| | | | | | |
| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
Z |
2/15
|
Mineralogie a petrologie (OKBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
2/15
|
Mineralogie a petrologie (OPBB2B103A) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
2/15
|
Mineralogie a petrologie (OPBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/30
|
Anatomie (OB2320101) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/30
|
Anatomie (OPBT2B101A) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/30
|
Anatomie (OPBT4B011A) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
08.01.2024 23:59 |
08.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/4
|
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R315 |
41-KBES |
Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Biologie a biochemie buňky (OKBB2B101A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Genetika a molekulární biologie (OKBB2B116A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Mikrobiologie (OKBB2B120A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Biologie a biochemie buňky (OKBB4B012A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Mikrobiologie (OKBB4B033A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Genetika a molekulární biologie (OKB2302020) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Biologie a biochemie buňky (OPBB2B101A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Genetika a molekulární biologie (OPBB2B116A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Mikrobiologie (OPBB2B120A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Biologie a biochemie buňky (OPBB4B012A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/4
|
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R315 |
41-KBES |
Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/25
|
Mikrobiologie (OPBB4B033A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/4
|
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
11:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R315 |
41-KBES |
Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. |
09.01.2024 23:59 |
09.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
12/30
|
Botanika semenných rostlin (OKBB4B032A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
12:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
|
12/30
|
Botanika semenných rostlin (OPBB4B032A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
12:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
11/30
|
Botanika semenných rostlin (OKBB4B032A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
11/30
|
Botanika semenných rostlin (OPBB4B032A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
11/30
|
Poznávání přírody s didaktikou I (OPMN0B148A) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
11/30
|
Poznávání přírody s didaktikou I (O01302156) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
11/30
|
Biologie člověka I (OKBB4B011A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
11:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
doc. RNDr. Václav Vančata, CSc. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
Test bude probíhat presenčně v R306, k přihlášení je nutné mít zápočet a splněné úkoly v Ms Teams |
detail |
|
Z |
11/30
|
Biologie člověka I (OPBB4B011A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
11:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
doc. RNDr. Václav Vančata, CSc. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
Test bude probíhat presenčně v R306, k přihlášení je nutné mít zápočet a splněné úkoly v Ms Teams |
detail |
|
|
11/30
|
Poznávání přírody s didaktikou I (OPMN0B148A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
10.01.2024 20:00 |
10.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
|
11/30
|
Poznávání přírody s didaktikou I (O01302156) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
12:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
10.01.2024 20:00 |
10.01.2024 20:00 |
|
detail |
|
|
9/12
|
Biologie člověka I (OKBB4B011A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí |
detail |
|
|
9/12
|
Biologie člověka I (OPBB4B011A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí |
detail |
|
|
11/12
|
Biologie člověka I (OKBB4B011A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
14:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí |
detail |
|
|
11/12
|
Biologie člověka I (OPBB4B011A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
14:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí |
detail |
|
|
5/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OB2302023) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
5/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OKBB2B118A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
5/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OKB2302022) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
5/25
|
Biologie dítěte (OKMN0B282C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/7
|
Molekulární biologie a výuka molekulární biologie (OKNB1B114A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
|
R314 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/7
|
Molekulární biologie a výuka molekulární biologie (OKNB3B034A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
|
R314 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
5/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OPBB2B118A) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
5/25
|
Biologie dítěte (OPMN0B359C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
10.01.2024 23:59 |
10.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/10
|
Vývojová biologie dítěte (OPBZ0B125C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
12:00 |
|
|
41-KBES |
doc. RNDr. Václav Vančata, CSc. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
03.01.2024 15:00 |
Zápočtový test bude probíhat online v MsTeams, přihlašují se jen studenti zapsaní na termínu v SIS |
detail |
|
|
25/30
|
Evoluční biologie (OKBB4B052A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
doc. RNDr. Václav Vančata, CSc. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
Rozprava bude probíhat presenčně v R306, k přihlášení je nutné splněné úkoly v Ms Teams |
detail |
|
|
25/30
|
Evoluční biologie (OPBB4B052A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
doc. RNDr. Václav Vančata, CSc. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
Rozprava bude probíhat presenčně v R306, k přihlášení je nutné splněné úkoly v Ms Teams |
detail |
|
Z |
12/20
|
Mineralogie a petrologie (OKBB2B103A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
12/20
|
Mineralogie a petrologie (OKBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
12/20
|
Mineralogie a petrologie (OPBB2B103A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
12/20
|
Mineralogie a petrologie (OPBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
24/25
|
Biologie a biochemie buňky (OKBB2B101A) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
15:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
11.01.2024 23:59 |
11.01.2024 23:59 |
|
Výsledky 51-100 z 550 předchozí 1 2 3 4 5 ... 11 další
|