Prohlížíte si anonymní verzi pozvánky. Jestliže se přihlásíte (odkazem na konci tohoto textu), získáte přístup k dalším rozšiřujícím údajům (např. z názvu závěrečné práce bude možné se dostat k jejímu řešení a posudkům). Přihlásit se
Státní zkoušky | |||
Datum: | 18.06.2015 09:30 | ||
Katedra: | Katedra sociální práce | ||
Místnost: | J4016 (č. dveří 4016), FF UK, U Kříže 8, Praha 5 - Jinonice, | ||
Komise: | Předseda: | doc. PhDr. Oldřich Matoušek | |
Členové: | prof. JUDr. Igor Tomeš, CSc. JUDr. Mgr. Jana Hulmáková, Ph.D. PhDr. Pavla Kodymová, Ph.D. PhDr. Daniela Vodáčková | ||
Části SZ: | ASZKN1SC10 - Sociální práce | ||
Studenti: | |||
Mgr. Marcela Bočanová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Práce s rodinou, s ohroženými dětmi a mládeží, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 9:30 hod. (na přípravu se dostavte v 9:00 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Klára Krybusová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Sociální správa, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 10:00 hod. (na přípravu se dostavte v 9:30 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Markéta Macháčková | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Sociální správa, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 10:30 hod. (na přípravu se dostavte v 10:00 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Eva Moulisová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Psychosociální pomoc a krizová intervence, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 11:00 hod. (na přípravu se dostavte v 10:30 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Lucie Sytenská | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Práce s rodinou, s ohroženými dětmi a mládeží, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 11:30 hod. (na přípravu se dostavte v 11:00 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Hana Zichová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Sociální práce v trestní justici, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 13:00 hod. (na přípravu se dostavte ve 12:30 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Markéta Kučerová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Sociální práce v trestní justici, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 13:30 hod. (na přípravu se dostavte ve 13:00 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Tereza Lelková | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Marginalizované skupiny obyvatelstva, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 14:00 hod. (na přípravu se dostavte ve 13:30 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Tereza Reichlová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Marginalizované skupiny obyvatelstva, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 14:30 hod. (na přípravu se dostavte ve 14:00 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Kateřina Bujárková | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Psychosociální pomoc a krizová intervence, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 15:00 hod. (na přípravu se dostavte ve 14:30 hod. do místnosti 4004) | ||
Mgr. Klára Večeřová | ASZKN1SC10 (Okruhy: Metody sociální práce, Psychosociální pomoc a krizová intervence, Řízení péče a služeb, Sociální politika a sociální správa) | ||
Poznámka: | 15:30 hod. (na přípravu se dostavte v 15:00 hod. do místnosti 4004) |