AnketaAnketa(verze: 703)
Aktuálně není povolen sběr dat (PedF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
PhDr. Jaroslava Hanušová, Ph.D. [41-KPG], Metody sociální práce [ON23142308, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 03.02.2014, 2. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Těší mě, že je výklad opravdu jasný a přehledně strukturovaný. I když student není na všech přednáškách, dostupné materiály od vyučující jsou tak podrobné, že se lze naučit jen z nich.
Možná je vlastně škoda, že jsou prezentace tak obsáhlé a podrobné. Kdyby bylo na každém slidu třeba jen 6 odrážek s hesly, aspoň bych si do toho dopisovala při výkladu svoje poznámky a líp by se mi to pak učilo. Takhle je toho na slidech tolik, že si to nestačím přečíst a zároveň u toho poslouchat výklad a pak, když se to učím, to vypadá, že je toho "strašně moc".

Kvůli množství informací předmět nepatří k nejlehčím, ale v testu je vše, co bylo v prezentacích, žádné chytáky. Navíc ústní zkouška po testu mi přijde vhodná, student má ještě možnost se některé věci doučit, naposledy projít i s vyučující a utřídit.

Nejvíce oceňuji rychlost, s jakou vyučující opravuje testy. Jsem také ráda, že s námi komunikuje i elektronicky.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 31.01.2015, 2. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Paní doktorka Hanušová, jako jedna z mála za celou dobu mého studia, probírá se studenty testy a především chyby, kterých se dopustili. Kromě toho ji považuji za osobu velmi hluboce zainteresovanou ve svém oboru a svou odbornost uplatňuje v kvalitních přednáškách.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK