velikost textu

Úvodní stránka

Klub Alumni UK

Hlavním posláním Klubu Alumni UK je poskytovat informační, vzdělávací, kulturní a společenské služby všem svým členům z řad absolventů Univerzity Karlovy. Klub Alumni je tedy určen právě vám – vám, kteří jste si Univerzitu Karlovu zvolili za svou a strávili na ní několik let náročným studiem oboru, do jehož problematiky jste toužili proniknout.

Zdárným ukončením svých studií samozřejmě ještě nemusíte vazby s univerzitou zpřetrhat. Naopak – Klub Alumni si klade za cíl sounáležitost absolventů s univerzitou udržovat a bývalé studenty i nadále zapojovat do univerzitního dění.

Členství v klubu je otevřené všem absolventům Univerzity Karlovy. Svým členům klub umožňuje účast na odborných přednáškách a seminářích i významných akcích UK. Klub rovněž organizuje mnohé společenské události – zejména červnovou zahradní slavnost či vánoční setkání – a v neposlední řadě pak v rámci členské karty nabízí i mnohé další výhody.

Velmi nás potěší, pokud se rozhodnete se svou alma mater zůstat i nadále ve vzájemném kontaktu a pevně věříme, že se na půdě naší – a vaší – univerzity, Univerzity Karlovy, budeme setkávat i nadále.

Tip: Jste-li členové bývalého Spolku absolventů a přátel UK (SAP UK) a zároveň nejste absolventi UK, nevyplňujte registrační formulář a o členství zažádejte prostřednictvím e­‑mailu: absolventi@cuni.cz .

Informace o průkazu člena Klubu Alumni UK
Opatření rektora - Členství v Klubu Alumni UK
Opatření rektora - Průkazy členů Klubu Alumni UK
Opatření rektora - Změna poplatků za průkazy

[ Registrovat se ]


Výhody členství v Klubu Alumni

Jako členům Klubu Alumni Vám samozřejmě nabízíme nejen mnoho možností, jak se svou univerzitou neztratit spojení ani v letech budoucích, ale i množství zajímavých benefitů!

  • kulturní a společenská setkávání – zahradní slavnost (červen), vánoční setkání (prosinec) a další akce v průběhu roku
  • vzdělávací příležitosti – kurzy celoživotního vzdělávání (včetně kurzů e-learningových) či semináře Informačního, poradenského a sociálního centra UK a další
  • benefity – mnoho zajímavých slev vázaných na průkaz člena Klubu Alumni
  • informační službu – atraktivní novinky z UK a newslettery s programem akcí pro absolventy

S případnými dotazy se prosím obracejte na e-mailovou adresu: absolventi@cuni.cz .