InquiryInquiry(version: 716)
In the summer semester of the academic year 2023/2024, data collection is allowed from 27.05.2024 until 15.09.2024. (MFF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
prof. RNDr. Viktor Beneš, DrSc. [32-KPMS], Probability Theory 1 [NMSA333, přednáška]
Martin Bican, 15.02.2024, 4. Year, Obecná matematika, Bachelor's
Styl výuky přednášejícího mi vyhovoval. Tu a tam se při výuce narazilo na dílčí nepřesnosti, ale vždy do další hodiny byla nepřesnost/překlep opraven, pokud se nepodařilo odhalit nepřesnost na místě. Pan profesor také zkouší příjemným stylem, kdy se nesnaží člověka nachytat ale naopak dovést ke správné formulaci nebo důkazu a zaměřuje se na obecný postup / myšlenku důkazu. Celkově na mě jak přednáška tak zkouška zanechali velmi dobrý dojem.
Comment on course, Probability Theory 1 [NMSA333, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 31.01.2024, 3. Year, Informatika, Bachelor's
Přidal bych nepovinné domácí úlohy na rozmyšlení. Takové, které by nebyly jen o mechanickém aplikování naučených vět a postupů, ale u který by bylo potřeba vymyslet nějaký vlastní trik. Člověk se na nepovinné domácí úlohy typicky nepodívá z hodiny na hodinu, kumulativně si jich ale nakonec projde docela dost.
Comment on course, Probability Theory 1 [NMSA333, přednáška]
Martin Bican, 15.02.2024, 4. Year, Obecná matematika, Bachelor's
Předmět celkově je velmi zajímavé rozšíření a navázání jak na přednášku z Pravděpodobnosti tak z teorie míry. Jelikož mě oba předchozí předměty bavili, tak i tento jsem si užil.

Trochu náročnější mi připadala někdy poměrná rozličnost témat a některé důkazy vět, které se dělali trikem. Tuto nevýhodu mi ale přišlo, že poměrně dobře odboural přednášející když u zkoušky (alespoň z mojí zkušenosti), se snažil při opomenutí drobnosti zkoušenému pomoci dobrat se správného výsledku.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html