InquiryInquiry(version: 716)
Data collection is currently not allowed (PedF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], Introduction to Philosophy I [OBUZ1201, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 19.02.2014, 3. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Profesorka Hogenová je opravdu znamenitý člověk. Na její přednášky jsem docházela pokaždé s nesmírnou chutí poznat, co jiní již poznali. Ctím její touhu probouzet v lidech otázky a zasévat pochybnosti do zdánlivě utříbených hlav. Patří jí můj velký dík!
Student has disallowed display of personal data, 19.01.2016, 1. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Jedny z nejlepších přednášek!
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], Ethics Seminar - A I [OB2312019, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 28.01.2016, 2. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Velice přínosné. Výklad paní profesorky mi pomohl pochopit některé zásadní filosofické pojmy a myšlenky, ale i mě dále motivoval k zájmu o filosofii. Mile mě překvapila i otevřenost k dotazům ze strany studentů. Děkuji.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], Ethics Seminar - A I [OB2312019, seminář]
Student has disallowed display of personal data, 08.02.2015, 2. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Jeden z nejlepších seminářů, které jsem zatím na KOVF měla. Velmi milý přístup paní profesorky Hogenové vede k tomu, že látka je vysvětlena efektivně, jasně a tak zajímavě, že motivuje k hlubšímu poznávání a zamyšlení, a to je, dle mého názoru, u tématu "etika a pravda" nejdůležitější.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], The Ethics for Teachers [OKNUZ12106, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 18.01.2015, 2. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Neobyčejně zajímavé přednášky, řekla bych dechberoucí, vysoká míra odbornosti. Srozumitelné, jasné vyjadřování.
Student has disallowed display of personal data, 12.02.2015, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Bylo mi ctí poznat tak úžasného člověka, jakým je paní profesorka. Více snad není co dodat.
Student has disallowed display of personal data, 26.06.2015, 1. Year, Speciální pedagogika, Master's (post-Bachelor)
Chtěla bych se paní profesorky velice zastat, protože pro mne byly její přednášky přínosem, donutily mne k tomu, zamyslet se nad mnoha životními a lidskými skutečnostmi.Myslím si, že pro pedagoga je právě toto velmi důležité i co se týče profesní etiky, protože někteří pedagogové dosud nechápou lidský a jiný rozměr každé lidské bytosti, potažmo žáků. Její přístup ke mne jako studentce byl velmi lidský a u zkoušky vstřícný. Její kniha "Bloudění jako úděl" mi velmi pomohla v těžké životní situaci (náhlé úmrtí otce na onkologickou nemoc). Myslím si, že některým studentům by více slušela pokora. Jsou to zejména studenti mladších ročníků, kteří nemají v životě ještě tzv. odžito. Děkuji Vám paní profesorko, protože mně jste předala daleko více než někteří jiní.
Jitka Ryšavá
Student has disallowed display of personal data, 30.05.2016, 1. Year, Speciální pedagogika, Master's (post-Bachelor)
Paní profesorka Hogenová dokáže zaujmout pouhým slovem (bez použití jakékoli výpočetní techniky), její přednášky i zkoušky vedou k dalšímu zamyšlení ... Pokud budu mít možnost, ráda se zúčastním jejich dalších přednášek.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], Philosophy of Education [ONUZ12V107, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 15.01.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Tento předmět v pojetí Anny Hogenové, v podstatě jako všechny její přednášky, je opravdu přínosný. Donutí se studenty nejen zamyslet nad filosofickými problémy ale také nad současným životem. Jedinou malou připomínku bych akorát měla k výstupu, kdy podmínkou bylo napsat zhodnocení knihy Čas jako problém, ale tato kniha je na naší fakultě dostupná pouze v obchodě s literaturou. Možná by nebylo od věcí mít pár výtisků i v knihovně Pedf.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], The Ethics for Teachers [ONUZ12106, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 28.05.2015, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Výborné přednášky. Takový styl výuky etiky mi sedí (umět se ptát, ne jen učit se pojmy a jména), ovšem pak nerozumím stylu zkoušení.
Student has disallowed display of personal data, 13.02.2016, 2. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Zajimave a velmi hutne prednasky rozsirujici obzory a vzbuzujici ve mne misty i napeti bytostneho tazani. Ocenuji smysl pro humor, hlubokou znalost oboru a nadseni pro predavani ho dal.
Student has disallowed display of personal data, 28.01.2017, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Profesní etika v podání paní profesorky je výjimečně obohacující a předává esenci poznání, která pokládá základy všem ostatním předmětům.
prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. [41-KOVF], Elective Course D - Philosophy III [ON2312011, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 04.06.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Zajímavé přednášky, vybraná témata a vynikající přístup profesorky Hogenové. Její přednášky jsou motivující a zpřístupňují filosofii studentům. Děkuji.
doc. Mgr. David Rybák, Ph.D. [41-KOVF], Special Course I - Three Educational Models in the European Tradition [OB2312028, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 19.06.2014, 3. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Jako všechny předměty pana ucitele Rybaka i tento byl pro me velmi podnetny a cenný. Nesmírně si vážím zivosti myšlení vyucujiciho a jeho ochoty zamyslet se nad jakýmkoli navrženým.podnětem vždy s důkladností a otevřenosti. Za velkou cast sveho rozvoje na vysoke skole vdecim prave predmetum doktora Rybaka a diskusím s nim.
PhDr. Milena Tichá, CSc. [41-KOVF], Introduction to Social Science Studies I [OB2312101, seminář]
Student has disallowed display of personal data, 30.01.2017, 1. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Zpracování bakalářské práce je nedílnou součástí úspěšně zakončeného bakalářského studia, přesto mu je během něj věnováno jen velmi málo prostoru při výuce samotné, proto bych orientaci seminářů na budoucí zpracování BP hodnotil velmi kladně.
  • Děkuji. M.T.

     
    Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html