|
|
|
||
|
V hodinách konverzace se studenti musí naučit základním konverzačním dovednostem na úrovni začátečník. Díky modelovým rozhovorům si osvojí důležité konverzační znalosti, které jsou často situačně vázané a nemohou být probrány v hodinách gramatiky. Studenti budou pravidelně formou domácí přípravy vypracovávat krátké eseje vtahující se k tématům probraným na hodinách. Obsahově jednotlivé lekce odpovídají tématům lekcí učebnice Minna no nihongo, šokjú I a látce procvičované v Japonském jazyce Ia.
1. Představování lidí a seznamování. 2. Předávání dárků, nakupování I. 3. Zjišťování časových údajů, telefonování. 4. Na nádraží, pozvání na výlet. 5. Na návštěvě I 6. Na návštěvě II, odmítnutí pozvání. 7. Nakupování II, na poště. 8. Japonské slavnosti. 9. V restauraci. 10. Cesta taxíkem. 11. Rodina, používání bankomatu. 12. U lékaře. 13. Volný čas a záliby. Předmět je vyučován v japonském jazyce. Poslední úprava: Pastyříková Iveta, Mgr. (21.11.2023)
|
|
||
|
Students will be able to communicate properly in daily settings. Poslední úprava: Udržalová Miki, Mgr. (20.09.2023)
|
|
||
|
70% of Attendance is required. Active Participation 10% Peer-Assessment and Self-Assessment 10% Homework 10% Final Project 20% Final Exam 50% Over 60% is required to pass Poslední úprava: Udržalová Miki, Mgr. (22.09.2023)
|
|
||
|
Základní studijní literatura: Materiály připravované japonským lektorem. Poslední úprava: Pastyříková Iveta, Mgr. (21.11.2023)
|
|
||
|
1 Introduction, Greetings, Classroom Language 2 Self Introduction and Getting to know each other 3 Introducing Family and Friends 4 Schedule (Date and Time), 5 at Restaurant/Cafe (Ordering) 6 Ask for Directions (public transportation) 7 Home, where you are living 8 Shopping 9 Hang out With Friends 10 Show around the City 11 Hobby, what you like to do 12 Holidays 13 Review, Final Project Performance Poslední úprava: Udržalová Miki, Mgr. (20.09.2023)
|
