InquiryInquiry(version: 707)
Data collection is currently not allowed (PedF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
Mgr. Petr Lašťovička [41-KAJL], World Language - Scientific I (English) [OBUZ22V042, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 12.02.2014, 2. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Magistr se snaží dělat hodiny zajímavé, ale prostoru k mluvení není mnoho, což považuji za mínus. Myslím, že více efektivní by byly hodiny pro méně studentů.
Student has disallowed display of personal data, 16.06.2014, 2. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Uzasny hodiny :) Skoda, ze uz se asi neuvidime na dlasich predmetech.
Student has disallowed display of personal data, 24.05.2016, 2. Year, Specializace v pedagogice, Bachelor's
Dával jsem si odstup s hodnocením tohoto předmětu, abych maximalizoval objektivnost, ale vážně musím hodnotit takto: nejlepší předmět, co jsem za dva roky na PedF zažil! Nejde ani tak o obsah učiva, pro každého, kdo umí ze střední školy základy a viděl nějaký ten seriál v aj, bude připadat tento předmět spíše jednodušší, i když i pro něj přínosný - v jazyce se opakování a rozšiřování slovní zásoby hodí vždy! V čem hodnotím ale maximálně kladně, to jest ve vyučujícím, v jeho přístupu, atmosféře, co tvoří. Nebál bych se dát tomuto předmětu podtitul "aneb jak učit!". Beru si do své budoucí učitelské praxe jazykáře příklad v mnohém - předně: vtip! Rychlé reakce! Neustálé vyvolávání, ať každý mluví! Využívání normálních vět aneb budu dávat pořád dokola ukázkové věty a la "Emma mele maso" anebo využiji toho, že včera bylo předávání Oscarů a přizpůsobím tak vyučovanou látku bližšímu tématu, co se týká relativně všech? Doporučuji tento předmět každému, kdo má pocit, že na PedF občas chybí někdo, kdo by vám i ukázal, jak učit!
Student has disallowed display of personal data, 28.01.2017, 1. Year, Speciální pedagogika, Bachelor's
Pan Lašťovička je úžasný, předmět vyučuje se zájmem, vytváří zábavné hodiny, ale zároveň naučí plno nové látky. Hodiny mě bavily, můžu všem (koho baví angličtina a mají ji už na nějaké úrovni) jenom doporučit
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html