InquiryInquiry(version: 653)
Data collection is currently not allowed
  
Suggestions to education (Both semesters)
   
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. Miroslav Marada, Ph.D. [31-340], Theory and practices of geographical education [MZ340P100, cvičení]
19.09.2008, Biologie, Bachelor's
Jedinou výtku mám asi k zápočtového testu, který se podle mého názoru skládal z části, která se hodnotila dosti subjektivně a nějaká vaše příprava to příliš neovlivní...
Jinak výborná byla exkurze do rádia- více takových!!! :)
RNDr. Tomáš Matějček, Ph.D. [31-340], Field Study in Geographical Education [MZ300T03, terénní práce]
19.09.2007, Biologie, Bachelor's
Terénní cvičení mi dalo mnohem víc, než velké množství hodin proseděných na přednáškách (samozřejmě nějaká teorie se musí umět, ale "praxe" je mnohem užitečnější! Díky Vám moc!! :)
doc. RNDr. Dana Řezníčková, Ph.D. [31-340], Theory and practices of geographical education [MZ340P100, přednáška]
28.12.2008, Biologie, Bachelor's
Možná by stálo za to zvážit větší koordinaci mezi ostatními předměty z kategorie didaktik, psychologií a spol., aby se nestávalo, že polovinu probírané látky slyšíme na přednáškách didaktik z obou studovaných předmětů. A na psychologiích v I. ročníku NMS znovu...
21.01.2015, Geografie, Bachelor's
Chtělo by to nějak lépe promyslet, o čem má předmět být. Sice jsem si užil skládání písně, ale mnoho mi to nedalo. Z výuky dr. Řezníčkové jsem neměl skoro nic. Zadání nastudování RVP a školského zákona, které bylo nutné k napsání zápočtového testu, nějak vyšumělo, jen v prezentaci se objevil slide s tímto úkolem.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html