NástěnkaNástěnka(verze: 247)
Lístek
   Přihlásit přes CAS
Informace o lístku
Fakulta: Právnická fakulta   
Předmět:   
Rozvrhový lístek:    
Osoba: JUDr. Mgr. Marek Dvořák, Ph.D.   
Katedra: Katedra trestního práva (22-KTP)   
Platnost od: 18.11.2024   
Platnost do: 30.06.2025   
Lístek vytvořen: 18.11.2024 16:26   
Poslední změna: 18.11.2024 16:28 
Písemná SZZk z TP - 8. listopadu - modelové řešení, zveřejnění předběžného hodnocení, 

Vážené kolegyně,

Vážení kolegové,

 

dovoluji si Vás informovat, že ze strany zkušební komise došlo ke zveřejnění předpokládaného hodnocení písemné části státní zkoušky z trestního práva, která se konala dne 8. listopadu.

 

Termínu se účastnilo 160 studentů. Student, který dosáhl 95. percentilu, získal 18 bodů. Vzhledem k právě uvedenému došlo k uplatnění pravidla o snížení bodů pro úspěšné složení, a to na 11 bodůKlasifikační stupnice je následující:

  • Výborně – 17 až 20 bodů
  • Velmi dobře – 14 až 16 bodů
  • Dobře – 11 až 13 bodů
  • Neprospěl/a – 10 a méně bodů

 

Opravujícími termínu byli: dr. Šelleng, dr. Mulák, dr. Říha, dr. Beranová. Připomínám, že nyní máte možnost podávat námitky, a to do 1 týdne od zpřístupnění v programu Moodle (a to prostřednictvím formuláře 18n studijního oddělení podaného do podatelny – viz zde). Platí, že není možné změnit hodnocení z "prospěl" na "neprospěl". O námitkách následně rozhodne státnicová komise ve složení: prof. Gřivna, doc. Bohuslav, dr. Richter, dr. Šelleng, dr. Mulák, dr. Říha, dr. Beranová.

 

Státnicová komise k vypořádání námitek zasedne dne 2. prosince od 9:30 hod. v místnosti č. 412. Následně dojde k veřejnému vyhlášení výsledků.

 

V příloze současně naleznete vzorové řešení.

 

Děkuji za pozornost, přeji Vám klidný den a všem úspěšným jménem KTP gratuluji.

 

Marek Dvořák

   

Přílohy lístku  
Příležitost dělá zloděje - řešení.pdf, 220.2 KB 
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK