InquiryInquiry(version: 651)
In the summer semester of the academic year 2018/2019, data mining is allowed from 13.05.2019 until 18.09.2019.
   Login via CAS
Suggestions to education (Both semesters)
   
Course: Department:
Type:
  • Není vybraný rok, zobrazují se pouze komentáře méně než 5 roky staré
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
Mgr. Jaroslav Hamrle, Ph.D. [32-FUUK], Physics I (Mechanics and Molecular Physics) [NOFY021, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 25.02.2018, 1. Year, Fyzika, Bachelor's
Moje nejoblíbenější cvičení. Sice jsme průměrně stihli pouze 2 až 3 příklady, na druhou stranu byly pořádně vysvětleny, byly do nich zahrnuty všechny možné okolní podmínky, nebyly to umělé úlohy, pan Hamrle se vždy snažil vybírat reálné příklady z praxe. Vyučující se také nebránil všemožným dotazům, velmi často se tímto způsobem pro zájemce cvičení protahovala.
Student has disallowed display of personal data, 15.02.2018, 1. Year, Fyzika, Bachelor's
Pan Hamrle je velmi vstřícný člověk, na nikoho netlačí a u tabule pomůže, nevíte-li si rady. Na každou hodinu chodil včas a dobře připraven. U každého příkladu byl velmi dobře okomentován každý krok a samotné příklady byly velice zajímavé.
Student has disallowed display of personal data, 07.02.2018, 1. ročník, Fyzika, Bachelor's
Výborný a vstřícný cvičící, bohužel na cvičeních je málo času, takže jsme nestihli probrat příklady na všechna témata. Možná mi občas chyběly nejjednodušší typové příklady, většinou se počítaly ty složitější, ale velice zajímavé a během nich byly vysvětleny i základní principy. Na všechny otázky mi bylo zodpovězeno, zápočtové písemky byly tak akorát (a co vím, nebyl problém se domluvit i na opravných). Nemám co vytknout.
Student has disallowed display of personal data, 05.02.2018, 1. Year, Fyzika, Bachelor's
Mimořádně vstřícný pedagog, velmi patrný zápal pro vědu i její vyučování, ochotný cokoliv probrat zvlášť, jak problémy řešené ve cvičení, tak problémy z jiných odvětví fyziky.
Student has disallowed display of personal data, 20.01.2018, 1. ročník, Fyzika, Bachelor's
Vyučujúci bol super a vedel dobre vysvetľovať.
Student has disallowed display of personal data, 13.01.2018, 1. Year, Fyzika, Bachelor's
Pan učitel Hamrle je jedním z nejlepších učitelů, které jsem kdy poznal. Vše dokáže vysvětlit srozumitelně a lidsky. Cvičení s ním mi dost pomohla k pochopení matematiky, která je ve fyzice nezbytná.
Student has disallowed display of personal data, 04.01.2018, 1. Year, Fyzika, Bachelor's
Má vůli vysvětlovat, což je ohromně cenná věc. Působí dojmem, že nepřestane, dokud všichni příklad nepochopíme. Nesoudí, když si nepamatujeme vzorečky nebo vyrábíme matematické chyby, zamyslí se, když navrhneme jinou cestu k řešení. Sem tam neuhodne, kde jsme se zasekli, ale to mu nelze vyčítat. Snaží se řešit příklady, které můžeme uvidět i později (percese, geostacionární družice) nebo různé zajímavé úlohy, abychom si zažili uvažování...jenom doteď nechápu, jak se člověk naučí uhodnout diferenciál objemu, když jím popsaná matematická cesta je na čtvrthodinové počítání...
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html