AnketaAnketa(verze: 714)
Aktuálně není povolen sběr dat (MFF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
Mgr. Pavel Veselý, Ph.D. [32-IUUK], Kombinatorika a grafy 2 [NDMI012, cvičení]
Autor příspěvku je pořadateli ankety známý, 07.06.2023, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Vymýšlení příkladů ve skupinkách bylo užitečnější než řešení samostatně - když se člověk zasekl, nápad přišel od někoho jiného. Oceňuji průběžné předvádění vyřešených příkladů na tabuli a možnost zisku bonusových bodů k zápočtu. Líbila se mi taky podrobná zpětná vazba k řešení DÚ.
Mgr. Pavel Veselý, Ph.D. [32-IUUK], Kombinatorika a grafy 2 [NDMI012, přednáška]
Autor příspěvku je pořadateli ankety známý, 12.06.2023, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Přednáška mi přišla skvěle připravená, oceňuji zveřejňování psaných příprav na webu (záznamy pak vůbec nechyběly). Občas nastal problém, pokud se ke konci přednášky nestíhalo - pak jsme látku proletěli příliš rychle a nebyla moc k pochopení. Jinak bylo vše pěkně podané, navíc oceňuji průběžné dotazy do publika, které osvěží pozornost a prohloubí pochopení. Formát zkoušky mi také přišel příjemný.
Mgr. Pavel Veselý, Ph.D. [32-IUUK], Algoritmy a datové struktury 2 [NTIN061, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 18.02.2024, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Hodnotenie úloh bolo velmi férové.
Vysvetlil vynikajúco to, čo sme sa učili, a aj algoritmy ktoré sa použili na riešenie úloh počas hodiny.
Niektoré úlohy mi prišli až moc zložité (ale to je asi môj problem)
Jiří Kruchina, 18.02.2024, 2. Ročník, Informatika, bakalářské
Dobře připravená cvičení s řešením příkladů ve skupinách; prošlo se mnoho různých typů příkladů ke každému tématu.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.02.2024, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Skvělý cvičící. Cvičení byla zábavná a velice názorná. Těšil(a) jsem se na ně, ačkoli v pátek odpoledne mi to už úplně nemyslí a bolívá mě hlava. Každé téma jsme měli možnost řádně procvičit. Jen škoda, že těch cvičení nebylo o fous víc (minimálně to první mi připadalo jako ztráta času).
Mgr. Pavel Veselý, Ph.D. [32-IUUK], Datové struktury 1 [NTIN066, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 18.02.2024, 1. Ročník, Informatika - Diskrétní modely a algoritmy, navazující magisterské
Oceňuji, že cvičící vždy shrnul obsah přednášky a v průběhu řešení úloh na cvičení byl nápomocný a dával nápovědy. Úkoly byly opravovány brzy po odevzdání a často obsahovaly nějaké vysvětlení/vylepšení, takže jsem se i z opravovaných úkolů něco naučila. Zároveň nebyly hodnoceny příliš přísně.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 13.02.2024, 1. ročník, Informatika - Jazykové technologie a počítačová lingvistika, navazující magisterské
Dělení do náhodných skupinek funguje pouze když se cvičení účastní víceméně stejně aktivní studenti. To se v mém případě nestalo. Líbilo by se mi, kdyby při zjevné neaktivitě (nevědomosti) skupiny cvičící aktivněji řešil úlohy na tabuli. Proběhnout příklady velmi rychle v posledních pěti minutách mi nic nepřineslo.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK