AnketaAnketa(verze: 703)
Aktuálně není povolen sběr dat (PedF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
doc. PhDr. Pavla Chejnová, Ph.D. [41-KCJ], Základy jazykovědy [ON2303100, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.02.2013, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Myslím si, že kreditové ohodnocení je absolutně neúměrné nárokům. jeden kredit se snad dává za tělocvik, ale za toto?! Zajímalo by mě, za jak dlouho ten nejrychlejší zvládne přečíst zadanou literaturu, že je to ohodnoceno tak, jak jednorázová exkurze. Chápu, že to s předmětem samotným asi nesouvisí, ale připadá mi to skutečně zarážející.
Jinak předmět považuju za zajímavý.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 06.01.2015, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Domnívám se, že tento předmět pokrývá z velké části látku probíranou v rámci předmětů bakalářského stupně (sémantika, psycholingvistika...), a proto bych ho do navazujícího stupně vůbec nedávala, popř. bych uvítala didaktický rozměr, který bohužel chyběl. Také mne zarazilo velmi malé kreditové ohodnocení vzhledem k celkem rozsáhlým požadavkům.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 11.02.2015, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Obsah i podminky pro splneni predmetu jsou hodne narocne, cemuz naprosto neodpovida kreditove ohodnoceni. V porovnani s obtiznosti jinych predmetu by mel byt alespon za 3kredity.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 01.02.2017, 1. Ročník, Učitelství pro střední školy, navazující magisterské
Příjemná atmosféra přednášek a srozumitelně podaný přehled základních lingvistických směrů a pojmů. Předmět se mi líbil. Získání zápočtu ovšem vyžaduje splnit test a napsat výklad o odborném článku; to připomíná spíš zkoušku.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK