NástěnkaNástěnka(verze: 239)
Lístek
  
Informace o lístku
Fakulta: Právnická fakulta   
Předmět:   
Rozvrhový lístek:    
Osoba: Daniela Hýblová   
Katedra: Katedra tělesné výchovy (22-KTV)   
Platnost od: 10.09.2019   
Platnost do: 31.12.2019   
Lístek vytvořen: 10.09.2019 12:49   
Poslední změna: 10.09.2019 12:49 
Výuka TV ZS 2019/2020 
  Výuka TV ZS 2019/2020  
       
       
Pondělí:      
       
Bosu  10.00 - 11.00 PF - Aerob.sál Müllerová
       
       
Kondiční posilování    9.00 - 10.30 PF - Posilovna Kosová
   12.00 - 13.30 PF - Posilovna Simmer
       
       
Kondiční trénink  11.00 - 12.00 PF - Aerob.sál Müllerová
       
       
Pilates    9.00 - 10.00 PF - Aerob.sál Müllerová
       
       
Powerjoga  14.00 - 15.00   PF - Aerob.sál Tomšová
       
       
Spinning  10.30 - 12.00 PF - Posilovna Tomšová
       
       
Tabata  15.00 - 16.00 PF - Aerob.sál Tomšová
       
       
Tenis - pokročilí    9.30 - 11.00 Hostivař- hala B,C Hejnic
            začátečníci    9.30 - 11.00 Hostivař- hala A Hejnic
       
       
       
       
       
       
       
Úterý:      
       
Basketbal - pokročilí  19.30 - 21.00 Hostivař-hala B Müllerová
       
Core training  11.00 - 12.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Fitball  10.00 - 11.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Florbal  13.00 - 14.30 Hostivař-hala C Jenček
       
       
Futsal  11.30 - 13.00 Hostivař-hala B,C Jenček
       
       
Kondiční posilování    9.00 - 10.30 PF - Posilovna Müllerová
   10.30 - 12.00        PF - Posilovna Müllerová
       
       
Kruhový trénink  13.00 - 14.00 PF - Aerob.sál Tomšová
       
       
Lezení na umělé stěně  12.00 - 14.00 LC MAMMUT Holešovice Mrtka
       
       
Plavání   12.00 - 12.45 Hostivař Kosová
   12.45 - 13.30 Hostivař Kosová
                 začátečníci  19.30 - 20.15 Hostivař Hejnic
                 pokročilí  20.15 - 21.00 Hostivař Hejnic
                 kondiční  21.00 - 21.45 Hostivař Hejnic
       
Powerjoga  12.00 - 13.00   PF - Aerob.sál Tomšová
       
       
Standing pilates     9.00 - 10.00 PF - Aerob.sál Bertošová
- začátečníci      
       
Stolní tenis  15.00 - 16.30 Hostivař Jenček
       
       
Volejbal  11.00 - 12.30 Sokol Michle Simmer
   12.30 - 14.00 Sokol Michle Simmer
   17.30 - 19.00 Hostivař-naf.tenis.hala Mrtka
   19.00 - 20.30       Hostivař-naf.tenis.hala Mrtka
       
Základy sebeobrany-judo  18.00 - 19.30 Hostivař - úpolový sál Brož
Středa:      
       
Bosu - core training  11.00 - 12.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Core training    9.00 - 10.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Fitball - core training  10.00 - 11.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Kondiční posilování    9.30 - 11.00        PF - Posilovna Mrtka
   12.30 - 14.00 PF - Posilovna Simmer
       
       
Kopaná/Futsal  11.00 - 12.30      Hostivař - přír. trávník Jenček
    (od poloviny listopadu víceúč.hala)  
       
Plavání   12.00 - 12.45 Hostivař Müllerová
   12.45 - 13.30       Hostivař Müllerová
   13.30 - 14.15 Hostivař Tomšová
   14.15 - 15.00 Hostivař Tomšová
                začátečníci  18.45 - 19.30 Hostivař Simmer
                pokročilí  19.30 - 20.15 Hostivař Simmer
       
       
Stolní tenis    9.00 - 10.30 Hostivař Jenček
       
       
Tenis - pokročilí  11.30 - 13.00 Hostivař-hala B,C Hejnic
              pokročilí  13.00 - 14.30 Hostivař-hala B,C Hejnic
              začátečníci  11.30 - 13.00 Hostivař-hala A Hejnic
Čtvrtek:      
       
Aerobik-step  10.00 - 11.00 PF - Aerob.sál Müllerová
       
       
Badminton  11.30 - 13.00 Hostivař-hala C Tomšová
       
       
Beachvolejbal  12.00 - 13.30 Hamr Záběhlice Mrtka
       
       
Bosu  15.30 - 16.30 PF - Aerob.sál Tomšová
       
       
Core training natural  12.30 - 13.30 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Fitball   13.30 - 14.30 PF - Aerob.sál Bertošová
   16.30 - 17.30 PF - Aerob.sál Tomšová
       
Florbal  10.00 - 11.30 Hostivař-hala A Mrtka
       
       
Kondiční posilování    9.00 - 10.30 PF - Posilovna Brož
Kond.posilování-vedené  11.00 - 12.30 PF - Posilovna Hejnic
       
Kondiční trénink - venku  12.30 - 14.00 Letná/PF - Posilovna Hejnic
       
       
Pilates    9.00 - 10.00 PF - Aerob.sál Müllerová
   11.00 - 12.00 PF - Aerob.sál Müllerová
       
Plavání - začátečníci  17.15 - 18.00 Hostivař Hejnic
                 pokročilí  18.00 - 18.45 Hostivař Hejnic
                 kondiční  18.45 - 19.30 Hostivař Hejnic
       
       
Powerjoga  14.30 - 15.30 PF - Aerob.sál Kosová
       
       
Volejbal  10.30 - 12.00 Sokol Michle Simmer
   12.00 - 13.30 Sokol Michle Simmer
       
Pátek:      
       
Contemporary dance    9.00 - 10.00 PF - Aerob.sál Bertošová
- standing pilates pro pokročilé    
       
       
Core fit slide  10.00 - 11.00 PF - Aerob.sál Bertošová
       
       
Cvičení proti bolestem   11.00 - 12.00 PF - Aerob.sál Bertošová
v zádech      
       
       
Kondiční posilování     9.00 - 10.30 PF - Posilovna Mrtka
       
       
Kond.posilování-vedené  10.30 - 12.00 PF - Posilovna Mrtka
       
   
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK