AnketaAnketa(verze: 699)
Aktuálně není povolen sběr dat (PedF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
Mgr. Kateřina Sládková [41-KDDD], Vybrané kapitoly z dějin umění [ONUZ05V002, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.01.2013, 2. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Rozhodně jeden z mála zajímavých a užitečných předmětů univerzitního základu, což se vyučující podařilo i přes obrovský počet zapsaných studentů. Vzácný případ toho, že není na místě obhajovat nedotaženost některých předmětů UZ počtem studentů. Paní magistra přednášela velmi zajímavě, forma výuky (exkurze) byla zvolena výborně.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 28.05.2015, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Skvělé!
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 13.02.2016, 2. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Zajimavy volitelny predmet vyucovany na velmi vysoke urovni. Prijemnou cestou me obohatil o znalost gotickych pamatek na nasem uzemi. Libi se mi forma exkursi, kdy popisovany objekt mame primo pred sebou. Obdivuji znalosti a prehled vyucujici, ktere dokazala predat srozumitelnym zpusobem a zasadit do kontextu, takze si neodnasim pouze informace, ale i zazitky.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 07.02.2017, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Obsahem předmětu bylo středověké gotické umění. Výuka byla formou 3 exkurzí. Tento způsob výuky, kdy je vše přímo ukazováno na příkladech, je vhodný jak pro studenty z oboru (výtvarná výchovy) tak i pro studenty mimo obor. Byly zajištěny vstupy do Anežského kláštera a chrámu sv. Víta, kde jsme měli možnost navštívit kapli sv. Václava, kam obvykle není možné vstoupit. Byla tolerovaná jedna omluvená absence. K zápočtu byla vyžadovaná minimálně jedna kniha, týkající se vybraného období. Zápočet byl udělen na posledním setkání. Vyučující pomocí dialogu ověřila získané znalosti z vybrané literatury.

Chtěla bych moc poděkovat vyučující. Její výklad byl poutavý a příjemně se poslouchal.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 09.02.2017, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Vyučující je úžasná a velmi sympatická. Předmět probíhá ve formě exkurzí, což je paráda. Menší nevýhoda - v zimním semestru stát venku v tom mrazu a poslouchat výklad. Jinak se mi výklad moc líbil, bylo to zajímavé a záživné, zkouška probíhala formou diskuze, což je moc fajn, Celkově super předmět.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK