Termíny zkoušek - přihlašováníTermíny zkoušek - přihlašování(verze: 227)
Prohlížení do roku 2023/2024 letní
   Přihlásit přes CAS
všechny předměty
Změnit třídění na kód - název
Vlastnosti:
 
Exportovat do kalendáře
exportovat do excelu
KapacitaPředmětTyp SemestrDatumHodinaBudovaMístnost Garant termínuUčitelOdhlásit doZápis doPřihlašování od
detail 192/200
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) zkouška zimní 18.12.2023 - Pondělí 17:00 24-KF Mgr. Josef Kružík, Ph.D. 15.12.2023 23:59 16.12.2023 12:00
detail 20/55
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) zkouška zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 14:30 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT221 24-KSKA Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. 01.01.2024 23:59 04.01.2024 08:00 01.01.2024 00:00
detail 16/80
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 05.01.2024 - Pátek 15:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 02.01.2024 23:59 03.01.2024 12:00 20.12.2023 00:00
Písemné testy
detail 12/55
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) zkouška zimní 08.01.2024 - Pondělí 11:30 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT242 24-KSKA Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. 05.01.2024 23:59 06.01.2024 12:00
detail 99/200
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) zkouška zimní 08.01.2024 - Pondělí 17:00 24-KF Mgr. Josef Kružík, Ph.D. 05.01.2024 23:59 06.01.2024 12:00
detail 9/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 11.01.2024 - Čtvrtek 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 08.01.2024 23:59 09.01.2024 12:00
detail S 0/5
Etologie člověka a evoluční biologie (YM4A1A14) zkouška oba Po 15.01.2024 - 16.02.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (OA) – Etologie člověka a evoluční biologie
detail S 0/5
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) zkouška oba Po 15.01.2024 - 16.02.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (OA) – Etologie
detail 8/9
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT212 24-KSKA Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. 12.01.2024 23:59 13.01.2024 12:00
detail 22/80
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 15.01.2024 - Pondělí 15:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 12.01.2024 23:59 13.01.2024 12:00 20.12.2023 00:00
Písemné testy
detail S 6/20
Antropologické teorie (YMHSZZALL0) zkouška oba Út 16.01.2024 - 16.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (Antropologická studia) - Antropologické teorie
detail 55/80
Introduction to Anthropology of Arts (YMSKA54) zkouška zimní 16.01.2024 - Úterý 12:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOA Dr. phil. Melanie Janet Sindelar, M.Sc. 13.01.2024 23:59 13.01.2024 23:59
detail 12/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 17.01.2024 - Středa 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 14.01.2024 23:59 15.01.2024 12:00
detail 10/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 18.01.2024 - Čtvrtek 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 15.01.2024 23:59 16.01.2024 12:00
detail 8/9
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) zkouška zimní 22.01.2024 - Pondělí 10:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT211 24-KSKA Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. 19.01.2024 23:59 20.01.2024 12:00
detail 8/40
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) zkouška zimní 22.01.2024 - Pondělí 13:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT002 24-KPVZ Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. 22.01.2024 09:00 22.01.2024 09:00
detail 37/80
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 22.01.2024 - Pondělí 15:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 19.01.2024 23:59 20.01.2024 12:00 20.12.2023 00:00
Písemné testy
detail 73/200
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) zkouška zimní 22.01.2024 - Pondělí 17:00 24-KF Mgr. Josef Kružík, Ph.D. 19.01.2024 23:59 20.01.2024 12:00
detail 14/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 24.01.2024 - Středa 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 21.01.2024 23:59 22.01.2024 12:00
detail 9/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 25.01.2024 - Čtvrtek 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 22.01.2024 23:59 23.01.2024 12:00
detail S 3/10
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) zkouška oba Po 29.01.2024 - 30.01.2024 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT211 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (Antropologická studia) – Sociokulturní antropologie
detail S 0/5
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (Antropologická studia) – Historická antropologie
detail S 4/5
Historická antropologie (YMSZZHA0) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (Antropologická studia) – Historická antropologie
detail S 6/15
Sociokulturní antropologie (YMSZZSKA0) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (Antropologická studia) – Sociokulturní antropologie
detail S 0/5
Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie (YM4A1A001) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (OA) – Historická antropologie, kulturní dějiny a historiografie
detail S 0/5
Teorie a metody sociokulturní a lingvistické antropologie (YM4A1A13) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (OA) – Teorie a metody sociokulturní a lingvistické antropologie
detail S 1/5
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) zkouška oba Po 29.01.2024 - 30.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (OA) – Sociokulturní antropologie
detail S 1/5
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) zkouška oba Po 29.01.2024 - 29.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (OA) – Historická antropologie
detail 4/30
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 29.01.2024 - Pondělí 10:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT121 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 27.01.2024 23:59 27.01.2024 23:59 23.01.2024 00:00
detail S 1/5
Filozofická antropologie (YMHSZZFA0) zkouška oba Út 30.01.2024 - 30.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (Antropologická studia) – Filozofická antropologie
detail S 1/5
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) zkouška oba Út 30.01.2024 - 30.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (Antropologická studia) – Filosofická antropologie
detail S 0/5
Filosofická antropologie (YM4A1A07) zkouška oba Út 30.01.2024 - 30.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
SZZk (OA) – Filosofická antropologie
detail S 1/5
Obhajoba diplomové práce (YM4A1004) zkouška oba Út 30.01.2024 - 30.01.2024 24-KOA 05.01.2024 23:59 05.01.2024 23:59
Obhajoby (OA) – Filosofická antropologie
detail 22/80
Introduction to Anthropology of Arts (YMSKA54) zkouška zimní 30.01.2024 - Úterý 13:00 24-KSKA Dr. phil. Melanie Janet Sindelar, M.Sc. 27.01.2024 23:59 27.01.2024 23:59
Online (all instructions will be found on Moodle)
detail 13/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 31.01.2024 - Středa 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 28.01.2024 23:59 29.01.2024 12:00
detail 7/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 01.02.2024 - Čtvrtek 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 29.01.2024 23:59 30.01.2024 12:00
detail 7/30
Teorie společnosti a kultury (YMSKA1ZS1) zkouška zimní 01.02.2024 - Čtvrtek 11:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT241 24-KSKA Mgr. Yasar Abu Ghosh, Ph.D. 29.01.2024 23:59 30.01.2024 12:00 25.01.2024 12:00
detail 15/40
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) zkouška zimní 02.02.2024 - Pátek 10:30 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT002 24-KPVZ Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. 02.02.2024 10:00 02.02.2024 10:00 11.12.2023 00:00
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu.
detail 58/200
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) zkouška zimní 03.02.2024 - Sobota 17:00 24-KF Mgr. Josef Kružík, Ph.D. 31.01.2024 23:59 01.02.2024 12:00
detail 5/9
Rozvoj, globalizace a klimatická změna (YMSKA2ZS2) zkouška zimní 05.02.2024 - Pondělí 10:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT211 24-KSKA Mgr. et Mgr. Markéta Zandlová, Ph.D. 02.02.2024 23:59 03.02.2024 12:00
detail 21/80
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 05.02.2024 - Pondělí 15:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 02.02.2024 23:59 03.02.2024 12:00 20.12.2023 00:00
Písemné testy
detail 8/80
Koncepty minulosti (YMHA1ZS1) zkouška zimní 12.02.2024 - Pondělí 15:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT003 24-KOHSD PhDr. Mgr. Petr Wohlmuth, Ph.D. 09.02.2024 23:59 10.02.2024 12:00 01.02.2024 00:00
Písemné testy
detail 38/200
Filosofie a básnictví (Literatura II.) (YMFA33) zkouška zimní 12.02.2024 - Pondělí 17:00 24-KF Mgr. Josef Kružík, Ph.D. 09.02.2024 23:59 10.02.2024 12:00
detail 12/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 14.02.2024 - Středa 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 11.02.2024 23:59 12.02.2024 12:00
detail 9/15
Teorie a metodologie historických věd I. (YMHA2ZS22) zkouška zimní 15.02.2024 - Čtvrtek 09:00 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT114 24-KHV doc. PhDr. Jan Horský, Ph.D. 12.02.2024 23:59 13.02.2024 12:00
detail O 10/40
Psychofyziologie a neuropsychologie (YMFA37) zkouška zimní 16.02.2024 - Pátek 10:30 Fakulta humanitních studií, Pátkova 2137/5, Praha 8 - Libeň YT002 24-KPVZ Mgr. Lenka Martinec Nováková, Ph.D. 16.02.2024 10:00 16.02.2024 10:00 11.12.2023 00:00
Prosím věnujte náležitou pozornost doplňujícím informacím k termínu.
detail S 2/20
Antropologické teorie (YMHSZZALL0) zkouška oba Po 20.05.2024 - 21.06.2024 24-KOA 03.05.2024 23:59 03.05.2024 23:59 28.02.2024 00:00
SZZk (Antropologická studia) - Antropologické teorie
detail S 0/5
Filozofická antropologie (YMHSZZFA0) zkouška oba Po 20.05.2024 - 21.06.2024 24-KOA 03.05.2024 23:59 03.05.2024 23:59 28.02.2024 00:00
SZZk (Antropologická studia) – Filozofická antropologie
detail S 0/10
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) zkouška oba Po 20.05.2024 - 21.06.2024 24-KOA 03.05.2024 23:59 03.05.2024 23:59 28.02.2024 00:00
Obhajoby (Antropologická studia) – Sociokulturní antropologie
detail S 0/5
Obhajoba diplomové práce (YMODP0) zkouška oba Po 20.05.2024 - 21.06.2024 24-KOA 03.05.2024 23:59 03.05.2024 23:59 28.02.2024 00:00
Obhajoby (Antropologická studia) – Filosofická antropologie
Výsledky 1-50 z 62 1 2 další
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK