InquiryInquiry(version: 716)
Data collection is currently not allowed (PřF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. Róbert Gyepes, Dr., Ph.D. [31-240], Spectral and Diffraction Methods for KATA [MC240P05, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 13.03.2010, 1. Year, Klinická a toxikologická analýza, Master's (post-Bachelor)
Nevýhodou tohoto předmětu bylo, že měla tři různé vyučující. Štěstím bylo naopak,že jedním z nich byl pan Doc. Gyepes, který z těchto tří vyučujících podával látku nejvíce srozumitelně.
prof. RNDr. Jan Kotek, Ph.D. [31-240], Spectral and Diffraction Methods for KATA [MC240P05, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 13.03.2010, 1. Year, Klinická a toxikologická analýza, Master's (post-Bachelor)
Pan RNDr. Kotek byl pro mě velkým zklamáním. Z jeho přednášek sem si odnesl pouze to, že celou hodinu se snažil udělat ze studentů s prominutím blbce. Pokud si někdo celou hodinu doslova masíruje své ego a neustále Vám říká proč sakra nevíte to či ono, nemáte ani už chuť na něco odpovídat, jenom tu hodinu přežít a odejít. Jeho styl výuky byl velmi chaotický a absolutně nepřínosný.
RNDr. Irena Matulková, Ph.D. [31-240], Inorganic Chemistry I [MC240P21A, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 20.01.2016, Chemie, Bachelor's
Výuka probíhala trochu chaoticky, občas jsem měla pocit, že nevím co děláme a nejspíš to bylo umocněno tím, že jsme nedostávali žádná zadání s příklady, vzorci apod. a neměla jsem tedy zpětně se pořádně z čeho učit a učit se jen z postupu na nějaký typ příkladu, ke kterému nemáte zadání, není zrovna efektivní. Na druhou stranu doktorka Matulková vždy ochotně odpověděla na dotazy a nebyl problém poprosit o nějaké dovysvětlení k probírané látce v tu chvíli.
prof. RNDr. Ivan Němec, Ph.D. [31-240], Basic Laboratory Training [MC240C23, laboratorní práce]
Student has disallowed display of personal data, 17.05.2007, 1. Year, Chemie, Bachelor's
Doktor Němec je super člověk. Radost absolvovat s ním cvičení...
prof. RNDr. Ivan Němec, Ph.D. [31-240], Inorganic Chemistry I [MC240P21A, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 31.01.2015, 1. Year, Speciální chemicko-biologické obory, Bachelor's
Celkem mě překvapila náplň tohoto předmětu. Krystaly, symetrie, bodové grupy,... čekal jsem to trošku jiné, ale to je můj problém. V popisu předmětu v SISu je to jasně napsané.
Ve zkoušce jsem pak čekal více teorie. Zkouška byla velice podobná druhému zápočtovému testu. Skripta jsem tedy přečetl v podstatě zbytečně :-) Sečteno podtrženo, předmět mi hodně rozšířil obzory v této problematice. Navíc zkouška byla hodnocena dost shovívavě (50% bodový zisk na trojku), za což jsem samozřejmě rád :-)
Jen mi přijde kreditové ohodnocení - 4 kredity - celkem nízké. Jedna přednáška týdně (1,5 hod), jedno cvičení týdně (1,5 hod), dva zápočtové testy a zkouška. Nevím, no. Jsou předměty za pět/šest kreditů, které takové nároky zdaleka nemají...
Student has disallowed display of personal data, 12.02.2016, 1. Year, Chemie, Bachelor's
Přednášky docenta Němce byly ty nejlepší za celý semestr a pokaždé jsem se na ně těšila. Pan docent vše dostatečně vysvětlil, výklad byl poutavý, prezentace byly dostupné a vždy ochotně odpovídal na dotazy. Obtížnost zkoušky byla naprosto přiměřená probírané látce.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html