• Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
Filtr:
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. RNDr. Viktor Beneš, DrSc. [32-KPMS], Teorie pravděpodobnosti 1 [NMSA333, přednáška]
Martin Bican, 15.02.2024, 4. Ročník, Obecná matematika, bakalářské
Styl výuky přednášejícího mi vyhovoval. Tu a tam se při výuce narazilo na dílčí nepřesnosti, ale vždy do další hodiny byla nepřesnost/překlep opraven, pokud se nepodařilo odhalit nepřesnost na místě. Pan profesor také zkouší příjemným stylem, kdy se nesnaží člověka nachytat ale naopak dovést ke správné formulaci nebo důkazu a zaměřuje se na obecný postup / myšlenku důkazu. Celkově na mě jak přednáška tak zkouška zanechali velmi dobrý dojem.
Připomínka k předmětu, Teorie pravděpodobnosti 1 [NMSA333, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 31.01.2024, 3. Ročník, Informatika, bakalářské
Přidal bych nepovinné domácí úlohy na rozmyšlení. Takové, které by nebyly jen o mechanickém aplikování naučených vět a postupů, ale u který by bylo potřeba vymyslet nějaký vlastní trik. Člověk se na nepovinné domácí úlohy typicky nepodívá z hodiny na hodinu, kumulativně si jich ale nakonec projde docela dost.
Připomínka k předmětu, Teorie pravděpodobnosti 1 [NMSA333, přednáška]
Martin Bican, 15.02.2024, 4. Ročník, Obecná matematika, bakalářské
Předmět celkově je velmi zajímavé rozšíření a navázání jak na přednášku z Pravděpodobnosti tak z teorie míry. Jelikož mě oba předchozí předměty bavili, tak i tento jsem si užil.

Trochu náročnější mi připadala někdy poměrná rozličnost témat a některé důkazy vět, které se dělali trikem. Tuto nevýhodu mi ale přišlo, že poměrně dobře odboural přednášející když u zkoušky (alespoň z mojí zkušenosti), se snažil při opomenutí drobnosti zkoušenému pomoci dobrat se správného výsledku.