AnketaAnketa(verze: 653)
V letním semestru akademického roku 2018/2019 probíhá sběr dat 13.05.2019 - 18.09.2019.
   Přihlásit přes CAS
Připomínky k výuce (Oba semestry)
   
Předmět: Katedra:
Typ:
  • Není vybraný rok, zobrazují se pouze komentáře méně než 5 roky staré
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
RNDr. Rudolf Kryl [32-KSVI], Metodika programování a filozofie programovacích jazyků [NPRG003, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 19.09.2016, 3. Ročník, Informatika, bakalářské
Pan profesor Kryl má osobitý přednes. Jedinou výtku mám ke hlasitosti, některé části si pan profesor spíše mumlal pod vousy, než že by je říkal zřetelně a nahlas.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 16.09.2016, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Záleží na tom jestli Vas bavi poslouchat historky pana Kryla, pokud ne, tak se nic moc zajímavého nedozvíte - diskuze o přístupu jednotlivých jazyku se smrskne na ukazování na meotaru, jak kdysi pan Kryl napsal něco, nebo kritika fortranistu - je to jako poslouchat historicke flamewars typu java vs c sharp. Mimochodem je to tema, ktere jsem si vybral k zkousce (srovnani javy a csharpu) a u nej jsem si s panem Krylem velice hezky popovidal, evidentne toho hodne vi, ale bohuzel to na prednasce moc nepreda.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 16.09.2016, 3. ročník, Informatika, bakalářské
Výklad byl poutavý, vyprávěn s nadšením. Přednášející si v průběhu přednášky dokázal udržet pozornost.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 26.06.2016, 3. ročník, Informatika, bakalářské
Zaujímavá prednáška, pekne preberie históriu programovania / princípov, ktoré sa objavili v roznych programoch. Prednasajuci ale miestami kladie prilis velky doraz na pochopenie kusov kodu napisanych v danom jazyku, co je obcas uprimne dost strata casu. Velmi sa mi pacila posledna prednaska venovana historii programovania na MFF.
Připomínka k předmětu, Metodika programování a filozofie programovacích jazyků [NPRG003, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 19.09.2016, 3. Ročník, Informatika, bakalářské
Zajímavý pohled do historie programovacích jazyků od někoho, kdo s danými jazyky ještě pracoval a dobře poznal jejich výhody a neduhy.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 16.09.2016, 2. ročník, Informatika, bakalářské
Velice zalezi na osobnosti vyucujiciho. Záleží na tom jestli Vas bavi poslouchat historky pana Kryla, pokud ne, tak se nic moc zajímavého nedozvíte - diskuze o přístupu jednotlivých jazyku se smrskne na ukazování na meotaru, jak kdysi pan Kryl napsal něco, nebo kritika fortranistu - je to jako poslouchat historicke flamewars typu java vs c sharp. Mimochodem je to tema, ktere jsem si vybral k zkousce (srovnani javy a csharpu) a u nej jsem si s panem Krylem velice hezky popovidal, evidentne toho hodne vi, ale bohuzel to na prednasce moc nepreda.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 16.09.2016, 3. ročník, Informatika, bakalářské
Vhodné bylo probírání obecných témat, které jsou i v současné době platné. Někdy se však zbytečně zacházelo do velkých detailů u některých starších jazyků, uvítal bych více vysvětlení myšlenky a méně konkrétního syntaktického použití.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK