Termíny zkoušek - přihlašováníTermíny zkoušek - přihlašování(verze: 227)
Prohlížení do roku 2023/2024 letní
   Přihlásit přes CAS
všechny předměty
Vlastnosti:
 
Exportovat do kalendáře
exportovat do excelu
KapacitaPředmětTyp SemestrDatumHodinaBudovaMístnost Garant termínuUčitelOdhlásit doZápis doPřihlašování od
detail S 1/1
SDE-Pharmaceutical Analysis (GDEFASDZ1) zkouška letní Čt 05.10.2023 - 05.10.2023 09:00 Katedrální knihovna KFCHFA, severní budova, druhé patro, číslo dveří 2218. 16-16190 05.10.2023 09:00 05.10.2023 09:00 05.10.2023 09:00
detail S 1/1
SDE-Pharmaceutical Analysis (GDEFASDZ1) zkouška letní Čt 05.10.2023 - 05.10.2023 09:30 Katedrální knihovna KFCHFA, severní budova, druhé patro, číslo dveří 2218. 16-16190 05.10.2023 09:00 05.10.2023 09:00 05.10.2023 09:00
detail S 1/1
SDZ-Bioorganická chemie (GDBCHSDZ1) zkouška letní Čt 05.10.2023 - 05.10.2023 15:30 16-77777 Renáta Neznámá 04.10.2023 12:00 04.10.2023 12:00 04.10.2023 20:00
detail S 1/1
SDZ-Bioorganická chemie (GDBCHSDZ1) zkouška zimní Čt 05.10.2023 - 05.10.2023 16:00 Jižní budova ZASEDAČKA_VELKÁ 16-77777 prof. RNDr. Milan Pour, Ph.D. 04.10.2023 12:00 04.10.2023 12:00 04.10.2023 20:00
detail 7/7
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 7/7
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 14/15
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 14/15
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 14:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 Zámostí
detail 6/6
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 6/6
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:00 16-16240 Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové)
detail 12/13
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 12/13
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Natural movement 15:30 - 16:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 8/7
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 15:30 16-16240 Mgr. Iveta Szakošová 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična
detail 38/45
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Tělesná výchova a sport I (GF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Tělesná výchova a sport III (GF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 38/45
Tělesná výchova a sport II (GF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:00 16-16240 Mgr. Jana Bezoušková Paulů 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - kondiční cvičení/Dance aerobik 16:00 - 17:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092)
detail 10/10
Physical Training and Sports I (GAF012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Fitness dívky (girls) 16:30 - 17:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 10/10
Physical Training and Sports III (GAF242) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Fitness dívky (girls) 16:30 - 17:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 10/10
Physical Training and Sports II (GAF264) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Fitness dívky (girls) 16:30 - 17:30 - Zámostí fitness a tatami
detail 10/10
Physical Training and Sports I (GAPS012) zápočet/kolokvium zimní 09.10.2023 - Pondělí 16:30 16-16240 Mgr. et Mgr. Michal Němeček 03.10.2023 20:00 03.10.2023 20:00 02.10.2023 18:00
PO - Fitness dívky (girls) 16:30 - 17:30 - Zámostí fitness a tatami
Výsledky 1-50 z 2675 1 2 3 4 5 ... 54 další
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK