You are viewing an anonymous version of the invitation. If you log in (using the link at the end of this text), you will be able to access additional data (e.g., it will be possible to access the text of the thesis and the reviews through the title of the thesis). Log in
State examination | |||
Date: | 16.06.2020 09:00 | ||
Department: | Institute of Information Studies and Librarianship | ||
Room: | NP116 (door # 116), FF UK, Na Příkopě 584/29, Praha 1, Na Příkopě 584/29 | ||
Committee: | Chair: | doc. RNDr. Jiří Souček, DrSc. | |
Members: | Mgr. Adéla Jarolímková, Ph.D. doc. Jindřich Marek, Ph.D. PhDr. Helena Lipková, Ph.D. | ||
Parts of SE: | ASZKB1IS10 - Information and Library Studies | ||
Students: | |||
Bc. Markéta Andršová | 09:00 | ASZKB1IS10 (omluvena) (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 9:00 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Mgr. Štěpánka Rumlová | 09:30 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Veřejné knihovnické a informační služby, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 9:30 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Bc. Dominika Koubková | 10:00 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Veřejné knihovnické a informační služby, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 10:00 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Bc. Adéla Marková | 10:30 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 10:30 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Bc. Marta Němcová | 11:00 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 11:00 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Mgr. Josefina Panenková | 12:30 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Dějiny knihoven a knižní kultury, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 12:30 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Mgr. Eliška Rudová | 13:00 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Veřejné knihovnické a informační služby, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 13:00 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Bc. Dominika Růžičková | 13:30 | ASZKB1IS10 (omluvena) (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 13:30 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Mgr. Anna Kubínová | 14:00 | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 14:00 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Vojtěch Karaus | 14:30 | ASZKB1IS10 (omluven) (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | |
Note: | Ústní část zkoušky proběhne 15.6.2020 od 14:30 v míst. č. 116, Praha 1- Na Příkopě | ||
Bc. Tomáš Myšák | ASZKB1IS10 (Topics: Informační věda, Informační a komunikační technologie, Knihovnické procesy a technologie, Informační systémy a zdroje) | ||
Note: | STUDENT NESPLNIL PODMÍNKY PRO KONÁNÍ ČÁSTI SZK |
Prosíme studující, aby se k ústní části zkoušky dostavili nejpozději o 45 minut dříve.
Show invitation in PDF