |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KRL - NEdiplomní |
detail |
|
|
8/10
|
Gramatika RJ I (OPBR4R021A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C105/C14 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/12
|
Gramatika RJ III (OPBR4R043A) |
zkouška |
letní |
07.06.2024 - Pátek |
10:40 |
Celetná 13, Praha 1 |
C221/C12 |
41-KRL |
Mgr. Liudmila Hušková, CSc. |
06.06.2024 18:00 |
06.06.2024 18:00 |
|