Zkoušky podle komisí |
|
|
Studium: bakalářské |
|
|
Obhajoby závěrečné práce |
|
FF |
Turkologie - BP 8. 2. (Obor: Turkologie, Katedra: 21-KBV, Datum: 08.02.2024 13:25) | |
FF |
1 BVS - turkologie - BP 8. 2. (Obor: Blízkovýchodní studia, Katedra: 21-KBV, Datum: 08.02.2024 12:40) | |
FF |
FIL_BZK_Větrovský_obhajoba (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 06.02.2024 15:00) | |
FF |
POR_Bc_komise1 (Obor: Portugalistika, Katedra: 21-URS, Datum: 06.02.2024 11:00) | |
FF |
FIV_Bc_komise1 (Obor: Filmová studia, Katedra: 21-KFS, Datum: 06.02.2024 10:00) | |
FF |
FIL_BZK (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 06.02.2024 10:00) | |
FF |
HP_Bc_komise1 (Obor: Hispanistika, Katedra: 21-URS, Datum: 06.02.2024 9:00) | |
FF |
KO_BZK (Obor: Koreanistika, Katedra: 21-UAS, Datum: 05.02.2024 10:30) | |
FF |
SOPR_Bc_komise1 (Obor: Sociální práce, Katedra: 21-KSOCP, Datum: 05.02.2024 9:30) | |
FF |
RK_Obhajoba (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 15:00) | |
FF |
1AND_Bc_obhajoby (Obor: Andragogika a personální řízení, Katedra: 21-KANPR, Datum: 01.02.2024 10:00) | |
FF |
BZK-ÚALK+ÚAJD-komise 1-obhajoby (Obor: Anglistika - amerikanistika, Katedra: 21-UALK, Datum: 31.01.2024 9:00) | |
FF |
Obhajoby bakalářských prací (Obor: Bohemistika pro cizince, Katedra: 21-UBS, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
BZK-ÚALK+ÚAJD-komise 3-obhajoby (Obor: Anglistika - amerikanistika, Katedra: 21-UALK, Datum: 31.01.2024 0:00) | |
FF |
SK_Obhajoba (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 10:00) | |
FF |
NK_Obhajoba-BP (Obor: Mezikulturní komunikace: čeština a němčina pro překlad a tlumočení / Interkulturelle Kommunikation: Übersetzen und Dolmetschen Tschechisch-Deutsch, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
JV_Bc_komise5_obhajoba (Obor: Jihovýchodoevropská studia, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 29.01.2024 10:00) | |
FF |
BP ČJL ÚČLK PO 29. 1. 2024 H018 Hýř Šilhán (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 29.01.2024 9:30) | |
FF |
BP ČJL ÚČJTK PO 29. 1. 2024 H202 Kolaříková Nagyová Smutná (+ Brokešová, Žďánská) (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 29.01.2024 9:30) | |
FF |
BP ČJLV ÚČJTK PO 29. 1. 2024 H202 Mikulková (+Titlbachová) (Obor: Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 29.01.2024 9:00) | |
FF |
obhajoby_bakalářské_zima 2024 (Obor: Dějiny umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.01.2024 9:00) | |
FF |
BP ČJLV ÚČLK PO 29. 1. 2024 H018 Hrabánková (Obor: Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 29.01.2024 9:00) |
|
|
Státní závěrečné zkoušky a obhajoby závěrečné práce |
|
FF |
1SRO_Bc_komise3 (Obor: Romistika, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 08.02.2024 10:00) | |
FF |
FIL_BZK (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 08.02.2024 10:00) | |
FF |
ARK_Bc_komise1 (Obor: Klasická archeologie, Katedra: 21-UKAR, Datum: 08.02.2024 9:00) | |
FF |
1BVS - arabistika - Dějiny a kultury, BP 7. 2. (Obor: Blízkovýchodní studia, Katedra: 21-KBV, Datum: 07.02.2024 9:50) | |
FF |
Arabistika - BZK a BP (Obor: Arabistika, Katedra: 21-KBV, Datum: 06.02.2024 11:20) | |
FF |
TJ_Bc_komise1 (Obor: Sinologie, Katedra: 21-KSI, Datum: 06.02.2024 9:00) | |
FF |
1BVS - arabistika - Jazyk a literatura; BP 6. 2. (Obor: Blízkovýchodní studia, Katedra: 21-KBV, Datum: 06.02.2024 9:00) | |
FF |
BZK (Obor: Psychologie, Katedra: 21-KPS, Datum: 06.02.2024 0:00) | |
FF |
LG_Bc_komise1 (Obor: Logika, Katedra: 21-KLOG, Datum: 05.02.2024 14:00) | |
FF |
KO_BZK (Obor: Koreanistika, Katedra: 21-UAS, Datum: 05.02.2024 10:45) | |
FF |
BZK_REL_únor (Obor: Religionistika, Katedra: 21-UFAR, Datum: 01.02.2024 10:00) | |
FF |
HV_BZK (Obor: Hudební věda, Katedra: 21-UHV, Datum: 01.02.2024 9:30) | |
FF |
1FRF_Bc_komise1 (Obor: Francouzská filologie, Katedra: 21-URS, Datum: 01.02.2024 9:00) | |
FF |
CN_BZK_leden_2024 (Obor: Čeština v komunikaci neslyšících, Katedra: 21-UJKN, Datum: 31.01.2024 8:00) | |
FF |
1ETN_Bc_komise2 (Obor: Etnologie a kulturní antropologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 30.01.2024 9:00) |
|
|
Státní závěrečné zkoušky |
|
FF |
1URJ_Bc_komise1 (Obor: Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-UVES, Datum: 08.02.2024 10:00) | |
FF |
Politologie (Obor: Politologie, Katedra: 21-UPOL, Datum: 08.02.2024 10:00) | |
FF |
1RJL_Bc_komise3_ústní (Obor: Ruský jazyk a literatura, Katedra: 21-UVES, Datum: 07.02.2024 10:00) | |
FF |
FIL_BZK (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 07.02.2024 10:00) | |
FF |
JP_BZK (Obor: Japanologie, Katedra: 21-UAS, Datum: 07.02.2024 9:00) | |
FF |
1USJ_Bc_komise1 (Obor: Španělský jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-URS, Datum: 06.02.2024 10:30) | |
FF |
HP_Bc_komise2 (Obor: Hispanistika, Katedra: 21-URS, Datum: 06.02.2024 9:30) | |
FF |
FK_Analýza (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 14:30) | |
FF |
SK_Tlumočení (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 10:00) | |
FF |
FK_Tlumočení (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 10:00) | |
FF |
NK_Tlumočení (Obor: Mezikulturní komunikace čeština - němčina / Interkulturelle Kommunikation und Translation Tschechisch - Deutsch, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 9:00) | |
FF |
RK_Analýza (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 16:00) | |
FF |
1AND_Bc_ústní (Obor: Andragogika a personální řízení, Katedra: 21-KANPR, Datum: 01.02.2024 13:15) | |
FF |
FK_Překlad (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 11:00) | |
FF |
1VES_Bc_komise2 (Obor: Východoevropská studia, Katedra: 21-UVES, Datum: 01.02.2024 10:00) | |
FF |
AK_Tlumočení (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 31.01.2024 11:30) | |
FF |
RK_Tlumočení (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 31.01.2024 9:00) | |
FF |
1UNJ_Bc_komise1 (Obor: Německý jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-UGS, Datum: 31.01.2024 9:00) | |
FF |
1GSG_Bc_komise1 (Obor: Germanistika, Katedra: 21-UGS, Datum: 31.01.2024 9:00) | |
FF |
NJL_Bc_komise1 (Obor: Německý jazyk a literatura, Katedra: 21-UGS, Datum: 31.01.2024 9:00) | |
FF |
BZK ČJL 31. 1. 2024 H018 (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
Bakalářská státní zkouška (Obor: Bohemistika pro cizince, Katedra: 21-UBS, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
BZK ČJLV ST 31. 1. 2024 H202 (Obor: Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
BZK-ÚALK+ÚAJD-komise 4-ústní (Obor: Anglistika - amerikanistika, Katedra: 21-UALK, Datum: 31.01.2024 0:00) | |
FF |
BZK-ÚALK+ÚAJD-komise 2-ústní (Obor: Anglistika - amerikanistika, Katedra: 21-UALK, Datum: 31.01.2024 0:00) | |
FF |
AK_Analýza (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 14:45) | |
FF |
AK_Analýza (Obor: Angličtina pro překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 13:30) | |
FF |
1GSN_Bc_komise1 (Obor: Nizozemština, Katedra: 21-UGS, Datum: 30.01.2024 10:30) | |
FF |
SK_Analýza (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 10:00) | |
FF |
NK_Analýza (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 9:30) | |
FF |
Klauzurní práce (Obor: Bohemistika pro cizince, Katedra: 21-UBS, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
státnice_bakalářské_zima 2024 (Obor: Dějiny umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
JV_Bc_komise5_ústní (Obor: Jihovýchodoevropská studia, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
BZK ČJL 30. 1. 2024 H202 (POUZE JAZYK) (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 30.01.2024 8:30) | |
FF |
BZK ČJL 30. 1. 2024 H018 (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 30.01.2024 8:30) | |
FF |
HES_BZK_leden_P204_2024 (Obor: Historie - evropská studia, Katedra: 21-USD, Datum: 29.01.2024 15:00) | |
FF |
1DIV_Bc_komise1 (Obor: Divadelní věda, Katedra: 21-KDV, Datum: 29.01.2024 10:45) | |
FF |
SK_Překlad (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 10:00) | |
FF |
NK_Překlad (Obor: Mezikulturní komunikace čeština - němčina / Interkulturelle Kommunikation und Translation Tschechisch - Deutsch, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 10:00) | |
FF |
AK_Překlad (Obor: Mezikulturní komunikace: překlad a tlumočení, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 10:00) |
|
|
|
|
Studium: doktorské |
|
|
Obhajoba disertační práce |
|
FF |
Dvořáková Klára (Obor: Český jazyk, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.09.2024 14:00) | |
FF |
Dušek Jan (Obor: Český jazyk, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 25.06.2024 13:30) | |
FF |
Hanzal Tomáš (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 24.06.2024 10:30) | |
FF |
Dufková Tereza (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 21.06.2024 11:30) | |
FF |
Banďouch Pavel (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 21.06.2024 10:00) | |
FF |
Polák Michael (Obor: Moderní hospodářské a sociální dějiny, Katedra: 21-UHSD, Datum: 21.06.2024 10:00) | |
FF |
Muchová Sabrina (Obor: Estetika, Katedra: 21-KEST, Datum: 18.06.2024 16:00) | |
FF |
Laufková Petra (Obor: Románské jazyky, Katedra: 21-URS, Datum: 10.05.2024 14:00) | |
FF |
Válek František (Obor: Religionistika, Katedra: 21-UFAR, Datum: 26.04.2024 14:00) | |
FF |
Kutková Martina (Obor: Translatologie, Katedra: 21-UTRL, Datum: 26.04.2024 11:00) | |
FF |
Aresta Veronika (Obor: Sociální práce, Katedra: 21-KSOCP, Datum: 25.04.2024 15:00) | |
FF |
Brody Laura Nicole (Obor: European Joint Doctorate Migration and Modernity: Historical and Cultural Challenges (EJD MOVES), Katedra: 21-UALK, Datum: 11.04.2024 12:00) | |
FF |
Bolerazká Zuzana (Obor: Historie/obecné dějiny, Katedra: 21-USD, Datum: 10.04.2024 13:00) | |
FF |
Pelzová Markéta (Obor: Pedagogika, Katedra: 21-KPED, Datum: 22.03.2024 10:00) | |
FF |
Alampi Marco (Obor: Dějiny antické civilizace, Katedra: 21-URLS, Datum: 20.03.2024 14:30) | |
FF |
Horáková Štěpánka (Obor: Didaktika konkrétního jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 15.03.2024 11:30) | |
FF |
Brož Jan (Obor: Politologie, Katedra: 21-UPOL, Datum: 29.02.2024 14:00) | |
FF |
Horáček Jaroslav (Obor: Dějiny výtvarného umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.02.2024 11:00) | |
FF |
Kolich Tomáš (Obor: Dějiny výtvarného umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.02.2024 9:00) | |
FF |
Císlerová Magdalena (Obor: Anglický jazyk, Katedra: 21-UAJD, Datum: 28.02.2024 14:00) | |
FF |
Dvořáková Monika (Obor: Sociální práce, Katedra: 21-KSOCP, Datum: 27.02.2024 14:30) | |
FF |
Kollert Lukáš (Obor: Filozofie, Katedra: 21-UFAR, Datum: 23.02.2024 13:00) | |
FF |
Hásová Veronika (Obor: Sociologie, Katedra: 21-KSOC, Datum: 22.02.2024 14:00) | |
FF |
Park Minyoung (Obor: Obecná lingvistika, Katedra: 21-ULING, Datum: 16.02.2024 10:00) | |
FF |
Mrva Jan (Obor: Románské jazyky, Katedra: 21-URS, Datum: 15.02.2024 15:00) | |
FF |
Lejsal Matěj (Obor: Sociologie, Katedra: 21-KSOC, Datum: 15.02.2024 14:30) | |
FF |
Drahoňovský Jan (Obor: Sociologie, Katedra: 21-KSOC, Datum: 15.02.2024 11:00) | |
FF |
Topinková Renáta (Obor: Sociologie, Katedra: 21-KSOC, Datum: 15.02.2024 9:30) | |
FF |
Dušek Pražáková Jana (Obor: Germánské literatury, Katedra: 21-UGS, Datum: 14.02.2024 14:00) | |
FF |
Vích David (Obor: Archeologie pravěku a středověku, Katedra: 21-UPRAV, Datum: 13.02.2024 14:00) | |
FF |
Starec Petr (Obor: Pravěká a středověká archeologie, Katedra: 21-UPRAV, Datum: 13.02.2024 10:00) | |
FF |
Binder Filip (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 07.02.2024 9:00) | |
FF |
Jarošová Eva (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 06.02.2024 14:30) | |
FF |
Chalupová Helena (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 06.02.2024 13:00) | |
FF |
Semyachkina Yulia (Obor: Didaktika konkrétního jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 15:00) | |
FF |
Štěpánová Marie (Obor: Didaktika konkrétního jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 14:00) | |
FF |
Jonáš Juraj (Obor: Klinická psychologie, Katedra: 21-KPS, Datum: 01.02.2024 15:00) | |
FF |
Mazanec Jakub (Obor: Historie - obecné dějiny, Katedra: 21-USD, Datum: 29.01.2024 10:00) |
|
|
Státní doktorské zkoušky |
|
FF |
Cavazzoni Anna (Obor: Germanoslavistika, Katedra: 21-UCLK, Datum: 28.06.2024 14:00) | |
FF |
Konečná Kopřiva Štěpánka (Obor: Moderní hospodářské a sociální dějiny, Katedra: 21-UHSD, Datum: 25.06.2024 10:00) | |
FF |
Sabitova Valeriya (Obor: Anglophone Literatures and Cultures, Katedra: 21-UALK, Datum: 24.06.2024 15:15) | |
FF |
Witzany Hutková Klára (Obor: Anglofonní literatury a kultury, Katedra: 21-UALK, Datum: 24.06.2024 14:00) | |
FF |
Petric Pavel (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 20.06.2024 9:00) | |
FF |
Kolínová Pavlína (Obor: Informační věda, Katedra: 21-UISK, Datum: 19.06.2024 14:00) | |
FF |
Kyllar Václav (Obor: Anglofonní literatury a kultury, Katedra: 21-UALK, Datum: 14.06.2024 16:45) | |
FF |
Ľuba Peter (Obor: Anglofonní literatury a kultury, Katedra: 21-UALK, Datum: 14.06.2024 15:30) | |
FF |
Goltz Piotr Stanisław (Obor: Auxiliary Historical Sciences, Katedra: 21-KPVHAS, Datum: 10.06.2024 13:00) | |
FF |
Brody Laura Nicole (Obor: European Joint Doctorate Migration and Modernity: Historical and Cultural Challenges (EJD MOVES), Katedra: 21-UALK, Datum: 11.04.2024 11:00) | |
FF |
Širl Radim (Obor: Pedagogika, Katedra: 21-KPED, Datum: 22.03.2024 15:00) | |
FF |
Neubauerová Kateřina (Obor: Pedagogika, Katedra: 21-KPED, Datum: 22.03.2024 14:00) | |
FF |
Zelená Sára (Obor: Didaktika konkrétního jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 22.03.2024 13:00) | |
FF |
Swoboda Jaroslava (Obor: Pedagogika, Katedra: 21-KPED, Datum: 22.03.2024 13:00) | |
FF |
Hlůžová Klára (Obor: Pedagogika, Katedra: 21-KPED, Datum: 22.03.2024 11:00) | |
FF |
Mestek Oto (Obor: Historie/obecné dějiny, Katedra: 21-USD, Datum: 13.03.2024 11:00) | |
FF |
Šustová Petra (Obor: Klinická psychologie a psychologie zdraví, Katedra: 21-KPS, Datum: 29.02.2024 15:45) | |
FF |
Záplatová Klára (Obor: Klinická psychologie a psychologie zdraví, Katedra: 21-KPS, Datum: 29.02.2024 15:00) | |
FF |
Mgr. Bednářová Terezie (Obor: Dějiny výtvarného umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.02.2024 13:30) | |
FF |
Mgr. Guth-Vladaj Klára (Obor: Dějiny výtvarného umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.02.2024 13:00) | |
FF |
Sun Yuqing (Obor: Asian History and Culture, Katedra: 21-UAS, Datum: 29.02.2024 10:30) | |
FF |
Rahimova Kamala (Obor: Germanoslavistika, Katedra: 21-UCLK, Datum: 29.02.2024 10:30) | |
FF |
Marek Přibil (Obor: Dějiny české literatury a teorie literatury, Katedra: 21-UCLK, Datum: 29.02.2024 9:00) | |
FF |
Gajic Jelena (Obor: Germanoslavistika, Katedra: 21-UCLK, Datum: 29.02.2024 9:00) | |
FF |
Bulantová Barbora (Obor: Anglický jazyk, Katedra: 21-UAJD, Datum: 27.02.2024 14:00) | |
FF |
Mucha Zbyněk (Obor: Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky, Katedra: 21-KBV, Datum: 27.02.2024 13:00) | |
FF |
Ansorgová Kristýna (Obor: Pomocné vědy historické, Katedra: 21-KPVHAS, Datum: 26.02.2024 10:00) | |
FF |
Stachová Monika (Obor: Moderní hospodářské a sociální dějiny, Katedra: 21-UHSD, Datum: 23.02.2024 10:00) | |
FF |
Lukashova Valeriia (Obor: Slovanské filologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 16.02.2024 10:00) | |
FF |
Vích David (Obor: Archeologie pravěku a středověku, Katedra: 21-UPRAV, Datum: 13.02.2024 13:00) | |
FF |
Zahálka Michal (Obor: Translatologie, Katedra: 21-UTRL, Datum: 08.02.2024 11:00) | |
FF |
Vašík Miroslav (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 07.02.2024 10:30) | |
FF |
Ekrt Tomáš (Obor: České dějiny, Katedra: 21-UCD, Datum: 07.02.2024 10:30) | |
FF |
Kaguševa Marie (Obor: Slovanské filologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 31.01.2024 14:00) | |
FF |
Šestakova Anastasija (Obor: Slovanské filologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 31.01.2024 12:00) |
|
|
|
|
Studium: navazující magisterské |
|
|
Státní závěrečné zkoušky a obhajoby závěrečné práce |
|
FF |
ARK_Mgr_komise1 (Obor: Klasická archeologie, Katedra: 21-UKAR, Datum: 09.02.2024 10:00) | |
FF |
APS_Mgr_komise1 (Obor: Archeologie pravěku a středověku, Katedra: 21-UPRAV, Datum: 08.02.2024 9:30) | |
FF |
5BVS - SZZK, DP 8. 2. (Obor: Blízkovýchodní studia, Katedra: 21-KBV, Datum: 08.02.2024 9:00) | |
FF |
Politologie (Obor: Politické teorie, Katedra: 21-UPOL, Datum: 08.02.2024 9:00) | |
FF |
ÚALK-SZZK-komise3-Literární a kulturní teorie (Obor: Anglofonní literatury a kultury, Katedra: 21-UALK, Datum: 08.02.2024 0:00) | |
FF |
ÚALK-SZZK-komise1-Americká literatura a studia (Obor: Anglofonní literatury a kultury, Katedra: 21-UALK, Datum: 07.02.2024 0:00) | |
FF |
IBLA_Mgr_komise1 (Obor: Iberoamerikanistika - dějiny Latinské Ameriky, Katedra: 21-SIAS, Datum: 06.02.2024 10:00) | |
FF |
SIN_Mgr (Obor: Sinologie, Katedra: 21-KSI, Datum: 06.02.2024 9:00) | |
FF |
SOCP_Mgr_komise1 (Obor: Sociální práce, Katedra: 21-KSOCP, Datum: 05.02.2024 9:30) | |
FF |
KOR_SZZK (Obor: Koreanistika, Katedra: 21-UAS, Datum: 05.02.2024 9:00) | |
FF |
5HCD_Mgr_komise2 (Obor: Historie - české dějiny v evropském kontextu, Katedra: 21-UCD, Datum: 05.02.2024 0:00) | |
FF |
5HCD_Mgr_komise1 (Obor: Historie - české dějiny v evropském kontextu, Katedra: 21-UCD, Datum: 05.02.2024 0:00) | |
FF |
HCD_Mgr_komise 3 (Obor: Historie - české dějiny v evropském kontextu, Katedra: 21-UCD, Datum: 05.02.2024 0:00) | |
FF |
HV_SZZ-MGR (Obor: Hudební věda, Katedra: 21-UHV, Datum: 01.02.2024 9:30) | |
FF |
IND_SZZK (Obor: Indologie (indická studia) se specializací:bengálština,hindština,sánskrt,tamilšt, Katedra: 21-UAS, Datum: 30.01.2024 10:00) | |
FF |
ETNO_Mgr_komise2 (Obor: Etnologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
5DIV_Mgr_komise1 (Obor: Divadelní věda, Katedra: 21-KDV, Datum: 29.01.2024 9:15) |
|
|
Státní závěrečné zkoušky |
|
FF |
5ANDR_Mgr_ústní (Obor: Andragogika a personální řízení, Katedra: 21-KANPR, Datum: 07.02.2024 12:15) | |
FF |
HP_Mgr_komise2 (Obor: Hispanistika, Katedra: 21-URS, Datum: 07.02.2024 10:45) | |
FF |
SZZK EKL ST 7. 2. 2024 H202 (Obor: Empirická a komparativní lingvistika, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 07.02.2024 9:15) | |
FF |
SZZK UČSŠ ST 7. 2. 2024 H018 (Obor: Učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 07.02.2024 8:30) | |
FF |
SZZK UČCJ ÚT 6. 2. 2024 H018 (Obor: Učitelství češtiny jako cizího jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 06.02.2024 11:30) | |
FF |
SZZK ČJL ÚT 6. 2. 2024 H018 (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 06.02.2024 8:30) | |
FF |
SZZK KOMP PO 5. 2. 2024 H018 (Obor: Komparatistika, Katedra: 21-UCLK, Datum: 05.02.2024 12:00) | |
FF |
PCF_Translatologicka-analyza (Obor: Překladatelství: čeština - francouzština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 13:00) | |
FF |
TCN_Analýza-tlumočnického-výkonu (Obor: Tlumočnictví: čeština - němčina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 12:30) | |
FF |
PCF_Překlad (Obor: Překladatelství: čeština - francouzština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 11:00) | |
FF |
TCN_Tlumočení (Obor: Tlumočnictví: čeština - němčina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 9:30) | |
FF |
státnice 2.komise (Obor: Psychologie, Katedra: 21-KPS, Datum: 01.02.2024 0:00) | |
FF |
státnice 1.komise (Obor: Psychologie, Katedra: 21-KPS, Datum: 01.02.2024 0:00) | |
FF |
5FRF_Mgr_komise1 (Obor: Francouzská filologie, Katedra: 21-URS, Datum: 31.01.2024 9:30) | |
FF |
TCA_Analýza-tlumočnického-výkonu (Obor: Tlumočnictví: čeština - angličtina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 31.01.2024 9:15) | |
FF |
Státní závěrečná zkouška (Obor: Bohemistika pro cizince, Katedra: 21-UBS, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
TCA_Tlumočení (Obor: Tlumočnictví: čeština - angličtina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 14:00) | |
FF |
INDL_SZZK (Obor: Indologie, Katedra: 21-UAS, Datum: 30.01.2024 13:30) | |
FF |
státnice_magisterské_zima 2024 (Obor: Dějiny umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 30.01.2024 11:00) | |
FF |
PCA_Translatologicka-analyza (Obor: Překladatelství: čeština - angličtina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 10:00) | |
FF |
Studia nových médií_nMGR_ústní část_DP_SZZK (Obor: Studia nových médií, Katedra: 21-UISKNM, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
5ETN_Mgr_komise2 (Obor: Etnologie a kulturní antropologie, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
Státní závěrečné (magisterské) zkoušky_ústní_část_INSK_30.1. (Obor: Informační studia a knihovnictví, Katedra: 21-UISK, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
Státní závěrečné (magisterské) zkoušky_ústní_IMKK_30.1. (Obor: Informace, média a knižní kultura, Katedra: 21-UISK, Datum: 30.01.2024 0:00) | |
FF |
Studia nových médií_nMGR_ÚSTNÍ ČÁST_SZZK_5SNM (Obor: Studia nových médií, Katedra: 21-UISKNM, Datum: 30.01.2024 0:00) | |
FF |
HOD_SZZK_nejnovější_leden_2024 (Obor: Historie - obecné dějiny, Katedra: 21_USD, Datum: 29.01.2024 13:00) (Obor: Historie - obecné dějiny, Katedra: 21-USD, Datum: 29.01.2024 13:00) | |
FF |
TCS_Analýza-tlumočnického-výkonu (Obor: Tlumočnictví: čeština - španělština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 12:30) | |
FF |
PCA_Překlad (Obor: Překladatelství: čeština - angličtina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 10:00) | |
FF |
TCS_Tlumočení (Obor: Tlumočnictví: čeština - španělština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 29.01.2024 9:30) |
|
|
Obhajoby závěrečné práce |
|
FF |
5ANDR_Mgr_obhajoby (Obor: Andragogika a personální řízení, Katedra: 21-KANPR, Datum: 07.02.2024 9:00) | |
FF |
HP_Mgr_komise1 (Obor: Hispanistika, Katedra: 21-URS, Datum: 07.02.2024 9:00) | |
FF |
5HEB - SZZK 7. 2. (Obor: Hebraistika, Katedra: 21-KBV, Datum: 07.02.2024 9:00) | |
FF |
FIS_Mgr_komise1 (Obor: Filmová studia, Katedra: 21-KFS, Datum: 06.02.2024 10:00) | |
FF |
SOCP_Mgr_komise2 (Obor: Sociální práce, Katedra: 21-KSOCP, Datum: 06.02.2024 9:30) | |
FF |
DP EKL ÚČJTK PO 5. 2. 2024 H206 Dittrichová (Obor: Empirická a komparativní lingvistika, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 10:30) | |
FF |
DP UČCJ ÚČJTK PO 5. 2. 2024 H206 Najmanová Červeňáková Whiteman (Obor: Učitelství češtiny jako cizího jazyka, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 10:30) | |
FF |
DP ÚČLK KOMP PO 5. 2. 2024 H018 Bognárová Michálková (Obor: Komparatistika, Katedra: 21-UCLK, Datum: 05.02.2024 10:00) | |
FF |
DP UČSŠ ÚČJTK PO 5. 2. 2024 H202 Urbanová Binderová (Obor: Učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 9:30) | |
FF |
DP UČSŠ ÚČLK PO 5. 2. 2024 H018 Pavlík Pospíšil Černovská (Obor: Učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 9:00) | |
FF |
DP ČJL ÚČJTK PO 5. 2. 2024 H202 Výborná (+ Lupoměská) (Obor: Český jazyk a literatura, Katedra: 21-UCJTK, Datum: 05.02.2024 9:00) | |
FF |
PCF_Obhajoba-DP (Obor: Překladatelství: čeština - francouzština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 11:00) | |
FF |
PCS_Obhajoba (Obor: Překladatelství a tlumočnictví - španělština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 02.02.2024 9:30) | |
FF |
PCR_Obhajoba-DP (Obor: Překladatelství: čeština – ruština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 14:00) | |
FF |
PCA_Obhajoba-DP (Obor: Překladatelství: čeština - angličtina, Katedra: 21-UTRL, Datum: 01.02.2024 10:30) | |
FF |
5UFJ_Mgr_komise1 (Obor: Učitelství francouzského jazyka a literatury pro střední školy, Katedra: 21-URS, Datum: 31.01.2024 12:00) | |
FF |
FOT_SZZK_1a (Obor: Fonetika, Katedra: 21-FU, Datum: 31.01.2024 11:00) | |
FF |
Obhajoby diplomových prací (Obor: Bohemistika pro cizince, Katedra: 21-UBS, Datum: 31.01.2024 8:30) | |
FF |
PCS_Obhajoba (Obor: Překladatelství a tlumočnictví - španělština, Katedra: 21-UTRL, Datum: 30.01.2024 9:00) | |
FF |
obhajoby DP (Obor: Psychologie, Katedra: 21-KPS, Datum: 30.01.2024 0:00) | |
FF |
obhajoby_magisterské_zima 2024 (Obor: Dějiny umění, Katedra: 21-UDU, Datum: 29.01.2024 11:00) | |
FF |
5JVS_Mgr_komise5 (Obor: Jihovýchodoevropská studia, Katedra: 21-UESEBS, Datum: 29.01.2024 9:00) | |
FF |
Státní závěrečné (magisterské) zkoušky_obhajoby_INSK_29.1. (Obor: Informační studia a knihovnictví, Katedra: 21-UISK, Datum: 29.01.2024 9:00) | |
FF |
Studia nových médií_nMGR_obhajoba_DP_SZZK (Obor: Studia nových médií, Katedra: 21-UISKNM, Datum: 29.01.2024 9:00) | |
FF |
Studia nových médií_nMGR_obhajoba_DP_SZZK_5SNM (Obor: Studia nových médií, Katedra: 21-UISKNM, Datum: 29.01.2024 0:00) | |
FF |
Státní závěrečné (magisterské) zkoušky_IMKK_29.1. (Obor: Informace, média a knižní kultura, Katedra: 21-UISK, Datum: 29.01.2024 0:00) |
|
|
|