Termíny zkoušek - přihlašováníTermíny zkoušek - přihlašování(verze: 227)
Prohlížení do roku 2023/2024 letní
   Přihlásit přes CAS
všechny předměty
Změnit třídění na kód - název
Vlastnosti:
 
Exportovat do kalendáře
exportovat do excelu
KapacitaPředmětTyp SemestrDatumHodinaBudovaMístnost Garant termínuUčitelOdhlásit doZápis doPřihlašování od
detail 12/15
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 22.12.2023 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 22.12.2023 00:00 22.12.2023 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 12/15
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 22.12.2023 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 22.12.2023 00:00 22.12.2023 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 0/1
Pravděpodobnostní robotika (NAIL101) zkouška zimní 03.01.2024 - Středa 11:10 32-KTIML Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. 01.01.2024 00:00 01.01.2024 00:00
detail 1/5
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) zkouška zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 15:45 Malá Strana SW1 32-KTIML Mgr. Martin Pilát, Ph.D. 04.01.2024 00:00 04.01.2024 00:00
detail 15/24
Výroková a predikátová logika (NAIL062) zkouška zimní 05.01.2024 - Pátek 10:00 Malá Strana S301 32-KTIML RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. 04.01.2024 10:00 04.01.2024 10:00 15.12.2023 12:00
Also available to students of the English class
detail 7/10
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 05.01.2024 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 05.01.2024 00:00 05.01.2024 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 7/10
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 05.01.2024 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 05.01.2024 00:00 05.01.2024 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 10/15
Výroková a predikátová logika (NAIL062) zkouška zimní 09.01.2024 - Úterý 13:00 Malá Strana SW1 32-KTIML RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. 08.01.2024 13:00 08.01.2024 13:00 19.12.2023 20:00
Also available to students of the English class
detail 12/20
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) zkouška zimní 09.01.2024 - Úterý 15:40 Malá Strana SW2 32-KTIML Mgr. Martin Pilát, Ph.D. 09.01.2024 00:00 09.01.2024 00:00
detail Z 6/8
Sociální sítě a jejich analýza (NAIL116) zkouška zimní 10.01.2024 - Středa 12:20 Malá Strana S5 32-KTIML doc. RNDr. Iveta Mrázová, CSc. 08.01.2024 23:50 08.01.2024 23:50
detail 0/10
Booleovské funkce a jejich aplikace (NAIL021) zkouška zimní 11.01.2024 - Čtvrtek 10:00 Malá Strana S301 32-KTIML prof. RNDr. Ondřej Čepek, Ph.D. 09.01.2024 20:00 09.01.2024 20:00
oral exam - exam date is for the IPA study program only
detail 16/19
Umělá inteligence 1 (NAIL069) zkouška zimní 11.01.2024 - Čtvrtek 13:00 Malá Strana S201 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 10.01.2024 00:00 11.01.2024 00:00
předtermín
detail 16/19
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) zkouška zimní 11.01.2024 - Čtvrtek 13:00 Malá Strana S201 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 10.01.2024 00:00 11.01.2024 00:00
předtermín
detail 14/15
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 12.01.2024 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 12.01.2024 00:00 12.01.2024 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 14/15
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 12.01.2024 - Pátek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 12.01.2024 00:00 12.01.2024 00:00
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky
detail 10/22
Umělá inteligence 1 (NAIL069) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 09:00 Malá Strana S6 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 14.01.2024 00:00 15.01.2024 00:00
detail 10/22
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 09:00 Malá Strana S6 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 14.01.2024 00:00 15.01.2024 00:00
detail 6/20
Funkcionální programování (NAIL097) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 11:00 Malá Strana SW1 32-KSVI Mgr. Vít Šefl 15.01.2024 00:00 15.01.2024 00:00
detail 0/32
Výroková a predikátová logika (NAIL062) zápočet/kolokvium zimní 15.01.2024 - Pondělí 13:00 Malá Strana S1 32-KTIML RNDr. Jan Hric 15.01.2024 00:00 15.01.2024 00:00
detail 0/6
Úvod do robotiky (NAIL028) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 15.01.2024 13:00 15.01.2024 13:00
detail 0/6
Základy robotiky (NAIL126) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 15.01.2024 13:00 15.01.2024 13:00
detail 0/6
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 15.01.2024 13:00 15.01.2024 13:00
detail 4/22
Umělá inteligence 1 (NAIL069) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 09:00 Malá Strana S10 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 15.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail Z 3/13
Pravděpodobnostní robotika (NAIL101) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 09:00 Malá Strana S11 32-KTIML Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. 14.01.2024 00:00 14.01.2024 00:00
detail Z 3/13
Pravděpodobnostní grafické modely (NAIL104) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 09:00 Malá Strana S11 32-KTIML Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. 14.01.2024 00:00 14.01.2024 00:00
detail 4/22
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 09:00 Malá Strana S10 32-KTIML prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. 15.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail 3/16
Základy složitosti a vyčíslitelnosti (NTIN090) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 09:30 Malá Strana S4 32-KTIML RNDr. Petr Kučera, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
Zkouška je ústní, více informací viz moodle k předmětu.
detail 8/12
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 10:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 8/12
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 10:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 6/15
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 11:00 Malá Strana S1 32-KTIML Mgr. Martin Pilát, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail 0/4
Úvod do robotiky (NAIL028) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail 0/4
Základy robotiky (NAIL126) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail 0/4
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
detail Z 3/24
Výroková a predikátová logika (NAIL062) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 13:00 Malá Strana S301 32-KTIML RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. 15.01.2024 13:00 15.01.2024 13:00 15.12.2023 12:00
Also available to students of the English class
detail 0/6
Úvod do robotiky (NAIL028) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 11:59 16.01.2024 11:59
detail 0/6
Základy robotiky (NAIL126) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 11:59 16.01.2024 11:59
detail 0/6
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 16.01.2024 11:59 16.01.2024 11:59
detail 10/12
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 10/12
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 16.01.2024 00:00 16.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 10/16
Základy složitosti a vyčíslitelnosti (NTIN090) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 09:30 Malá Strana S8 32-KTIML RNDr. Petr Kučera, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
Zkouška je ústní, více informací viz moodle k předmětu.
detail 0/4
Úvod do robotiky (NAIL028) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 0/4
Základy robotiky (NAIL126) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 0/4
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 11:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 0/4
Úvod do robotiky (NAIL028) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 0/4
Základy robotiky (NAIL126) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 0/4
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 14:00 IMPAKT N238 32-KTIML RNDr. David Obdržálek, Ph.D. 17.01.2024 00:00 17.01.2024 00:00
detail 7/12
Booleovské funkce a jejich aplikace (NAIL021) zkouška zimní 18.01.2024 - Čtvrtek 10:00 Malá Strana S8 32-KTIML prof. RNDr. Ondřej Čepek, Ph.D. 16.01.2024 20:00 16.01.2024 20:00
oral exam - exam date is for the IPA study program only
detail 5/12
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 18.01.2024 - Čtvrtek 10:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 18.01.2024 00:00 18.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 5/12
Datové struktury I (NTIX066) zkouška zimní 18.01.2024 - Čtvrtek 10:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 18.01.2024 00:00 18.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
detail 12/12
Datové struktury 1 (NTIN066) zkouška zimní 18.01.2024 - Čtvrtek 14:00 Malá Strana S3 32-KAM Mgr. Martin Mareš, Ph.D. 18.01.2024 00:00 18.01.2024 00:00
Další informace viz stránka přednášky
Výsledky 1-50 z 171 1 2 3 4 další
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK