AnketaAnketa(verze: 707)
Aktuálně není povolen sběr dat (PedF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
Mgr. Petr Lašťovička [41-KAJL], Světový jazyk odborný I A [OBUZ22V042, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 12.02.2014, 2. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Magistr se snaží dělat hodiny zajímavé, ale prostoru k mluvení není mnoho, což považuji za mínus. Myslím, že více efektivní by byly hodiny pro méně studentů.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 16.06.2014, 2. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Uzasny hodiny :) Skoda, ze uz se asi neuvidime na dlasich predmetech.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 24.05.2016, 2. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Dával jsem si odstup s hodnocením tohoto předmětu, abych maximalizoval objektivnost, ale vážně musím hodnotit takto: nejlepší předmět, co jsem za dva roky na PedF zažil! Nejde ani tak o obsah učiva, pro každého, kdo umí ze střední školy základy a viděl nějaký ten seriál v aj, bude připadat tento předmět spíše jednodušší, i když i pro něj přínosný - v jazyce se opakování a rozšiřování slovní zásoby hodí vždy! V čem hodnotím ale maximálně kladně, to jest ve vyučujícím, v jeho přístupu, atmosféře, co tvoří. Nebál bych se dát tomuto předmětu podtitul "aneb jak učit!". Beru si do své budoucí učitelské praxe jazykáře příklad v mnohém - předně: vtip! Rychlé reakce! Neustálé vyvolávání, ať každý mluví! Využívání normálních vět aneb budu dávat pořád dokola ukázkové věty a la "Emma mele maso" anebo využiji toho, že včera bylo předávání Oscarů a přizpůsobím tak vyučovanou látku bližšímu tématu, co se týká relativně všech? Doporučuji tento předmět každému, kdo má pocit, že na PedF občas chybí někdo, kdo by vám i ukázal, jak učit!
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 28.01.2017, 1. Ročník, Speciální pedagogika, bakalářské
Pan Lašťovička je úžasný, předmět vyučuje se zájmem, vytváří zábavné hodiny, ale zároveň naučí plno nové látky. Hodiny mě bavily, můžu všem (koho baví angličtina a mají ji už na nějaké úrovni) jenom doporučit
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK