InquiryInquiry(version: 703)
Data collection is currently not allowed (PedF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
PhDr. Hana Havlůjová, Ph.D. [41-KDDD], Didactics of History I [ON2305113, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 07.01.2013, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Naprostá spokojenost.
Student has disallowed display of personal data, 11.12.2013, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Je to první přínosný předmět pro budoucí pedagogickou praxi. Proto možná škoda, že není více hodinově dotován.
Student has disallowed display of personal data, 07.01.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Seminář byl zvládnutý skvěle. Aktivní přístup paní doktorky byl výborný a motivoval člověka si shánět informace nad rámec. Naprostý opak k obecné a školní didaktice, které člověka naprosto odrazují od toho jít učit a je to pouze nesmyslné "encyklopedické memorování o kritice bezhlavého encyklopedismu". Člověk si občas říká, zda by nešlo ty obecné didaktiky vyškrtnout a přidat dotaci oborovým - pro studenta by to bylo určitě přínosnější.
Student has disallowed display of personal data, 01.02.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Skvělý a přínosný seminář.
Student has disallowed display of personal data, 14.02.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Když porovnám obecnou didaktiku a dvě oborové didaktiky (D a OV), tak didaktiku dějepisu beru jako nejvíc přínosnou a nejvíc se zaměřující na naši budoucí praxi.
PhDr. Hana Havlůjová, Ph.D. [41-KDDD], Didactics of History I [ON2305113, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 28.01.2014, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Na přednáškách oceňuji zejména to, že jsou na nich strukturovaně a v úplnosti prezentovány informace, které tvoří část státnicových otázek z dějepisu, což u ostatních předmětů postrádám.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html