PředmětyPředměty(verze: 945)
Předmět, akademický rok 2023/2024
   Přihlásit přes CAS
Vstupní test z angličtiny pro IMS - JLB107
Anglický název: Placement test (English for International Studies)
Zajišťuje: Centrum jazykové přípravy (23-KJP)
Fakulta: Fakulta sociálních věd
Platnost: od 2023
Semestr: zimní
E-Kredity: 0
Způsob provedení zkoušky: zimní s.:
Rozsah, examinace: zimní s.:0/0, Jiné [HT]
Počet míst: neurčen / neurčen (100)
Minimální obsazenost: neomezen
4EU+: ne
Virtuální mobilita / počet míst pro virtuální mobilitu: ne
Stav předmětu: vyučován
Jazyk výuky: angličtina, čeština
Způsob výuky: prezenční
Způsob výuky: prezenční
Poznámka: předmět je možno zapsat mimo plán
povolen pro zápis po webu
Garant: Jana Kunzová, BA
Vyučující: Jana Kunzová, BA
Soubory Komentář Kdo přidal
stáhnout CJP FSV - Prepare for your placement test.pdf CJP FSV - Prepare for your placement test Jana Kunzová, BA
Anotace -
Poslední úprava: Jana Kunzová, BA (03.09.2023)
PRO AKADEMICKÝ ROK 2023/2024 PLATÍ NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE:

Zápis do odborného jazykového kurzu Angličtina pro IMS I je podmíněn absolvováním vstupního testu, který se bude konat v pondělí 18. září 2023 v Jinonicích, v učebně B328.

Na test je třeba se zapsat v SIS do předmětu Vstupní test z angličtiny pro IMS (JLB107). Kapacita je omezena. Zápis na test je otevřen od 4.9. od 10:00 a skončí 17.9. ve 20:00. V Souborech pak studenti najdou všechny potřebné informace.

ZÁPIS DO PŘEDMĚTU ANGLIČTINA PRO IMS I (JLB007) BUDE PŘIJATÝM UCHAZEČŮM OTEVŘEN ve středu 20.9.2023 ve 12h. UPOZORŇUJEME, ŽE STUDENTI, KTEŘÍ SE ZAPÍŠÍ PŘED TÍMTO TERMÍNEM, BUDOU Z PŘEDMĚTU SYSTÉMEM VYMAZÁNI. Seznam studentů přijatých do kurzu bude zveřejněn zde v Souborech předmětu JLB107 nejpozději v úterý 19.9. ve 20h.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali kurz English for Social Sciences I a II vyučující Mgr. Michaely Gloverové NEMUSÍ psát vstupní test a mohou se přímo přihlásit do kurzu. Je však nutné, aby nejprve o svém zájmu kurz English for IMS I absolvovat informovali vyučující a zajistili si tak místo v kurzu.

Je možné si nahradit vstupní test certifikátem CAE úrovně C1, prosím nejprve o jeho naskenování a zaslání na mou emailovou adresu. Teprve poté může být certifikát uznán jako ekvivalent vstupního testu.

Studenti, kteří na testu neuspějí, se mohou zapsat do kurzu Mgr. Michaely Gloverové - English for Social Sciences I. Kapacita kurzu je omezena.

UPOZORNĚNÍ č. 1: Pokud jste se nezúčastnili vstupního testu JLB107, nemůžete se zapsat do kurzu Mgr. Michaely Gloverové.

UPOZORNĚNÍ č. 2: Studenti, kteří již dříve byli zapsáni do kurzu Angličtiny pro IMS I (JLB007) a kurz nedokončili, se nemohou přihlásit do kurzu nižší úrovně - English for Social Sciences Mgr. Michaely Gloverové.

Podmínky zakončení předmětu -
Poslední úprava: Jana Kunzová, BA (03.09.2023)
Úspěšné absolvování vstupního testu je podmínkou k zápisu do kurzu Angličtina pro IMS I. Bodová hranice přijetí do kurzu je pohyblivá a záleží tedy na tom, jak studenti daný rok test napíší. Studenti jsou přijímáni podle pořadí od nejvyššího počtu bodů získaného na vstupním testu do naplnění kapacity všech paralelek.
Literatura -
Poslední úprava: Jana Kunzová, BA (03.09.2023)

Cvičnou sadu k přípravě na tento test (tzv. C-test) najdete v Souborech tohoto předmětu a také na webových stránkách https://fsv.cuni.cz/studium/vyuka-jazyku/pro-uchazece v oddíle: Pro přijaté studenty ISS, IPS a IMS: 

https://fsv.cuni.cz/sites/default/files/uploads/files/Prepare%20for%20your%20placement%20test_CJP%20FSV%20UK%20%281%29.pdf

Další on-line cvičné C-testy např. na 

https://wuster.uab.es/ctestpracticer/main?x=enice (uab.es)

 
Univerzita Karlova | Informační systém UK