Suggestions to education (Both semesters)
Filter:
   
Course: Department:
Type:
  • Není vybraný rok, zobrazují se pouze komentáře méně než 5 roky staré
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. Marek Wolf, CSc. [32-AUUK], Astronomy and astrophysics [NUFY020, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 15.02.2019, 1. ročník, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Co se týče výkladu, uvítala bych větší strukturovanost. Vyučující předpokládá znalost nějakých základů astronomie. Přitom si neuvědomuje, že mnozí z nás astronomii na SŠ neměli a tedy některé věci neznají.
Author of entry is known to survey organiser, 04.02.2016, 2. ročník, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Doc. Wolf dokáže rozumně nastavit obtížnost předmětu pro studenty učitelství. Přednáší dobře, zajímavě a srozumitelně.
Během výkladu ovšem z vlastní iniciativy nekomunikuje se studenty, nekontroluje si, zda se studenti "chytají", nedává prostor na dotazy, na případné otázky často odpovídá dřív, než jsou dopovězeny.
U zkoušky je milý, rozumný a férový.
Comment on course, Astronomy and astrophysics [NUFY020, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 15.02.2019, 1. ročník, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Líbila se mi různorodost probíraných témat. Ačkoliv 8 přednášek za semestr je docela málo na množství probírané látky. Pro většinu posluchačů je toto základní a první kurs astronomie. Proto bych uvítala třeba i volitelné cvičení z astronomie. Na doplnění probírané látky a spočítaní příkladů obdržených na přednášce.
Author of entry is known to survey organiser, 04.02.2016, 2. ročník, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Nechápu, proč syllabus předmětu nepočítal s tím, že studenti pátého ročníku učitelství jsou první měsíc všichni na praxích. Kvůli tomu se pak nestihly ty zajímavější části předmětu.

V syllabu chybí KOSMOLOGIE. Pokud se o ní nepovídá v předmětu "Fyzikální obraz světa" (nevím), pak vyjdou z matfyzu super učitelé, kteří ovšem za celou dobu studia neslyšeli o Velkém třesku. To je prostě špatně.
Student has disallowed display of personal data, 04.02.2016, 1. Year, , Lifelong learning programme - Profession-oriented
Chtělo by to větší hodinovou dotaci, takto se stihla jen půlka témat, co jsou v sylabu, a většina z nich jen povrchně.