InquiryInquiry(version: 716)
In the summer semester of the academic year 2023/2024, data collection is allowed from 27.05.2024 until 15.09.2024. (MFF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
Mgr. Jiří Klimeš, Ph.D. [32-KCHFO], Introduction to Quantum Mechanics [NOFY127, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 04.09.2023, 2. ročník, Fyzika, Bachelor's
Pan doktor Klimeš byl vždy velice milý, vstřícný a dokázal skvěle vysvětlit probíranou látku. Přestože jsem během semestru na delší dobu chyběl, po návratu jsem se na cvičení dokázal snadno a rychle zorientovat. Zadání doktora Klimeše byla formulována hezky srozumitelně a vždy dobře nastínila potřebný postup ve výpočtech. Vždy byl také ochotný poradit, jeho hodiny mohu jedině doporučit.
RNDr. Václav Profant, Ph.D. [32-FUUK], Introduction to Quantum Mechanics [NOFY127, cvičení]
Marco Souza de Joode, 08.07.2023, 2. Year, Fyzika, Bachelor's
Cvičení bylo náročnější než by nutně muselo být - ve srovnání s ostatními paralelkami - ale bylo neobvykle srozumitelné, doplňovalo přednášku naprosto vhodně. Pan doktor se pro nás div nepřetrhnul, sepisoval řešení do nocí a dělal online schůzky pro doplnění věcí co se nestihly. Moc jsem si to užil.
Mgr. Filip Šebesta, Ph.D. [32-KCHFO], Introduction to Quantum Mechanics [NOFY127, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 12.06.2023, 2. ročník, Fyzika, Bachelor's
Pokud se nemýlím, byl tento semestr pro pana Šebestu prvním, ve kterém se ujmul výuky tohoto cvičení a dle mého názoru to zvládl na výbornou. Obzvláště musím pochválit jeho zápal předat studentům vědomosti a doufejme že z něj nevyprchá ani v následujících letech. Zápočtové písemky byly sice trochu obtížnější než u paralelních skupin, ale nic přehnaně náročného.
Comment on course, Introduction to Quantum Mechanics [NOFY127, cvičení]
Marco Souza de Joode, 08.07.2023, 2. Year, Fyzika, Bachelor's
Kvantovka se mi moc líbila. Nebyl to obzvlášť náročný předmět (ve srovnání s ostatními). Doporučuji učebnici prof. Skály.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html