When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
Mgr. Jáchym Bártík [32-KSI], Programming of Web Applications [NSWI142, cvičení]
Author of entry is known to survey organiser, 25.01.2025, 2. ročník, Informatika, Bachelor's
Skvělý cvičící. Cvičící na každé cvičení dobře připravený.
Author of entry is known to survey organiser, 02.02.2024, 2. ročník, Informatika, Bachelor's
Super rýchly. Ak aspon jeden človek rozumel išlo sa dalej a nič sa nevysvetlilo
Student has disallowed display of personal data, 30.01.2024, 2. Year, Informatika, Bachelor's
Hodiny jsou velmi příjemné!!!
Student has disallowed display of personal data, 28.01.2024, 3. Year, Informatika, Bachelor's
Velmi dobrý přístup,
rychlé reakce na dotazy,
bez výhrad
Férové bodovanie bonusových úloh. Dobrá komunikácia cez mail. Ochota ostať i po hodine.
Mgr. Jáchym Bártík [32-KSI], Computer Systems [NSWI170, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 15.07.2024, 2. ročník, Informatika, Bachelor's
Na cvičení mi chybělo více ukázek, jak psát kód pro Arduino, navíc podle požadavkůunforgivable curses. Na githubu nám byla poskytnuta některá řešení, scházelo mi však jejich okomentování cvičícím a ukázka více příkladů. Jinak milý cvičící, opravení úkolů občas trvalo déle než mělo, jeho hodnocení úkolů mírnější než bylo ostatními cvičícími při zápočtovém testu.
Student has disallowed display of personal data, 15.09.2023, 2. Year, Informatika, Bachelor's
Ochotný cvičící, který nebazíruje na blbostech. Když vám odmítne domácí úkol, tak odůvodněně, a napíše co je špatně. Po opravení nedostatků zpravidla úkol schválí. Na druhou stranu nerozumí moc podrobně c++, takže vám neporadí s některými podivnějšími problémy v programu.
Student has disallowed display of personal data, 20.07.2023, 1. Year, Informatika, Bachelor's
Pan Bártík je perfektně no-nonsense cvičící. Prezentace jsou věcné, stručné a pochopitelné. Úkoly opravuje s lehkým zpožděním, ale svědomitě, adekvátně přísně a přínosně. Je s ním řeč a věřím, že se s ním dá domluvit na čemkoliv je třeba.
Student has disallowed display of personal data, 11.07.2023, 2. ročník, Matematika se zaměřením na vzdělávání, Bachelor's
Cvika naprosto špatný, komunikace dobrá s cvičícím, ale vysvětlovací techniky opět špatné. Zbytečné chodit, naučit se doma nebo podle tutoriálů.
Student has disallowed display of personal data, 29.06.2023, 2. ročník, Matematika se zaměřením na vzdělávání, Bachelor's
Pan cvičící je výborný, má srozumitelné připomínky a při problému s úkolem reagoval do hodiny. Menší výtkou je, že působí při interakci nejistě. Myslím si, že je více než schopný a má plné právo udělovat doporučení a výtky s plným sebevědomím.