InquiryInquiry(version: 653)
In the summer semester of the academic year 2018/2019, data mining is allowed from 13.05.2019 until 18.09.2019.
   Login via CAS
Suggestions to education (Both semesters)
   
Course: Department:
Type:
  • Není vybraný rok, zobrazují se pouze komentáře méně než 5 roky staré
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. Roman Dědic, Ph.D. [32-KCHFO], Biophysics of Photosynthesis [NBCM088, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 08.09.2018, 1. Year, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Velmi oceňuji pečlivě (a esteticky přijatelně) zpracované prezentace, které mi posloužily jako učební materiál ke zkoušce v kombinaci s knihou Molecular Mechanisms of Photosynthesis od Blankenshipa. Přednášky byly pro mě, jako pro někoho, kdo se biofyzikou fotosyntézy nikdy nezabýval, příliš složité a výklad byl moc rychlý a monotónní. Bohužel jsem se v něm neorientovala. Chybělo mi uvedení probírané problematiky do širšího kontextu a zdůrazňování toho, co je opravdu důležité. O to bylo pak těžší učit se na zkoušku, protože jsem nevěděla, od čeho se odpíchnout, na co se soustředit a co tolik neřešit. Ocenila bych, kdyby nám pan docent během přednášek pouštěl některá videa, na která jsem narazila až při učení se na zkoušku, abych si lépe dokázala představit, o čem je řeč.
Comment on course, Biophysics of Photosynthesis [NBCM088, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 08.09.2018, 1. Year, Fyzika, Master's (post-Bachelor)
Pro mě byl předmět hodně zajímavý, bohužel jsem to ale dokázala ocenit, až když jsem se začla učit na zkoušku a začetla se do knihy Molecular Mechanisms of Photosynthesis a shlédla několik videí na youtube.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html