InquiryInquiry(version: 703)
Data collection is currently not allowed (PedF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. PhDr. Pavla Chejnová, Ph.D. [41-KCJ], Fundamentals of Linguistics [ON2303100, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 04.02.2013, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Myslím si, že kreditové ohodnocení je absolutně neúměrné nárokům. jeden kredit se snad dává za tělocvik, ale za toto?! Zajímalo by mě, za jak dlouho ten nejrychlejší zvládne přečíst zadanou literaturu, že je to ohodnoceno tak, jak jednorázová exkurze. Chápu, že to s předmětem samotným asi nesouvisí, ale připadá mi to skutečně zarážející.
Jinak předmět považuju za zajímavý.
Student has disallowed display of personal data, 06.01.2015, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Domnívám se, že tento předmět pokrývá z velké části látku probíranou v rámci předmětů bakalářského stupně (sémantika, psycholingvistika...), a proto bych ho do navazujícího stupně vůbec nedávala, popř. bych uvítala didaktický rozměr, který bohužel chyběl. Také mne zarazilo velmi malé kreditové ohodnocení vzhledem k celkem rozsáhlým požadavkům.
Student has disallowed display of personal data, 11.02.2015, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Obsah i podminky pro splneni predmetu jsou hodne narocne, cemuz naprosto neodpovida kreditove ohodnoceni. V porovnani s obtiznosti jinych predmetu by mel byt alespon za 3kredity.
Student has disallowed display of personal data, 01.02.2017, 1. Year, Učitelství pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Příjemná atmosféra přednášek a srozumitelně podaný přehled základních lingvistických směrů a pojmů. Předmět se mi líbil. Získání zápočtu ovšem vyžaduje splnit test a napsat výklad o odborném článku; to připomíná spíš zkoušku.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html