InquiryInquiry(version: 716)
Data collection is currently not allowed (PřF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. Jiří Gabriel, DrSc. [31-140], A short introduction to chemistry [MB140P64, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 29.09.2005, 2. Year, Biologie, Bachelor's
Celkem nuda. Rozhodně se ale nejedná o repetitorium, většinu věcí jsem i přes velmi podrobnou chemii na gymplu neslyšela.
Student has disallowed display of personal data, 22.05.2006, 3. Year, Biologie, Bachelor's
Velice zajímavá přednáška - úplně jiný pohled na chemii, než na který jsem byl zvyklý. Byl jsem velmi spokojen. Člověk se dozví praktické a užitečné informace o chemii - oproti jiným chemickým přednáškám...Vystupování pana doktora Gabriela je na vysoké úrovni, je to velice milý člověk.
Student has disallowed display of personal data, 21.11.2008, 2. Year, Biologie, Bachelor's
Vadilo mi, že v písemce byla otázka na rozdíl mezi modrou a stříbrnou skalicí, když stříbrná skalice je město v Posázaví, to mi nepřipadá moc chemické... Chápu, že každý pedagog má své libůstky, ale já kvůli tomu měla nedostatek bodů na jedničku a dostala jsem dvojku.
Student has disallowed display of personal data, 23.12.2008, 2. Year, Biologie, Bachelor's
Na tuto přednášku jsem začala chodit s myšlenkou, že si zopakuji látku chemie a dozvím se některé podrobnosti navíc. Nakonec mám pocit, že jsem se vůbec nic nedozvěděla. Jako by chemie byla až něco druhého nebo třetího, proč jsme se v posluchárně sešli. Takže mě tento předmět docela zklamal.
Student has disallowed display of personal data, 15.06.2009, 1. Year, Speciální chemicko-biologické obory, Bachelor's
Přednášky byly realizovány vtipnou formou, probírané učivo mělo praktický význam, prezentace skvěle pokrývaly rozsah informací potřebných pro zkoušku, vyučující nosil do hodin ukázky vztahující se k probírané látce. Ve výsledku - přednáška, jenž pobaví a poučí zároveň.
Student has disallowed display of personal data, 13.08.2010, 1. Year, Biologie, Bachelor's
Přednáška pana Gabriela je velmi oblíbená zaprvé pro svou vtipnost, zadruhé pro poněkud nižší obtížnost zkoušky - i když já osobně mám dojem, že pokud by se člověk opravdu vůbec nepřipravil (tj. ani nenahlédl do dobře zpracovaných a přehledných prezentací) a neměl předtím žádnou chemii, tak by možná u některých otázek problém měl.

Z mého pohledu zajímavá a částečně praktická záležitost, na které jsem málokdy chyběla ;-)
Student has disallowed display of personal data, 17.08.2010, 2. Year, Speciální chemicko-biologické obory, Bachelor's
Výborná přednáška plná historek a praxe.
Student has disallowed display of personal data, 10.09.2010, 1. Year, Biologie, Bachelor's
Pověsti nelhaly;-). Je to opravdu milý pedagog, na kterém je vidět, že učí, protože ho to baví. Skvělá přednáška.
Student has disallowed display of personal data, 28.09.2013, 1. Year, Speciální chemicko-biologické obory, Bachelor's
Přednáška je dobře připravená a vzhledem k tomu, že jsem od ní čekala trochu opakování, něco novinek a hlavně přísun zajímavostí, tak jediné, co mě nakonec opravdu zklamalo, je to, že nám nebylo předvedeno, jak hasit hasícím přístrojem. Doktor Gabriel byl vstřícný a ochotně odpovídal na dotazy, jediné, co by se mu dalo vytknout, je, že občas něco odpřednášel během jedné přednášky dvakrát. Ohledně zkoušky: Přišlo mi, že zkouška vyloženě počítá s tím, že se student o obsahu informuje předem u těch, kteří již předmět absolvovali. Jednička rozhodně nebyla zadarmo.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html