InquiryInquiry(version: 652)
In the summer semester of the academic year 2018/2019, data mining is allowed from 13.05.2019 until 18.09.2019.
   Login via CAS
Suggestions to education (Both semesters)
   
Course: Department:
Type:
  • Není vybraný rok, zobrazují se pouze komentáře méně než 5 roky staré
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. Mgr. Štěpán Holub, Ph.D. [32-KA], Complexity for Cryptography [NMMB405, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 02.02.2018, 1. ročník, Matematika, Master's (post-Bachelor)
Docent Holub přednáší s nadhledem, občas se splete, ale vysvětlením a případnou diskuzí se opraví, nicméně poznámky kvůli tomu bývají někdy lehce zmatečné - to je však vyváženo jeho z mého pohledu kvalitními skripty k tomuto předmětu. Přednášky bývají podnětné, student je motivován se během výuky zamýšlet. Při diskuzích mi někdy přišel docent Holub až trochu nepříjemný, ale někoho to třeba motivuje k lepším výkonům - přijde mi však, že diskuze s podobnými závěry by se dala někdy vést i přátelštější formou.
U zkoušky byl docent Holub naprosto férový - jak předesílal na přednášce, zřejmé věci povětšinou nenechává bez studentova vysvětlení a dbal i na detaily, nicméně mně osobně do ničeho nerýpal tak, že bych to považoval za nepřiměřené dané situaci.
Ač kryptografie není mým oborem (na MIT je povinná i pro zaměření Počítačové geometrie), přednášku považuji za kvalitní, jsem rád, že jsem ji absolvoval a nahlédl zase do jiné partie matematiky.
Mgr. Pavel Hubáček, Ph.D. [32-IUUK], Complexity for Cryptography [NMMB405, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 17.02.2019, 1. ročník, Matematika, Master's (post-Bachelor)
Děkuji vyučujícímu za energii se kterou nám látku vysvětloval. Bohužel byly dvě přednášky za sebou ve večerních hodinách dost náročné a často jsme myslím všichni měli problém udržet plnou soustředěnost, která je naprosto nezbytná, abychom se v látce neztratili. Často jsme během tří hodin definovali opravdu mnoho nových pojmů a je opravdu těžké si je všechny rovnou zapamatovat. Některé pojmy se v čase měnily, na typ důkazů například kolem interaktivních protokolů je těžké si zvyknout. Osobně bych ocenil pomalejší tempo (alespoň kolem nových definic). Bavilo mě, že i když šlo o přednášky, byly díky mnoha jednoduchým otázkám, které nám přednášející pokládal, dost interaktivní. Také děkuji za rekapitulaci postupů u těžších důkazů.
Snad by bylo lepší přednášky rozdělit, nebo zařadit alespoň jednou za čtrnáct dní cvičení. Domácí úkol pro mě byl dost přínosný, škoda, že jsme jich neměli víc.
Comment on course, Complexity for Cryptography [NMMB405, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 02.02.2018, 1. ročník, Matematika, Master's (post-Bachelor)
Z mého pohledu velmi zajímavý předmět, jehož části na sebe dobře navazovaly. I přesto, že jsem do té doby neměl příliš kryptografických předmětů, dalo se téměř všemu bez problému porozumět bez předchozích znalostí dané tématiky, dobrá jsou vznikající skripta docenta Holuba.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html