AnketaAnketa(verze: 653)
Aktuálně není povolen sběr dat
  
Připomínky k výuce (Oba semestry)
   
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. RNDr. Jan Černý, Ph.D. [31-151], Imunologie - praktická cvičení [MB150C15C, praktická cvičení]
29.01.2016, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Doufám, že jste se nepropadl na tom rybníku... to by byla velká škoda, tato praktika jsou skvělá, spoustu nového jsem si v nich vyzkoušela.
15.02.2016, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Byla to rozhodně ta nejlepší praktika, která jsem doposud na fakultě absolvovala. První dva dny jsou hodně zážitkové, pak už se to trochu vleče a často se čeká, ale to v důsledku vůbec nevadí, člověk se může učit nebo si sednout k mikroskopu a obdivovat krásy otiskových preparátů. Celkově jsou praktika velmi užitečná, propojí se vám informace z přednášek s praktickou stránkou a dost věcí si díky nim ujasníte. Vlastně nemám, co bych vytkla, všichni vyučující jsou moc milí, snaží se, abyste věděli co a proč zrovna děláte, což se o všech praktikách říct nedá. Doporučila bych je všem, kteří se o imunologii alespoň trošku zajímají. Už nikdy nezapomenu, jak moc svítí střeva oproti slezině, navíc pan profesor je prostě nejlepší a pokud vás on nenadchne pro imunologii, tak už asi nikdo. Takže si to určitě nenechte ujít!
doc. RNDr. Magdaléna Krulová, Ph.D. [31-151], Imunologie - praktická cvičení [MB150C15C, praktická cvičení]
29.01.2016, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Jedna z nejlepších praktik!
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK